• Dlhé čakanie na objednávku
    • Znova sa posunula objednávka,tovar nedorazil

Neodporúčala by som známym,kvôli dodaniu.
    Dlhé čakanie

Reakcia obchodu SG-nabytok

1) ) dostupnosť Vami objednaného tovaru "Šatníková skriňa " je zvyčajne 28 DNÍ u druhého produktu "Komoda " je to zvyčajne 5 TÝŽDŇOV, avšak ide o dobu doručenia tovaru k nám do skladu. Na naplánovanie termínu doručenia na Vašu adresu máme po naskladnení ešte 7 dní. Celková doba dodania je teda približne 6 týždne.
    2) Pri objednávke s viacerými položkami vždy čakáme na naskladnenie všetkého objednaného tovaru a objednávku expedujeme naraz v jeden deň.
    3) Tovar mal byť naskladnený 23.1.2024
    4) vzhľadom na sviatkové obdobie (Silvester a Nový Rok) bol termín naskladnenia posunutý o týždeň a Vám bola dňa 24.1. zaslaná informácia o posunutí naskladnenia na 29.1.-3.2.2024
    5) Naskladnenie tovaru očakávame v dodávateľom avizovanom termíne.

Prajeme Vám príjemný deň.

• Po uzatvorení objednávky obchod 4xnedodržal termín dodania tovaru. Napriek mojej trpezlivosti tovar stále nedorazil.

E-shopesg-nabytok.sk by som určite neodporúčal, moja najhoršia skúsenosť. Po cca. 3 mesiacoch od objednávky mi nebol tovar doručený.

Reakcia obchodu SG-nabytok

ospravedlňujeme sa za neprimerane dlhú dodaciu lehotu. Avšak nie sme výrobcom tovaru a sme závislí na dodávateľoch. Keďže sme internetový obchod a nedisponujeme takými skladovými priestormi, aby sme mohli držať skladom z každého tovaru , farebnej varianty či stranového otočenia (u sedačiek) aspoň po jednom kuse, je väčšina tovaru ponúkaného v našom e-shope je vyrábaná na základe objednávky zákazníka.
    My čakáme na naskladnenie tovaru rovnako ako zákazníci.

Všetky informácie o zmene termínu naskladnenia Vám boli odoslané elektronicky, a to 7.12., 19.12.2023, 4.1. a 24.1.2024. Pri poslednomposunutí termínu Vám bola udelená zľava 20 EUR.
    Tovar očakávame v naposledy dodávateľom avizovanom termíne, a to 29.1.-3.2.2024. Pevne veríme, že dodávateľ tento termín skutočne dodrží a my Vás budeme môcť informovať ohľadom expedície.

Za spôsobené komplikácie sa ešte raz veľmi ospravedlňujeme

• Tovar nedodaný ani po termíne kedy bol uvedený pri objednávke.

Reakcia obchodu SG-nabytok

ďakujeme za Vašu reakciu, hoci je negatívna.
    - Dostupnosť Vami objednaného produktu je zvyčajne 6 týždňov , avšak ide o dobu doručenia tovaru k nám do skladu. Na naplánovanie termínu doručenia na Vašu adresu máme po naskladnení ešte 7 dní. Celková doba dodania je teda približne 7 týždňov, keďže tovar objednaný v jednej objednávke doručujeme vždy naraz až po naskandení všetkých položiek objednávky.
    - V e-maili s informáciou o termíne dodania objednávky zákazníka upozorňujeme : BERTE PROSÍM NA VEDOMIE, ŽE TERMÍN DODANIA JE LEN ORIENTAČNÝ, ohľadom presného doručenia objednávky Vás budeme vopred informovať.
    - Všetky informácie o dostupnosti produktov uvádzame na našich www stránkach, a to u každého produktu, ako aj v obchodných podmienkach.
    - Dňa 29.11.2023 Vám bol odoslaný e-mail s informáciou o posunutí termínu naskladnenia vitrínky dodávateľom, a to na termín 7. - 12.12.2023.
    - Naskladnenie očakávame v dodávateľom avizovanom termíne.

Prajeme Vám príjemný deň.