-
Jardo:
Ďakujeme za porozumenie a pochopenie.Naše cieľe sa nemenia stále sa budeme snažiť o vašu maximálnu spokojnosť lebo to je to čo nás posúva ďalej.
s pozdravom team PRVA.SK -
Takze uz mozem poopravit svoj nazor na PRVA.SK.
Je este čo-to zlepsovat, ale snaha a ochota u nich je. K tomu ked budu mat stastnu ruku na zamestnacov, tak to bude vsetko fajn.
K bodu 2.
Toto su tie informacie, ktore som chcel vediet a staci mi, ze sa par hodin denne "nevypaloval" a plati dvojrocna zaruka.
K bodu 3.
Jedna skrutka neovplyvnuje kvalitu TV, takze nakolko je plne funkcny a splna to co som ocakaval nemienil som ho vracat.
Prajem este vela spokojnych zakaznikov -
Jardo:
dd,
vážený zákazník v prvom rade by sme Vám chceli poďakovať za prejavenú dôveru pri nákupe.
1.
Vašu objednávku sme spracovali 22.1.2015 ihneď bola vyexpedovaná tz. 23.1.2015 Vám ju pracovník UPS doručoval.Bohužiaľ pri zadávaní objednávky pracovník UPS prehliadol večerné doručenie a tým pádom Vám ju doručoval v pracovnej dobe,vec ktorá by sa nemala stávať ale bohužiaľ zlyhal ľudský faktor.
2.
Cena bola bezkonkurenčne najlepšia na trhu,v popise výrobku pri danom modely bolo uvedené,že dané TV bolo vystavené.POZOR nieje vystavené ako vystavené,u nás sú elitné modely ktore majú označenie vystavené za sklom v ochraných fóliach,samozrejme ani raz zapnuté,bez možnosti zákazníkov sa daných TV akokoľvek dotýkať.Jedíný kontakt s TV je ak sa ukladá späť do krabice.Platí plnohodnotná 2 ročná záruka.
3.
V prípade nespokojnosti s výrobkom ste mohli výrobok poďla zákona do 14 dní vrátiť,žiadny podnet z vašej strany sme neobdržali.
ZÁVER
Mrzí nás vaše sklamanie nakoľko pre zákazníkov sa snažíme robiť maximum a vaša spokojnosť je pre nás tá najdoležitejšia.Na Vašu mailovú adresu som Vám poslal dodatočnú zľavu ktorá Vás dúfam poteší a budete s danou čiastkou spokojný.
s pozdravom a prijemný deň praje TEAM PRVA.SK
-
Dobry den, chcel by som aj ja vyjadrit svoj nazor na tento internetovy obchod. Neviem ci to cita a odpoveda majitel firmy pan Ing. Jaroslav Steigauf, alebo zamestnanci, no v pripade zapornej kritiky sa stavia k nazorom spotrebitelov silno defenzivne a nevidim ani jedno "prepacte urobime napravu" "budeme sa snazit to zmenit" atd.
Moj pripad je kupa NOVEHO TV u ktoreho som si stanovil za aku cenu ho chcem kupit (1100.- EUR) a tento obchod ju nastavil ako prvy. Dorucenie bolo expresne, ale uz tam nastali problemy. Obchod uvadza v BA dorucenie v case 16:00-21:00 sofer UPC mi volal o 12:00 ze ma pre mna zasielku a sluzbu po pracovnej dobe neposkytuju. Ked som videl ze obal je znovu prelepeny paskou obchodu bolo mi jasne, ze tovar bol rozbaleny. Po vybrati z obalu mi bolo vidiet, ze TV bola pouzivana, ovladace dochytane s bateriami vo vnutri, porusene pasky na sackoch ovladacov, co ma ale najviac vytocilo bola chybajuca skrutka do stojana. Je piatok podvecer a chodte niekam hladat skrutku aby nahodou pod vahou TV nepraskol stojan, co by reklamaciou nepreslo.
