Reklama
Prihlásiť sa a pridať príspevok
  • Vážení zákazníci


    v mene celej spoločnosti PRVA.SK a všetkých zamestancov by sme Vám chceli poďakovať za dôveru v roku 2015 a chceli by sme Vás ubespečiť,že sa aj naďalej budeme snažiť pre Vás zastrešovať kompletný nákup pre Vašu domácnosť.Samozrejme aj naďalej s najlepšími cenami na Slovensku.


    na záver všetko dobré a vidíme sa na stránkach PRVA.SK v roku 2016


    s pozdravom PRVA.SK

  • Vážený zákazník,


    Vaša reklamácia bola vybavená v zákonnej dobe 30 dní a paniaze Vám boli v zákonnom stanovenej lehote vrátene na Váš účet.


    Natália prajeme Vám prijemný a ničím nerušený deň.

    PRVA.SK

  • PRVA.SK: skoda, ze som necitala tutu diskusiu skor ako som objednala pouzity repasovany telefon z vasej spolocnosti! obhajujete sa az tu, v nasej komunikacii nic podobne neodznelo, preco asi?

  • Natalia:

    Vážený zákazník,


    Na každom jednom našom produkte sú nalepené skladové čísla podľa ktorého sú zaznamenané výrobky samozrejme s cenovkami.


    pekný a ničím nerušený deň praje celý TEAM PRVA.SK

  • Aj ta odlepena cenovka z krabice bola originalna, ze? Ako vsetky vase odvolavania na RMA !!!

  • Natalia:

    Vážený zákazník,



    1.Vaša reklamácia bola vybavená v zákonnej dobe 30 dní a paniaze Vám boli v zákonnom stanovenej lehote vrátene na Váš účet.

    2.Váš zvýšený hlas,ani spomenutie SOI nemalo žiaden vplyp na postup pri vybavovaní vašej reklamácie,nakoľko
    všetko sme v zákonnom stanovenej lehote vybavili k vašej spokojnosti.

    3.Každá RMA má svoj postup a vyžaduje si trpezlivosť,pri každom takomto prípade overujeme všetky dostupné fakty a možnosti aby sme sa ujistili,že všetky podané RMA sú v súlade s reklamačným poriadkom.



    za komlikácie sa ospravedľňujeme a prajemé príjemný víkend.



    s pozdravom TEAM PRVA.SK

  • Uvadzate zopar faktov, o ktorych sa dozvedam prvykrat od vas az tu po mojom hodnoteni, zaujimavy pristup k zakaznikovi!!ano, reklamaciu ste vybavili v mojej spokojnosti urychlene az ked som zvysila hlas a spomenula SOI! Prajem vam uz len spokojnych zakaznikov, ktorym sa hlavne nic nepokazi, lebo az vtedy zistia, co predavate!!!

  • Peter Daniška:

    Vážený zákazník

    pán Daniška.

    Mrzí nás situácia ktorá nastala pri vašej objednávke.Ihneď po potvrdení objednávky sme Vám zaslali mail,že daný produkt už nieje dostupný nakoľko sa vypredal a s jeho predajom sa skončilo.

    Systém automaticky vypne daný produkt do 24 hodín.


    Ak by ste mali v budúcnosti záujem a čo i len drobnosť z našeho portfólia samozrejme zohladníme vašu situáciu tak aby ste už boli maximálne spokojný!


    s pozdravom a prianím pekného víkendu


    team PRVA.SK

  • Vážený zákazník,pán SIEBENSTICH Ditmar.


    Mrzí nás situácia ktorá nastala pri objednávaní vašeho produktu.Pri vašej obejdnávke ste mali vybratý ako spôsob splácania spoločnosť Quatro,tým pádom nieje možné doručenie do 24 hodín ak nemáme písomne potvdenie od Vás.

    Po schválení zmlúv a potvrdení zmlúv od Vás sme mali samozrejme ihneď výrobok zaslať ten sa ale chybou skladu vypredal,Informovali sme Vás telefonicky o tejto nepríjemnej udalosti a ponúkli sme Vám kompenzáciu ktorú ste s naším potešením priali a dúfame,že Vás úprimne potešila.


    Po tejto situácii sme priali kroky kde sa už táto chyba nezopakuje.Bohužiaľ zlyhal ľudský faktor.


    s pozdravom a prianím príjemného víkendu.


    team PRVA.SK

  • Ditmar. S: moje číslo objednávky je: 20157698677627

  • Zdravím Vás.

