• Výhodná cena, adekvátna kvalita, dobrá komunikácia

Reakcia obchodu SG-nabytok

ďakujeme za kladnú recenziu. Sme radi, že ste s našimi službami spokojní. Pevne dúfame, že Vám sedacia súprava Lucca bude dlho slúžiť a spríjemní Vám chvíle odpočinku na nej strávené.

Prajeme Vám príjemný deň

• Aj napriek že bolo napísané doručenie do 4tyzdnov, tovar mi prišiel omnoho skôr, skvelá komunikácia s obchodom poradia, nakúpila som druhý krát už, skrine prišli neposkodene, prišlo mi to cez víkend takze odporúčam

Reakcia obchodu SG-nabytok

ďakujeme za Vašu milú reakciu. Teší nás, že ste s našimi službami spokojní. Pevne dúfame, že Vám Šatníkové skrine budú dlho a dobre slúžiť.

Prajeme Vám príjemný deň

• Perfektná komunikácia, rýchle dodanie tovaru, ešte o tri týždne skôr ako bolo uvedené. Knižnice prišli nepoškodené, čo sa nedá hovoriť v prípade iných obchodov, u ktorých sme si v minulosti objednávali nábytok. Takže klobúk dolu .

Reakcia obchodu SG-nabytok

ďakujeme za pozitívne hodnotenie. Veľmi si ho vážime. Teší nás, že ste s našimi službami spokojní. Pevne veríme, že Vám Regál bude dlho a dobre slúžiť.

• Rýchle vybavenie reklamácie
    • Dlhé doručenie

čakanie na tovar bolo dlhé ale posteľ vyzerá dobre, až na to že nám boli zaslané bočné steny postele uplne inej farby ako zvyšok takže na správne diely budeme čakať možno aj ďalší mesiac

Reakcia obchodu SG-nabytok

ďakujeme za pozitívne hodnotenie. Veľmi si ho vážime. Pevne dúfame, že Vám zakúpená posteľ bude dlho a dobre slúžiť.

• Komunikácia
    • Milý a ochotný kurier
    • Lacné taburetky
    • Taburetky ukážu pekne, len so spodu všade okolo vidieť spinky ako to pripevnovali

Reakcia obchodu SG-nabytok

ďakujeme za pozitívne hodnotenie. Veľmi si ho vážime. Sme radi, že ste s našimi službami ako aj s tovarom spokojní. Dúfame, že Vám bude dlho a dobre slúžiť.
    Pokiaľ je problém s tovarom - tovar je poškodený, nekvalitný, kontaktujte reklamačné oddelenie: tel. číslo +420 222 745 674 klapka 4 ( Po-Pia 8:00 - 16:00 hod), prípade pošlite e-mail na [email protected].

• Perfektná komunikácia
    • Dlhšia čakacia doba

Objednala som si kreslo ETNA 2 farba čierna
    Žiaľ farba nieje úplne čierna ale dokonale ladí s našim interiérom aj tak takze som spokojná
    A určite to nebude jediný nákup s tohto eshopu

Reakcia obchodu SG-nabytok

ďakujeme za pozitívne hodnotenie. Veľmi si ho vážime. Pevne dúfame, že Vám u nás zakúpené kreslo bude dobre slúžiť a spríjemní Vám chvíle odpočinku v ňom strávené.

• velmi dobrá komunikácia
    • oznámenie a potvrdenie vcas o dorucení a dodaní

Reakcia obchodu SG-nabytok

ďakujeme za pozitívne hodnotenie. Veľmi si ho vážime. Sme radi, že ste s našimi službami a komodou spokojní a pevne dúfame, že Vám bude dlho a dobre slúžiť.

Tovar dorazil za 1 mesiac

• veľmi dobré doručenie aj pomoc pri doručení
    • dobrá komunikácia s obchodom
    • doručenie aj cez víkend

Reakcia obchodu SG-nabytok

ďakujeme za pozitívne hodnotenie. Teší nás, že ste s našimi službami spokojní. Pevne dúfame, že Vám pohovka bude dlho slúžiť a spríjemní Vám chvíle odpočinku na nej strávené.

• komunikácia
    • dohoda termínu dodania

Reakcia obchodu SG-nabytok

ďakujeme za kladnú recenziu. Sme radi, že ste s našimi službami spokojní.