Volal som nasledujuci pracovny den na mobilne cislo a pytal sa na historiu toho TV ci je vrateny, opravovany, alebo bol vystaveny (mohol kludne par mesiacov 8 hodin denne bezat), pretoze na stranke nebola o tom informacia, ze kupujem pouzity TV. Pracovnik vedel o ktory TV sa jedna, ale dal mi niekoho zo servisu a ten povedal aby som napisal mail. 26.1.2015 som poslal mail, prislo mi aj potvrdenie dorucenia na server, dnes je 18.2.2015 a ziadna odpoved. Nastastie TV funguje bez problemov, neviem si predstavit komunikaciu s pracovnikmi tohto obchodu v pripade vratenia alebo reklamacie. Hodnotenie obchodu na Heureka mi tiez neprislo.
Pan Ing. Jaroslav Steigauf cislo mojej objednavky je 20156841168459 kde najdete aj mail, na ktory ma mozete kontaktovat.
S pozdravom, Dobre meno sa ziskava dlho a tazko, no velmi rychlo sa strati. -
David Baranek:
dd,
vážený zákazník chceli by sme uviesť na pravú mieru vaše vyjadrenia ktoré sa nezakladajú na pravde.
1.
Od 1.1 do 8.1 2015 sme nepracovali z dôvodu inventúry skladov,všade sme to deklarovali minimálne mesiac dopredu.
2.
Ak by ste si výrobky objednali na dobierku v hotovosti a nie na splátky mali by ste výrobky do 48 hodín doma,to že ste si vybrali splátkový predaj a museli sme čakať na vaše overenie od splátkovej spoločnosti my bohužiaľ ovplivniť nevieme.
3.
Na výrobok ktorý sa zistil že nieje na sklade,sme Vám poskytli výkonejšiu,novšiu a drachšiu náhradu samozrejme v tej istej cene.Doručenie Vám bolo telefonicky oznámené.
4.
Bohužiaľ pracujeme od 8:00 do 16:00 ak telefonujete mimo pracovenj doby,linku nemá kto dvihnúť.
s pozdravom TEAM PRVA.SK -
Dobrý den, som nespokojný s týmto obchodom s dodanim tovaru , ktorý mi mali dodat do 5 dni a po 12 dnoch mi volali že tovar nemaju a ze za 2 dni mi poslu alternativu , ktoru mi aj tak nedodali a poslali mi 2 tovary z 3 a nasledne mi nedvihali telefon tak neodporučam nakupovať s tejto stranky.Tovar som objednal 2.1.2015 a dodnes tovar nemam.
-
zuzana963:
dd,
vážená zákaznička.
Mrzí nás Vaša reklamácia,avšak pri vašej objednávke bola RMA vyriešená štandartne podľa zaručných noriem a platných obchodných podmienok.Snažíme sa aby servisné oddelenie pracovalo rýchlejsišie promtnejšie a hlavne aby sme boli obojstranne spokojní.
s pozdravom a prijemny deň želá PRVA.SK -
Zdravím,
tiež by som rada pár slovami vyjadrila svoj názor na e-shop Prva.sk.
Čo sa týka ponuky tovaru, prehľadnosti stránok a podobných vecí, je stránka úplne super. Ale - ako už bolo spomínané - akonáhle dôjde na reklamácie a akýkoľvek problém s produktom, nie je to ideálne.
Mne táto spoločnosť v objednávke, v ktorej som objednávala jednu jedinú vec, urobila až 2 chyby a tovar som musela vrátiť. Keď som žiadala, aby mi preplatili moje náklady (keďže som nemala žiadny tovar z dôvodu chyby na ich strane a v podstate som bola po nákupe iba stratová), bola moja požiadavka ignorovaná. Možno nejde o štandardnú požiadavku a možno by ju ignorovali aj iné spoločnosti - avšak firma si chybu priznala, tak aspoň mohla nejakým spôsobom reagovať, prečo mi teda peňažnú ujmu nenahradí - v sprievodnom liste boli uvedené všetky kontaktné údaje, takže nechápem, prečo tak neurobila.
V každom prípade z tejto firmy už nikdy nakupovať nebudem, ale pevne verím, že sa v komunikácií so zákazníkom (a hlavne vo vyhovení zákazníkovi) zlepší a popracuje na svojom prístupe.