    Dňa 5.10.2015 som si cez Vašu internetovú spoločnosť objednal telefón. V zmluve som mal napísané a ste deklarovali že bude doručený do 24 hodín. Dnes som Vám volal na infolinku a keby som sám nezavolal tak sa ani nedozviem že moj tovar dostanete údajne až na budúci týždeň v stredu alebo švrtok. Mohli ste aspoň obyčajným emailom dať vedieť že sa niečo stalo. S takýmto prístupom som sa osobne stretol po prvý raz. Takže počkám do budúceho týždňa a dúfam že sa nič neudeje. Ak tovar nemáte na sklade uvádzajte prosím pravdivé informácie a nie že je dostupný a bude dodaný do 24 hodín keď to nie je pravda. Pracovníčka s ktorou som objednávku vybavoval povedala že na druhý deň mi tovar posielate. Ak to vedela že nie na sklade neviem prečo mi to nepovedala..Mohol som sa zariadiť úplne inak nakoľko ten telfón súrne potrebujem a mohol som kúpiť od inej spoločnosti kde to mám zaručene že keď píšu že produkt dostanem na druhý deň tak ho aj dostanem. Nabudúce si budem najprv čítať komentáre a až potom vyberať spoločnosť.

    ďakujem

  • NEODPORUCAM!

    Maju kopu tovaru, ktory nevedia dodat, hlavne ze su najlacnejsi!

    Objednal som si telefon a na druhy den pisu, ze je nedostupny, hlavne ze ho maju stale v ponuke!

    Preco ho potom neodstrania z ponuky ak je nedostupny?!

    NEODPORUCAM NAKUP - NESERIOZNOST

  • Vážený zákazník,pán Mikláš

    ďakujeme Vám za prejavenie dôvery pri nákupe.


    Do 24 hodín sme Vám zaslali info,že daný produkt nieje na sklade.

    Mrzí nás situácia ktorá nastala avšak pri výpredajových položkách nevieme ovplivniť to,že na sklade je posledný kus a v priebehu chvíľky prídu 2 objednávky.
    Systém každú hodinu kontroluje stav skladu a ihneď vypredané položky vypína.

    Do konca roka prechádzame na nový web design aj systém ktorý ihneď po vypredaní produktu výrobok vypne.

    Ospravedlňujeme sa za komplikácie.

    Pri najbližšej objednávke zohladníme komplikácie ktoré nastali.


    s pozdravom team PRVA.SK

  • Dobrý deň,

    je veľmi neseriózne prezentovať sa tovarom ktorý nemáte.
    Skvelá cena a rýchla dostupnosť je dobré lákadlo a zákazník si možno objedná aj niečo iné čo máte. Ak aj nie, máte aspoň jeho osobné údaje. Vaše 96% hodnotenie od zákazníkov, ktoré ukazuje Vášu dôveryhodnosť je pritom zavádzajúce. Zákazníci ako ja, v tom rozhodne niesú započítaný. Ale to je skôr pre potál Heuréka.

    Vaša komunikácia je k tomu tá "čerešnička na torte".
    1. mail bol na potvrdenie objednávky a informácia o termíne dodania.
    2. mail bol prihlasovacie údaje aj napriek tomu, že som o ne nežiadal, nakoľko sa jedná o jednorázový nákup.
    3. mail bol informácia o nedostupnosti tovaru s linkom pre možnosť prípadného zrušenia objedávky. Je to nelogické. Tovar za udanú cenu a v termíne nie ste schopný dodať. Pokiaľ objednávku nezruším je pre Vás otvorená aj keď ju nemôžete naplniť. Nerobíte si zbytočné komplikácie?

    Aby ste ma nepovažovali za konkurenciu, moje č.objednávky je 201574855775357.

    S pozdravom

    Luboš

  • dd,

    vážený zákazník/vážená konkurencia.

    V prvom rade by som chcel podotknůť,že spoločnosť PRVA.SK sa nikdy neuchýli k takýmto primitívnym praktikám vytvárania objednávok a zisťovania lokalizácie tovaru.Stále ste pre nás priorita VY ZÁKAZNÍCI!

    Vyjadrenie poskytneme v nižšie stanovených bodoch.

    1.
    Výrobok ktorý sa štandartne predáva za 739 EUR s dph ste v našej spoločnosti zakúpili s prepravným v cene 519,56 EUR s dph.

    2.
    Objednávka bola vytvorená 9.7.2015.Kuriérska spoločnosť doručovala zásielku 16.7.2015 tz. termín 3-6 pracovných dní bol dodržaný,to že ste sa nenachádzali na adrese a tovar bol doručovaný na druhý deň bohužiaľ ovplivniť nevieme.

    3.
    Spoločnosť PRVA.SK sa hrubo dištancuje od vašich klamlivých vyjadrení a v prípade opakovaného porušovania dobrého meno spoločnosti PRVA.SK budeme chrániť našu značku právnou cestou.

    4.
    Komplet tovar ktorý naša spoločnosť predáva pochádza z oficiálnej distribúcie daných značiek a je kupovaný u oficiálnych distribútorov.Nikdy sme nepredávali použitý alebo repasovaný tovar bez záruky!

    5.
    Ak by ste zásielku prevzali a skontrolovali ste ju poriadne zistili by ste ,že v obsahu balenia sa nachádza SK záručný list samozrejme s návodom na použitie v slovenčine.

