• Bol som obchodom proaktivne kontaktovany ci uz dosla zasielka aby sa venovali pripadnym problemom v doruceni
    • Najlepsia cena za dany tovar - playstation vr hra

Nic - standardny nakup zvladnuty podla ocakavani
    5 hviezdiciek nedavam len z principu - nic nie je natolko dobre aby som to ohodnotil na 100%

nakupoval som prvy krat ,spokojnost doručenie do 2-3 dni super

obchod veľmi rýchlo reagoval na objednávku a dodanie. večer objednané ráno prevzaté.

• Rychle dodanie

• Rýchlosť dorucenia

*****

super rychle dodanie

• Rýchle dodanie tovaru

• - rýchla reakcia
    • - veľmi dobrá zákaznícka podpora

• Tovar som kupoval ako rozbalený a v skutočnosti prišiel použitý a bez príslušenstva. Pri komunikácii s obchodom mi bolo doporučené chýbajúce veci si dokúpiť.

Zavádzajúce údaje o tovare bez ochoty riešiť vzniknutý problém.

• Dobrá cena, prišlo rýchlo

Reakcia obchodu Semilton.sk

ďakujeme, Vaša spokojnosť je pre nás prioritou. Budeme sa tešiť, keď sa s Vami v budúcnosti opäť stretneme pri ďalšom nákupe. Dovtedy veríme, že Vám zakúpený produkt bude verne a dobre slúžiť. S pozdravom, tim Semilton .

• komunikácia so zákazníkom, rýchlosť dodania tovaru

Reakcia obchodu Semilton.sk

"Maximum pre každého z Vás!" To je
    našou filozofiou a pozitívne reakcie, akou je tá Vaša, potvrdzujú, že sme si vybrali správne. Ďakujeme a pevn veríme, že pri budúcom nákupe automaticky navštívite stránky Semilton. S pozdravom, tím Semilton .

Objednal som si rozbalený tovar v zľave. Až doma som však zistil, že je poškodený, čo v popise tovaru nebolo uvedené. Keď som tento stav reklamoval, obchodník sa odvolal na zníženú cenu. Poprosil som ho, či by mi mohol aspoň pomôcť zohnať náhradný diel, ktorý výrobca ponúka, avšak žiadnu odpoveď som už nedostal.

• Spokojná dodané hneď

• E-shop je prehľadný
    • Rýchle dodanie tovaru

Rychle dodanie .

Rychle dorucenie,tovar v poriadku....maximalna spokojnost.

• Spolahlivy partner.Velmi vysoko hodnotim ustretovost pracovnikov zakaznickeho oddelenia

• rychlosť

ok