Zuzana -
marta: DD,vážená zákaznička.
Veľmi úprimne si vážime vaše slová a sme naozaj radi,že sme Vám mohli so všetkým pomocť,už teraz sa budeme tešiť na ďalšiu spoluprácu!
s pozdravom TEAM PRVA.SK -
Chcela by som sa Vám srdečne poďakovať v mene celej našej rodiny,ešte nikdy sme nenakupovali cez internet a trocha sme sa toho obávali,ale sme radi že sme si vybrali práve Vás.Darčeky prišli ako povedali,boli veľmi milí,ustretoví urobili ste nám naozaj veľkú radosť boli sme prekvapení rýchlosťou a hľavne ľudskosťou vašeho jednania.Určite využijeme vaše služby znova!
-
Nemám ani som nemal žiadny darček Vysnívaný !!! Len neviem prečo stej Vašej vety cítim viac posmechu ako úprimnosti ? No veď niet sa čo čudovať !!!
-
strelec:
Všetci sa tešíme ,že ste si Váš vysnívaný darček už zabespečili.
s pozdravom a príjemné prežitie Vianočných sviatkov praje celý TEAM PRVA.SK -
Pre Prvá.sk :
Objednávka urobená 11.12.2014 si myslím že nie je urobená na poslednú chvíľu - problém je v tom že som ju robil u neseriózneho obchodníka a ťahanie za nos je u Vás dosť zdĺhavé !!!
No ja Vám nejak nemôžem na písať že by som Vás pozdravoval .
PS: Včera objednávka u HEJ.sk a dnes doma !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vážený učte sa !!!!!!!!!!!!!!
Zneužívate Logo - Heuréka !!! -
strelec:
Jediná možnosť ako je týmto prípadom predísť je nenechávať si nákup darčekov na poslednú chvíľu.
s pozdravom a príjemné prežitie Vianočných sviatkov praje celý TEAM PRVA.SK -
Len pre Vás PRVA.SK- Nič iné som od Vás neočakával len že budete klamať! Po mojej objednávke ste produkt ponúkali za rovnakú cenu ešte 5 dní to znamená že ste ešte tieto dni zavádzali ďalších spotrebiteľov lebo keby moja objednávka bola teda z 10 jedenásta tak produkt stiahnete z ponuky už 11.12.2014 ale Vy ste práve pri tento produkt asi 3 dni po mojej potvrdenej objednávke dokonca pridali na Heureke Garanciu dodania do Vianoc! Ako môžete teda dávať garanciu pri niečo čo ste teda dávno už nemali ??? A klamete aj v tom že ste mi dali vedieť že daný produkt je nedostupný - celých 7 dni bol uvádzaný že je v realizácii až po mojej urgencii ste mi 18.12.stornovali objednávku .Od Vás ma teda nikto celú dobu nekontaktoval že produkt nemáte/veď ste ho aj celú dobu ponúkali až včera 19.12.ste ho stiahli ale to bolo až po mojej urgencii na dodanie tovaru a to ste už aj konečne reagovali na moju urgenciu ! A to je teda celý týždeň od mojej objednávky !!! Tak že z Vašej strany len samé Klamstva. Slovo serióznosť je Vám potom riadne vzdialené - však ?
S pozdravom p. Ivan
PS: V Prvej.SK - NENAKUPOVAŤ !!!!!!! -
strelec: DD,vážený zákaznik.
Bohužial ak máme na sklade 10 kusov daného výrobku a a vaša objednávka príde ako 11 v poradí už Vám bohužiaľ nevieme dodať ďalšie kusy nakoľko daný produkt je vypredaný.Sýstém na to zaraguje a výrobok vypne a dohodí aktuálny nákup na daný výrobok.Je to normálna vec ktorá sa stáva v tomto vianočnom období a každého jedného z Vás sa snažíme vybaviť rovnako či už po telefóne( treba byť trpezlivý) alebo na predajni.Jediná možnosť ako je týmto prípadom predísť je nenechávať si nákup darčekov na poslednú chvíľu.Z našej strany sme Vám dali vedieť že daný produkt je nedostupný.
