• Som velmi spokojna

Poradili mi a vyznali sa v tovare.

• dobrá cena,rýchlosť dodávky
    • nebola možnosť platiť kreditnou kartou

V celku spokojný,no zavádzajúce info o spôsobe platby na dobierku.Prepravca nemal terminál.

Velmi dobre

Reakcia obchodu Semilton.sk

ďakujeme, Vaša spokojnosť je pre nás prioritou. Budeme sa tešiť, keď sa s Vami v budúcnosti opäť stretneme pri ďalšom nákupe. Dovtedy veríme, že Vám zakúpený produkt bude verne a dobre slúžiť. S pozdravom, tim Semilton

Reakcia obchodu Semilton.sk

Sme veľmi radi, že ste boli s nákupom u nás a našimi službami spokojná. Pevne veríme, že táto skúsenosť Vás presvedčí i k ďalšiemu využitiu našich služieb v budúcnosti, alebo odporučeniu nášho internetového obchodu svojej rodine a priateľom.
    Ďakujeme za prejavenú spokojnosť, Váš Semilton.

• rychlost

Reakcia obchodu Semilton.sk

spokojnosť zákazníka je pre nás prvoradou. Práve preto sa snažíme vždy spraviť maximum pre to, aby zákazník dostal ten najlepší tovar za najnižšiu cenu v čo najkratšom čase. Sme radi, že ste to ocenili! Pevne veríme, že stránky Semilton v budúcnosti opätovne navštívite za účelom toho najlepšieho nákupu. Želáme Vám pekný deň, tím Semilton.

• Nakúpila som, ako sa hovorí z pohodlia domova.
    • Predsa som tento nákup robila s pochybnosťami, že som si tovar nemohla pred nákupom pozrieť. Ale bola to moja voľba.

• mali najlepsiu cenu na moj produkt
    • super komunikacia

Pre mňa pri neznámych internetových obchodoch som vždy opatrný, napr. čo sa týka platby kartou vopred, alebo označenie tovar skladom, pri tom je tovar ešte stovky km od sídla obchodu. V tomto prípade som však zariskoval a vyplatilo sa. V jeden deň objednávka, na druhý tovar doma. Perfektné, takto sa mi to páči.

• Ochota komunikovať

Páči sa mi od mladého personálu riešenie problémov s kurierskou službou.

• Velmi dobrý obchod. Doporučujem

• Rýchle dodanie, široký sortiment, spoľahlivá komunikácia.

Zaslaný tovar neobsahoval návod v slovenčine.

• za dva tyzdne nie su schopny poslat peniaze na ucet za reklamovany tovar
    • mizerna komunikacia,stale nejake vyhovorky

NEODPORÚČAM!!!

• Rychlosť, dostupne ceny a kvalita

Doporučujem každemu

Reakcia obchodu Semilton.sk

Dobrý deň, veľmi nás teší, že oceňujete všetky zmienené atribúty, ktorými sa vyzačuje nákup v našom e-shope. Budeme radi, ak sa v budúcnosti pri online nákupe opäť rozhodnete pre Semilton.sk. Ďakujeme za milé slová a želáme Vám pekný deň, tím Semilton.

Budem urcite odporucat...rychlo odoslane a kvalitne

Reakcia obchodu Semilton.sk

Ďakujeme za milé slová, Vaše odporúčanie si vážime a veríme, že v prípade potreby ďalšieho nákupu sa v budúcnosti opäť obrátite na stránky nášho e-shopu. S pozdravom, tím Semilton.

• Rýchle jednanie

Reakcia obchodu Semilton.sk

Dobrý deň, spokojnosť zákazníka je pre nás prvoradá. Vieme, že čakanie je unavujúce a preto sa vždy, ak je to možné, snažíme objednávku vybaviť čo najrýchlejšie, aby ste sa z produktu mohli tešiť čo najskôr! U nás zákazníkov chápeme, hľadáme cestu, nie dôvod, prečo nie. Tím Semilton.

Všetko bolo ok.

Reakcia obchodu Semilton.sk

ďakujeme za prejavenú spokojnosť s našimi službami, veríme, že v prípade budúceho nákupu budú pre Vás naše stránky tým najlepším riešením! S pozdravom, tím Semilton.

Výborná komunikácia s obchodom! Promptná a ochotná, tak to má vyzerať! :)

Reakcia obchodu Semilton.sk

ďakujeme, veľmi si ceníme Vašej pochvaly a veríme, že nás na základe pozitívnej skúsenosti odporučíte i Vašej rodine či známym. S pozdravom, tím Semilton.