    6.
    Pri výrobku je štandartná 24 mesačná záruka,pri vašej objednávke ste si nezadali možnosť predĺženia záruky na 5 rokov ktoré by Vás vyšlo na 60 eur s dph.


    Záver:

    Nech si úsudok z Vás spraví každý z Vás zákazníkov sám.

    s pozdravom PRVA.SK

  • Dobrý deň.

    Musím vyjadriť nespokojnosť touto formou, nakoľko mi do recenzie zatiaľ žiadne údaje nik neposlal. Asi preto v recenzii majú len pozitívne reakcie.

    Tento obchod:
    NEODPORÚČAM, NEODPORÚČAM, cítim sa podvedený.

    Kupoval som si mrazničku, všetko bolo pri objednávke OK, akurát cena za dopravu bola vyššia ako pri ostatných predajcoch. Pravdepodobne si vyššou cenou za dopravu kompenzujú nižšiu cenu v porovnávači, aby takto "čestne" mohli byť prví. Do sľubovaných 3-6 dní mi žiadny tovar neprišiel!!! 6. deň som už pre istotu bol pozrieť v kamenných obchodoch, kde som sa počas diskusie s predavačmi dozvedel, aby som si dal pozor na to, že niektorí internetoví predajcovia vraj ponúkajú hlavne poľskí tovar. Síce lacný, ale môže ísť o repasovaný tovar (čomu aj verím, lebo Poliak dokáže divy). Kto mi naň a za akú dobu spraví odborný servis??? Keď mi asi na siedmy deň tovar prišiel, čuduj sa svete, papiere na chladničke "Poľsko". Záruka 2 roky, aj keď všetci na SK majú 5 ročnú. Kamarátovi poľská rúra vydržala cca 1,5 roka a nik mu nič nevyreklamoval.

    Nedajte sa zlákať nízkou cenou. Na to, koľko vám to vydrží je cena poriadne, ale poriadne vysoká.



  • DD

    Vážení zákazníci.

    Od 30.7.2015 máme v skúšobnej dobe novú prepravnú spoločnosť.

    Pre zvýšenie komfortu doručenia,rýchlosti doručenia sme uvažovali nad touto zmenou už dlchšie.


    Všetky výrobky nad 30 KG budú doručované na paletách tz,pred odovzadním ich kuriér z danej palety dá dole tým pádom minimalizujeme i tak malé množstvo poškodených zásielok.

    Touto cestou by sme Vás chceli požiadať o spätnú väzbu či všetko prebiehalo v poriadku,nakoľko to robíme pre Vás aby sme Vás uspokojili na 100%.

    Samozrejmosťou bude informovanie o stave zásielky mailom a formou sms.V deň doručenia Vás bude kuriérska služba kontaktovať už ráno a dohodne si individuálne s každým z Vás stretnutie.


    s pozdravom PRVA.SK

    už 24 rokov pre Vás!

  • DD

    Vážení zákazníci.

    Už od 1.5.2015 možete na akýkoľvek produkt v našom portfóliu využiť novinku v našej ponuke a to predĺženie záruky.
    Predĺžiť záruku bude možné o 1,2,3 roky na všetky produkty s hodnotou nad 35 eúr.
    Dúfame,že i táto služba Vás poteší nakoľko neustále sa informujete o možnosti predĺženia záruk na vaše nakupené produkty.


    s pozdravom TEAM PRVA.SK

  • dd,

    Vážená zákazníčka v prvom rade by sme Vám chceli poďakovať za prejavenú dôveru a zároveň sa Vám ešte raz ospravedlniť a uviesť na pravú mieru vaše vyjadrenia.

    1.Pri vašom výrobku bolá uvedená dostupnosť 2-5 pracovných dní (samozrejme sa nepočítajú víkendové dni)

    2.Tovar mal 2 dni meškanie telefonicky sme sa Vám snažili zabespečit víkendové doručenie + prepravu zadarmo nakoľko nastal sklz,objednávku ste nakoniec stornovala čo nás mrzí vyvinuli sme maximálne úsilie aby sme Vám vykompenzovali meškanie.


    3.Každý jeden deň pracujeme na tom aby meškanie tovaru bolo na 0 % úrovni.


    s pozdravom a príjemný deň praje team PRVA.SK

  • Úplne nespoľahlivý a zavádzajúci.Napísané je, že tovar dodajú do 3 dní. 19. 3. dopoludnia som tovar objednala, napísali mi, že 25. 3. mi ho dodajú. Vybrala som si dovolenku, tovar celý deň neprišiel, nikto sa mi ani neozval, aby som nečakala. Večer som volala, povedali mi, že 27. 3. ešte bude iba na sklade a môžu mi ho dodať možno až 30. 3.
    Takže nielen že nemám tovar, ale mám aj o jeden deň dovolenky menej strávenej čakním na tovar od tejto nespoľahlivej a zavádzajúcej spoločnosti.
    Takže zhodnotím: klady žiadne
    zápory: všetko-celá spoločnosť