s pozdravom a príjemné prežitie Vianočných sviatkov praje celý TEAM PRVA.SK -
Ako tu čítam v diskusii vyjadrenia od eshopu PRVA.SK tak všetci zákazníci len klamú. Ale pravda je inde. Práve tento eshop zavádza a KLAME spotrebiteľa. Dňa 11.12.2014 som si spravil objednávku na produkt pri ktorom uvádzali dostupnosť do 3 dní moja objednávka bola potvrdená a že je v realizácii. Dńa 14.12 som sa snažil informovať o dodaní objednaného tovaru - no bohužiaľ som sa nedovolal a na email mi nikto neodpovedal!!O pár dni neskôr bolo pri danom produkte dokonca pridané - GARANCIA DODANIA DO VIANOC !!! Tak tomu hovorím Drzosť a nie serióznosť !Dňa 16.12 pri ponúkanom produkte zdvihli cenu približne o 40 eur. Včera 17.12.2014 som im preposlal na email urgenciu s kópiou mojej objednávky že kedy bude zrealizovaná a dnes sa konečne prebudili že mi rušia objednávku./včera bol tovar stále v ponuke!/Samozrejme že mi boli taktiež popísané do emailu samé klamstva, lebo produkt ktorý ponúkajú dostupný do 3dni a ešte ho neskôr označia s Garanciou doručenia do Vianoc tu sa niet čo vyhovárať tu jednoznačne ide o klamanie spotrebiteľa a nehoráznu neserióznosť predajcu-PRVA.sk !!! Takýto eshop by sa nemal skrývať pod značkou HEUREKA. A ešte nakoniec prvá.sk - keby že naivne čakám na to garantované dodanie do Vianoc to ste chceli pri mojej objednávke spievať vianočné koledy? JEDNOZNAČNE NEDOPORUČUJEM Objednávať v PRVA.SK !!!!!!!!!!!!!
Učte sa od ALZA.sk alebo HEJ.sk to je bleskovka a hlavne neponúkajú čo nemajú !!!!
S pozdravom oklamaný zákazník p.Ivan
-
Dobrý večer vážený zákazník.
Nakoľko je necelý týždeň pred štedrým dňom je normálne že výrobky sa bleskovo vypredávajú,to bohužiaľ ovlivniť nevieme.Ihneď po potvrdení objednávky Vám bol zaslaný mail že daný produkt už nieje na sklade nakoľko sme mali skladom 17 ks a vaša objednávka prišla ako 18 v poradí.
s poudravom TEAM PRVA.SK -
Nemám osobne až tak otrasnú skúsenosť. Ale vadí mi aj to, že zavádzajú spotrebitela (mňa) poznámkou, že tovar je na sklade a doručenie bude do 48 hodín. Po zadaní osobných udajov a vyplneni objednavky mi príde potvrdzovací mail, že objednavka je v realizácii. Za hodinu príde ďalší mail, že tovar je nedostupný. Buď tam majú bordel, alebo zbierajú adresy naivných záujemcov. No, aspoň že ten mail vôbec poslali a nenechali ma čakať týždeň. Takže ďakujem aj za to málo.
-
PRVA.SK:Ja notebook nemam dovod vraciat, pretoze ja som notebook nereklamoval. Ja som s notebookom aj terminom jeho dodania maximalne spokojny...nespokojny som s tym, ze pan Jakubco ma siel klamat ze BT vlastne nemal v popise. Notebook nemam dovod vraciat. Chcel som napravit chybu tym, ze mi poslete USB BT ktore sam pan Jakubco navrhol..Bol by som nadmieru spokojny keby dosiel a vsetko by bolo OK..ale on mi poslal staru vyblednutu haraburdu a ktorej krabicka sa rozpadava a bolo tam BT 2.0... Keby pan Jakubco poslal BT 4.0 ktore sam navrhol vsetko by bolo OK, ale on ma siel drzhykrat oklamat. Najprv s popisom a teraz mi poslal BT. ktory tomu popisu nezodpovedal... Uz som pisal ze notebook nevraciam nakolko ten som nemal dovod reklamovat..Mozte zacadzat kolko chcete..tozumni ludia si z toho vezmu ponaucenie.