Semilton.sk

456 recenzií z celkového počtu 1210 hodnotení

• 93 % Zákazníkom dorazil tovar do 10 dní
  • 1,7 dňa Priemerná doba dodania v dňoch
Overené zákazníkmi

Obchod Semilton.sk získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií.
Hodnotenie je možné urobiť vyplnením dotazníka spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe.
Viac o službe Overené zákazníkmi

Recenzie Semilton.sk

Pridané: 25. júla 2017

super obchod super dodacia lehota a vsetko

Reakcia obchodu Semilton.sk

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie, sme radi, že sa vám nákup u nás páčil a ste spokojný. Veríme, že sa k nám ešte vrátite, prípadne nás odporučíte svojim blízkym. S pozdravom, tím Semilton.

Ján Vongrej

Pridané: 19. júla 2017

• Cca po 4 dňoch mi oznámili, že uvedený tovar nemajú a nebudú už mať.

Reakcia obchodu Semilton.sk

mrzí nás Vaša negatívna skúsenosť. Bohužiaľ, nie vždy je možné mať všetky ponúkané produkty skladom. Keďže si potrpíme na férový prístup k zákazníkovi, pri produkte je vždy uvedené, či je produkt skladom, kedy bude možné ho dodať, ak skladom NIE JE., Na túto informáciu si treba dávať obzvlášť pozor, inak sa môže stať, že Vás nepríjemne (ako vo Vašom prípade) prekvapí náš telefonát. Čo sa týka doby, po ktorej sme sa Vám ozvali - chvíľku to trvá, kým dostaneme informácie o jednotlivých produktoch od dodávateľa, nie vždy vieme každú objednávku vybaviť ihneď. Mrzí nás, že Vami vybraný produkt nebol dostupný hneď, chceli by sme, aby bol každý zákazník čo najspokojnejší. Nie vždy to ale vieme ovplyvniť (situácia dodávateľa, atď). Veríme však, že v budúcnosi znova využijete naše služby a napravíte tým svoju mienku. S pozdravom, tím Semilton.sk

Pridané: 1. júla 2017

• Spokojnost
  • Nemam nic
  • Rychlost dodania
  • Vyhodnost

Reakcia obchodu Semilton.sk

Máme radosť, keď má radosť náš zákazník. Veríme, že so svojou pozitívnou skúsenosťou sa podelíte i so svojimi blízkymi alebo v budúcnosti opätovne využijete naše služby. Pozitívne reakcie, akou je tá Vaša, robia náš deň lepším!
S pozdravom, tím Semilton

Pridané: 1. júla 2017

Cena tovaru je lákadlo. Vrátane dodacej lehoty. Na stránke volo do dňa. Keď som objednal, bol z toho týždeň. Keď som volal, 9 dní. Potom sa ozvali, či im nedoplatím.

Reakcia obchodu Semilton.sk

v prvom rade sa Vám chceme ospravedlniť za nepríjemnú skúsenosť. Spokojnosť zákazníka a jeho pozitívna skúsenosť je pre nás prvoradou, a tak v mnohých recenziách môžete nájsť reakcie spokojných zákazníkov práve pre náš prístup, ceny a rýchlosť dodania. Snažíme sa každému zákazníkovi vyhovieť tak, aby bol čo najspokojnejší. V druhom rade je však potrebné podotknúť, že nie vždy sa daná situácia dá riadiť iba nami. Tak to bolo i vo Vašom prípade, kedy bohužiaľ pochybil dodávateľ a my sme sa ocitli v situácii, kedy nám produkt nebol dodaný tak, ako mal. Telefonicky sme Vás s tým oboznámili a čakali sme spolu s Vami, keď však vyšlo najavo, že produkt dostupný nebude, snažili sme sa Vám ponúknuť iný, s pre Vás vytvorenou zľavou ako ospravedlnenie za nepríjemnosti, bohužiaľ bola však konečná cena stále vyššia, ako cena pôvodného produktu. Chceme zdôrazniť, že nič sme Vás doplácať nenútili. Napriek tomu sa ospravedlňujeme, ak sa Vás táto situácia dotkla, veríme, že v prípade ďalšieho nákupu Vám dokážeme, že nákup na semilton.sk je dobrou voľbou. Ešte raz prijmite naše ospravedlnenie za spôsobené komplikácie i v mene nezodpovedného dodávateľa. Prajeme Vám pekný deň, tím Semilton

Tigran

Pridané: 26. júna 2017

• rýchlosť dodania, dobré ceny

Vas zakaznik

Pridané: 14. júna 2017

• rychla doprava, zaujem o zakaznika

odporucam

Reakcia obchodu Semilton.sk

Zákazník a jeho spokojnosť je u nás na prvom mieste, práve preto sme radi, keď vidíme, že sa nám darí potešiť Vás naším prístupom. Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a veríme, že sa na nás obrátite aj v budúcnosti! Tím Semilton.sk

Igor

Pridané: 10. júna 2017

• Rýchlosť,spoľahlivosť, komunikácia so zákazníkom,kvalita tovaru. Super!!!!

odporúčam

Reakcia obchodu Semilton.sk

ďakujeme Vám za spätnú väzbu. Veľmi nás teší, že ste boli s nákupom u nás spokojný (/spokojná) a veríme, že v budúcnosti si pre Váš nákup opäť zvolíte Semilton.sk.
Želáme Vám príjemný deň.

Radovan

Pridané: 4. júna 2017

• Nebol som oboznámený o Tom, kedy tovar príde, až keď volal kuriér, že už ide ku mne..

Reakcia obchodu Semilton.sk

Mrzí nás, že na niektorej strane pri komunikácii nastala chyba, pretože práve na poskytovaní informácií a spätnej väzby si dávame veľmi záležať. O doručení tovaru sa Vás vždy snažíme informovať skôr, ako k Vám príde kuriér. Ak za vzniknutú situáciu môže technická alebo iná chyba, je nám veľmi ľúto, že to znepríjemnilo priebeh Vášho nákupu. Pevne však veríme, že zakúpený produkt Vám bude slúžiť ako má, že naše ceny spolu s kvalitou splnili Vaše očakávania a že i v budúcnosti napriek tomuto malému problému využijete opäť služby nášho e-shopu. S prianím pekného dňa a opätovným ospravedlnením, Tím Semilton.sk

Tigr

Pridané: 27. mája 2017

• Rýchlosť dodania, kvalita, ceny, komunikácie

Reakcia obchodu Semilton.sk

Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie. Váš názor je pre nás dôležitý. Všetci zo Semilton.sk sa každodenne snažia urobiť maximum pre Vašu spokojnosť s nákupom a službami, a tak veríme, že na základe pozitívnej skúsenosti sa v budúcnosti rozhodnete opäť pre Semilton.sk.
Prajeme Vám príjemný deň!

ZK

Pridané: 24. mája 2017

• dobre ceny
  • dodacia lehota vyborna

doporucujem v tomto obchode nakupovat

Reakcia obchodu Semilton.sk

Dobrý deň, Vaše hodnotenie nás veľmi teší. Veríme, že nás rovnako odporučíte aj svojim priateľom a známym. Prajeme Vám krásny deň, Semilton.sk