rychle dodanie, dobry vyber

Reakcia obchodu Semilton.sk

Dobrý deň, ďakujeme za nákup na naših stránkach. Veríme, že Vám produkt bude spoľahlivo slúžiť a v budúcnosti sa v prípade ďalšieho nákupu opäť vrátite k nám! S pozdravom, tím Semilton.

Promptné konanie zo strany obchodu, maximálna snaha výjsť v ústrety zákazníkovi. Po zlej skúsenosti s OKAY elektro všetko super.

Reakcia obchodu Semilton.sk

Veľký a známy reťazec neznamená vždy tie najlepšie služby. Sme radi, že ste sa o tom presvedčili práve nákupom u nás. Veľmi si vážime Vašej pozitívnej reakcie a tešíme sa prejavenej spokojnosti. Každá z recenzií, či už pozitíva, alebo menej, nás posúva vpred. Niektoré však výnimočne potešia- tá Vaša je jednou z nich! Ďakujeme a veríme, že sa pri svojom budúcnom rozhodovaní alebo odporúčaní známym opäť vrátite na stránky Semiltonu. S pozdravom, tím Semilton!

Maximálna spokojnosť, rýchle doručenie tovaru....

Reakcia obchodu Semilton.sk

Dobrý deň, slová ako „maximálna spokojnosť“ zo strany našich zákazníkov sú pre nás veľkou odmenou. Svoje služby sa snažíme vždy prispôsobiť Vašim potrebám a pohodliu. Teší nás, ak vidíme, že to má význam. Ďakujeme za Vašu recenziu a tešíme sa na Váš ďalší nákup u nás! S pozdravom, tím Semilton.

• dostupne ceny
    • rychle doručenie

Reakcia obchodu Semilton.sk

Dobrý deň, Vaša spokojnosť je našou odmenou i motiváciou zároveň! Veríme, že sa k nám v budúcnosti po pozitívnej skúsenosti opäť vrátite alebo nás odporučíte ďalej! Ďakujeme za dôveru a pozitívnu recenziu, tím Semilton.

Neodporucam tento obchod z dvovodu neriesenia reklamacii!

Reakcia obchodu Semilton.sk

Dobrý deň, veľmi nás mrzí Vaša negatívna skúsenosť. Vo Vašom prípade sa stala naozaj veľká chyba, kedy sme Vám po prevode na účet omylom poslali tovar na dobierku. Za nákup ste teda zaplatili dvakrát, čo, samozrejme, nie je v poriadku. Hneď, ako sme túto skutočnosť zistili, podnikli sme potrebné kroky a ešte dnes Vám budú peniaze z platby navyše vrátené. Ešte raz sa ospravedlňujeme za vzniknuté komplikácie. Napriek nim dúfame, že to Vašu radosť z u nás zakúpeného výrobku nepokazí a že Vám bude dlho dobre slúžiť. S prianím všetkého dobrého, tím Semilton.

cena, kvalita

Reakcia obchodu Semilton.sk

Dobrý deň, sme veľmi radi, že ste si pre svoj nákup vybrali práve náš e-shop. Rovnako nás teší i pozitívna recenzia. Veríme, že v prípade ďalšieho online nákupu v budúcnosti sa opäť spoľahnete na náš internetový obchod. S pozdravom, tím Semilton!

• vyborna komunikacia
    • dobre ceny
    • dobry vyber

ochotny ludia. poradia ak treba,
    ODPORCAM!!!!!!!!!

Reakcia obchodu Semilton.sk

všetky recenzie od zákazníkov nás vždy posúvajú ďalej! Čítať však tak pozitívne, akou je tá Vaša, je pre nás obrovským zadosťučinením a odmenou. Pre našich zákazníkov sa snažíme robiť maximum, sme nadšení, ak vidíme, že si to všímajú a cenia. Pevne veríme, že sa pri ďalšom nákupe obrátite znova na nás. Ďakujeme za spríjemnenie dňa a želáme Vám, aby ste ho mali minimálne taký dobrý, ako my po prečítaní Vašej recenzie! Tím Semilton.

stále mi to neprišlo a písal som vám už aj email

Reakcia obchodu Semilton.sk

veľmi nás mrzí nedodržanie stanovenej doby doručenia. Nie všetko je vždy v našich rukách, ak pochybí dodávateľ, nevieme to, žiaľ, nijako ovplyvniť. Snažili sme sa aspoň o okamžitú telefonickú komunikáciu s vami. Akonáhle sa tovar dostane k nám, bude Vám obratom odoslaný. Veľmi sa ospravedlňujeme za vzniknutú situáciu, avšak pevne veríme, že tá nijako neovplyvní Vašu radosť zo zakúpeného produktu a jeho dobrú službu vo vašej domácnosti. S pozdravom, tím Semilton.

Velmi dobrá komunikácia z predajcom

Reakcia obchodu Semilton.sk

veľmi nás teší Vaše pozitívne hodnotenie, pre nášho zákazníka sa vždy snažíme urobiť maximum a základom je, samozrejme, komunikácia. Ďakujeme za prejavenú spokojnosť, dúfame, že tomu tak bude i v budúcnosti, ak si pre svoj nákup opäť zvolíte Semilton.sk, v čo pevne veríme. S prianím príjemného dňa, tím Semilton.