• komunikacia
    • rychlost spracovania a dorucenia objednavky
    • ceny

Reakcia obchodu SG-nabytok

ďakujeme za pozitívne hodnotenie. Veľmi si ho vážime. Teší nás, že ste s našimi službami spokojní. Pevne veríme, že Vám nábytok bude dlho a dobre slúžiť.

Prajeme Vám príjemný deň.

• Velky vyber tovaru, dodrzanie datumu dodavky tovaru. Super komunikacia s echopom.100% slokojnost.!!!

Velmi spokojny so vsetkym co sa tyka predaja a dodavky ako aj ceny
    tovaru.

Reakcia obchodu SG-nabytok

ďakujeme za kladnú reakciu. Sme radi, že ste s našimi službami spokojní. Pevne dúfame, že Vám sedačka bude dlho slúžiť a spríjemní Vám chvíle odpočinku na nej strávené.

Prajeme Vám príjemný deň.

• Dodanie bolo rýchlejšie ako pôvodný termín
    • Dobrá komunikácia
    • Kvalita zodpovedá cene, ale to je fakt nie nevýhoda.

Reakcia obchodu SG-nabytok

ďakujeme za kladnú reakciu. Sme radi, že ste s našimi službami spokojní. Veríme, že Vám pohovka bude dlho slúžiť a spríjemní Vám chvíle odpočinku na nej strávené.

Prajeme Vám príjemný deň.

• Výborne ceny,super komunikácia, príjemný a ochotný šofer

Reakcia obchodu SG-nabytok

ďakujeme za pozitívne hodnotenie. Veľmi si ho vážime. Pevne dúfame, že Vám zakúpený posteľ bude dlho a dobre slúžiť.

Prajeme Vám príjemný deň.

• Dorazil skôr ako mal,dobrá komunikácia

Reakcia obchodu SG-nabytok

ďakujeme za pozitívne hodnotenie. Veľmi si ho vážime. Sme radi, že ste s šatníkovou skriňou spokojní a pevne dúfame, že Vám bude dlho a dobre slúžiť.

Prajeme Vám príjemný deň.

• Veľká spokojnosť, výborná komunikácia.

Reakcia obchodu SG-nabytok

ďakujeme za pozitívne hodnotenie. Veľmi si ho vážime. Pevne dúfame, že Vám u nás zakúpená pohovka a kreslo budú dlho a dobre slúžiť.

Reakcia obchodu SG-nabytok

ďakujeme za pozitívnu reakciu. Sme radi, že ste s našimi službami spokojní a veríme, že Vám zakúpený TV stolík bude dlho a dobre slúžiť.

• Doručenie cez víkend
    • Ústretový a milý kuriér
    • Super komunikácia

Určite budem objednávať aj v budúcnosti

Reakcia obchodu SG-nabytok

ďakujeme za pozitívne hodnotenie. Veľmi si ho vážime. Pevne dúfame, že Vám u nás zakúpené posuvné dvere budú dlho a dobre slúžiť.

Prajeme Vám príjemný deň.

• vynikajúca komunikácia obchodu so zákazníkom
    • dodržaný termín dodania tovaru
    • dodanie tovaru cez víkend
    • preprava tovaru ich vlastnou dopravou

Za mňa skvelá skúsenosť s obchodom. Termín predpokladaného doručenia, ktorý bol uvedený na stránke pri objednávanom tovare, presne dodržali. Veľkou výhodou bola preprava tovaru ich vlastnou dopravou, a to aj cez víkend.

Reakcia obchodu SG-nabytok

ďakujeme za kladnú reakciu. Teší nás, že ste s našimi službami spokojní. Pevne dúfame, že Vám u nás zakúpená sedačka bude dlho slúžiť a spríjemní Vám chvíle odpočinku na nej strávené.

Prajeme Vám príjemný deň.

• Tovar za výhodné ceny, dobrá komunikácia, ústretovosť.
    • Vlastný prepravca.

S obchodom som spokojná, oceňujem rýchlu odpoveď v prípade nejasností. Dovozca veľmi nápomocný, ochotný.

• vybavenie objednávky, komunikácia

Reakcia obchodu SG-nabytok

ďakujeme za pozitívne hodnotenie. Veľmi si ho vážime. Sme radi, že ste s kreslom, ako aj s našimi službami spokojní. Pevne veríme, že Vám bude dlho a dobre slúžiť.