• veľmi rýchle dodanie tovaru

• Rýchlost dodania

Odporučam

• Komunikáciu

• Za tovar som zaplatila online kartou, poslali mi však len časť objednaného tovaru s tým, že mi vrátia peniaze. Už prešli 2 mesiace, peniaze nevrátili, na e-maily nereagujú, telefonicky ma odkazujú na iné osoby, s ktorými sa nedokážem spojiť.

Neodporúčam tento obchod, neviete, ako nakoniec Vašu objednávku vybavia a či tovar alebo peniaze Vám nakoniec pošlú. Sú neseriózni a nedôveryhodní.

Bola som velmi spokojna, po obdrzani objednavky ma informovali, ze dany produkt nemaju v takom mnozstve ako som si objednala, na sklade. Velmi prijemna komunikacia. Mozem len odporučit.

• dobrá cena ,spokojnosť

• Ziadne
    • Intex nafukovacia postel je dierava.To som zistil hned po prvej manipulacie s vyrobkom.

Neodporucam

Odporúčam, expresné dodanie tovaru.

• Prehlad a pohodlie z domu
    • Neviem

Spolahlivost, rychlost, ochota, prijemna komunikacia

• Rýchle jednanie s klientom

Tento obchod má seriózne jednanie

• velmi rychle dodanie, bezproblemova platba

Spolahlivé dodanie tovaru

• Super rychle dodanie tovaru. Granule za super cenu a prisli hned na druhy den.
    • Mohli by kontrolovat datum spotreby. Nastastie som kupila len 3kg balenie takze stihneme to skrmit, ale keby to bolo 15kg tak granule vraciam naspat.

Vsetko super, cena, dodanie, len predajcovia by mali kontrolovat datum spotreby. Informovat zakaznika o konciacej spotrebe, resp. uviest to.

• Kvalitný tovar za výhodnú cenu

• celkove spokojný,len rúra bola zboku udretá-preliačená,gazdiná to nechcela reklamovať..........
    • inak spokojnosť

spokojný,odporúčam.........

Mily prístup, veľmi mili, príjemny a ochotný personál, flexibilita obchodu, a určite si nabudúce ešte z tohto obchodu objednamé veci odporucamé ho aj ostatnym

• prehľad ceny a rýchle vybavenie

seriózny obchod s dobrými cenami a rýchlim vybavením a tovar máte za pár dní doma

• komunikácia
    • ústretovosť