• Široký výber tovaru
    • Dobré ceny

Reakcia obchodu Semilton.sk

Veľmi nás teší, že ste s nákupom u nás boli spokojná. Veríme, že pri ďalšej príležitosti opäť využijete naše služby. Želáme Vám príjemný deň, tím Semilton.

pred desiatimi dňami som si objednal u Váa mlynček na mäso a stále čakám. Lenže zajtra idem na dovolenku a mäso nemám stále pomleté!

super obchod super dodacia lehota a vsetko

Reakcia obchodu Semilton.sk

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie, sme radi, že sa vám nákup u nás páčil a ste spokojný. Veríme, že sa k nám ešte vrátite, prípadne nás odporučíte svojim blízkym. S pozdravom, tím Semilton.

• Cca po 4 dňoch mi oznámili, že uvedený tovar nemajú a nebudú už mať.

Reakcia obchodu Semilton.sk

mrzí nás Vaša negatívna skúsenosť. Bohužiaľ, nie vždy je možné mať všetky ponúkané produkty skladom. Keďže si potrpíme na férový prístup k zákazníkovi, pri produkte je vždy uvedené, či je produkt skladom, kedy bude možné ho dodať, ak skladom NIE JE., Na túto informáciu si treba dávať obzvlášť pozor, inak sa môže stať, že Vás nepríjemne (ako vo Vašom prípade) prekvapí náš telefonát. Čo sa týka doby, po ktorej sme sa Vám ozvali - chvíľku to trvá, kým dostaneme informácie o jednotlivých produktoch od dodávateľa, nie vždy vieme každú objednávku vybaviť ihneď. Mrzí nás, že Vami vybraný produkt nebol dostupný hneď, chceli by sme, aby bol každý zákazník čo najspokojnejší. Nie vždy to ale vieme ovplyvniť (situácia dodávateľa, atď). Veríme však, že v budúcnosi znova využijete naše služby a napravíte tým svoju mienku. S pozdravom, tím Semilton.sk

• Spokojnost
    • Nemam nic
    • Rychlost dodania
    • Vyhodnost

Reakcia obchodu Semilton.sk

Máme radosť, keď má radosť náš zákazník. Veríme, že so svojou pozitívnou skúsenosťou sa podelíte i so svojimi blízkymi alebo v budúcnosti opätovne využijete naše služby. Pozitívne reakcie, akou je tá Vaša, robia náš deň lepším!
    S pozdravom, tím Semilton

Cena tovaru je lákadlo. Vrátane dodacej lehoty. Na stránke volo do dňa. Keď som objednal, bol z toho týždeň. Keď som volal, 9 dní. Potom sa ozvali, či im nedoplatím.

Reakcia obchodu Semilton.sk

v prvom rade sa Vám chceme ospravedlniť za nepríjemnú skúsenosť. Spokojnosť zákazníka a jeho pozitívna skúsenosť je pre nás prvoradou, a tak v mnohých recenziách môžete nájsť reakcie spokojných zákazníkov práve pre náš prístup, ceny a rýchlosť dodania. Snažíme sa každému zákazníkovi vyhovieť tak, aby bol čo najspokojnejší. V druhom rade je však potrebné podotknúť, že nie vždy sa daná situácia dá riadiť iba nami. Tak to bolo i vo Vašom prípade, kedy bohužiaľ pochybil dodávateľ a my sme sa ocitli v situácii, kedy nám produkt nebol dodaný tak, ako mal. Telefonicky sme Vás s tým oboznámili a čakali sme spolu s Vami, keď však vyšlo najavo, že produkt dostupný nebude, snažili sme sa Vám ponúknuť iný, s pre Vás vytvorenou zľavou ako ospravedlnenie za nepríjemnosti, bohužiaľ bola však konečná cena stále vyššia, ako cena pôvodného produktu. Chceme zdôrazniť, že nič sme Vás doplácať nenútili. Napriek tomu sa ospravedlňujeme, ak sa Vás táto situácia dotkla, veríme, že v prípade ďalšieho nákupu Vám dokážeme, že nákup na semilton.sk je dobrou voľbou. Ešte raz prijmite naše ospravedlnenie za spôsobené komplikácie i v mene nezodpovedného dodávateľa. Prajeme Vám pekný deň, tím Semilton

• rýchlosť dodania, dobré ceny

• rychla doprava, zaujem o zakaznika

odporucam

Reakcia obchodu Semilton.sk

Zákazník a jeho spokojnosť je u nás na prvom mieste, práve preto sme radi, keď vidíme, že sa nám darí potešiť Vás naším prístupom. Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a veríme, že sa na nás obrátite aj v budúcnosti! Tím Semilton.sk

• Rýchlosť,spoľahlivosť, komunikácia so zákazníkom,kvalita tovaru. Super!!!!

odporúčam

Reakcia obchodu Semilton.sk

ďakujeme Vám za spätnú väzbu. Veľmi nás teší, že ste boli s nákupom u nás spokojný (/spokojná) a veríme, že v budúcnosti si pre Váš nákup opäť zvolíte Semilton.sk.
    Želáme Vám príjemný deň.

• Nebol som oboznámený o Tom, kedy tovar príde, až keď volal kuriér, že už ide ku mne..

Reakcia obchodu Semilton.sk

Mrzí nás, že na niektorej strane pri komunikácii nastala chyba, pretože práve na poskytovaní informácií a spätnej väzby si dávame veľmi záležať. O doručení tovaru sa Vás vždy snažíme informovať skôr, ako k Vám príde kuriér. Ak za vzniknutú situáciu môže technická alebo iná chyba, je nám veľmi ľúto, že to znepríjemnilo priebeh Vášho nákupu. Pevne však veríme, že zakúpený produkt Vám bude slúžiť ako má, že naše ceny spolu s kvalitou splnili Vaše očakávania a že i v budúcnosti napriek tomuto malému problému využijete opäť služby nášho e-shopu. S prianím pekného dňa a opätovným ospravedlnením, Tím Semilton.sk