• Pri produkte mali uvedene, ze doba dodania 7-14 dni. Ziadne informacie o meskani som nedostala. V posledny den dodania som napisala mail, ze ako to vyzera s mojou objednavkou a bolo mi odpovedane, ze to este bude trvat minimalne dalsie 2 tyzne. A dokonca rovnaky tovar v mensom baleni mali skladom, tak objednavku vedeli vybavit, no zjavne nebol zaujem kedze na moj dotaz ani neodpovedali.
    • Tovar som do dnešného dňa nedostal

• Slabučký internetový obchod.

Reakcia obchodu Pro-Tech shop

ďakujeme veľmi pekne za Vaše hodnotenie. Mrzí nás Vaša nespokojnosť. Okrem tejto recenzie neevidujeme žiadny podnet. Kontaktovali sme Vás elektronicky, aby sme situáciu vyriešili vo Vašu spokojnosť.

Tím protechshop.sk

• Nekonecne dlhy termin dodavky objednaneho tovaru!

Tím protechshop.sk

• Manuál resp. návod na použitie v slovenčine mi bol dodaný v elektronickej podobe až na základe mojej intervencie

U viacerých výrobkov, ktoré som si kúpil aj v minulosti bol s tovarom dodaný návod na použitie v poľštine.

Reakcia obchodu Pro-Tech shop

ďakujeme veľmi pekne za Vaše hodnotenie. Mrzí nás Vaša nespokojnosť. Avšak po preverení sme Vás kontaktovali elektronicky a podnet sme vyriešili vo Vašu spokojnosť.

Tím protechshop.sk

• Na tovar čakám vyše mesiaca, pritom my zamestnanec povedal že tovar naskladnite do Sedem dní. Do dnešného dňa som nič neobdrzal,aspoň info by bolo dobré kedy to dostanem.

Nespoľahlivý predajca nedostatočne komunikujeme.

• Zákazník na poslednom mieste a Sľubotechna

Poslali mi elektrický skrutkovač, náradie povypádané a dodali mi LEN návod v Polskom jazyku. Napísal som mail, telefonoval že ponáhľa, ŽIADNA odozva. Asi tu všetci na SK vieme Poľsky.

Reakcia obchodu Pro-Tech shop

ďakujeme veľmi pekne za Vaše hodnotenie. Mrzí nás Vaša nespokojnosť. Po preverení sme podnet prijali. Kontaktovali sme Vás elektronicky, aby sme situáciu vyriešili vo Vašu spokojnosť.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Kupil som mačku vo vreci čakam ako sa zachovaju čo spravia tovar neni taky aky ma byť

Reakcia obchodu Pro-Tech shop

ďakujeme veľmi pekne za Vaše hodnotenie. Mrzí nás Vaša nespokojnosť. Po preverení uvedenú situáciu riešite s operátormi cez emailové správy.

Tím protechshop.sk

Nikdy viac! Tovar mi stále nebol doručený a taktiež mi nevrátili platbu!

Reakcia obchodu Pro-Tech shop

ďakujeme veľmi pekne za Vaše hodnotenie. Mrzí nás Vaša nespokojnosť. Objednali ste si produkt, ktorý nebol pri Vašom objednaní na sklade, o čom sme Vás informovali emailom. Zároveň recenziu považujeme za zavádzajúcu, nakoľko neevidujeme žiadny podnet alebo kontakt ohľadom zrušenia objednávky. Kontaktovali sme Vás elektronicky, aby sme situáciu vyriešili vo Vašu spokojnosť.

Tím protechshop.sk

hrniec je nekvalitný,hned po prvom použití sa urobii zvnútra tmvé škvrny,ktoré sa nedaju umyť

Reakcia obchodu Pro-Tech shop

ďakujeme veľmi pekne za Vaše hodnotenie. Mrzí nás Vaša nespokojnosť, okrem tejto recenzie neevidujeme žiadny iný podnet. Kontaktovali sme Vás elektronicky, aby sme situáciu vyriešili vo Vašu spokojnosť.

Tím protechshop.sk

Tovar objednaný 7.4.2024. Po telef. dotaze 22.4. povedali , že už došiel tovar a budú odosielať. 30.4. na stránke svieti čoskoro. Takže zavádzanie.
    Stále čakám bez možnosti sledovania zásielky v objednávke.

Reakcia obchodu Pro-Tech shop

ďakujeme veľmi pekne za Vaše hodnotenie. Objednali ste si produkt, ktorý nebol pri Vašom objednaní na sklade a po preverení sme Vás informovali telefonicky ohľadom predpokladaného termínu doskladnenia. Operátori žiaľ vedia preveriť aktuálny stav a nevedia ovplyvniť príchod paliet na externý sklad.

Tím protechshop.sk

• Bol mi doručený úplne iný tovar ako som si objednal
    • U tohoto predajcu už nič neobjednam úplne iný tovar mi dodali ako majú na obrázku

• nespokojnosť s tovarom

Reakcia obchodu Pro-Tech shop

ďakujeme veľmi pekne za Vaše hodnotenie. Mrzí nás Vaša nespokojnosť s produktom. Zároveň sme Vás kontaktovali elektronicky, aby sme situáciu vyriešili vo Vašu spokojnosť.

Tím protechshop.sk

• Som veľmi nespokojný: Krovinorez Demon Turbo 62 cm2 zakupeny u Vas po vyskúšaní som zistil, že ma mnoho závad. Krabice boli prelepované Vašou páskou Protech - to znamená, že tovar bol Vami rozbalený. Nič iné ma nenapáda, len to, že krovinorez bol vyskladany z pokazených časti - súčiastok. Vady: V jednej rukojeti sú dva vedľa seba priehlbiny - zakrivenia, poloaut hlavica je nefunkčná - vlákno som si musel odvíjať ručne, výfuk v zlisovanej časti zamaká, ochrana proti vybracii sa posuva v pred a ju treba často upravovať, na jednom plastovom kryťe je nerovnosť - ide o nekvalitný odliatok. Taktiez nie som spokojny z vykonom motora - na to aky ma objem motora. Pýtam sa: Ako ste si dovolili poslať zakaznikovy tovar v takomto stave, ak ste mali krovinorez rozbalený ? Zaver: Odstupujem od kúpno predajnej zmluvy.

Reakcia obchodu Pro-Tech shop

ďakujeme veľmi pekne za Vaše hodnotenie. Po preverení uvedenú situáciu riešite s operátormi cez emailové správy, aby situáciu vyriešili vo Vašu spokojnosť. Zároveň ohľadom postupu Vás kontaktovali telefonicky.

Tím protechshop.sk

• Obchod vôbec nekomunikuje, píšu dodacie lehoty ktoré vôbec nedodržiavajú

Reakcia obchodu Pro-Tech shop

ďakujeme veľmi pekne za Vaše hodnotenie. Mrzí nás Vaša nespokojnosť, avšak objednali ste si 5 produktov a 2 z nich neboli pri Vašom objednaní na sklade. Pri každom produkte uvádzame informačný termín doskladnenia. Zároveň sme Vás kontaktovali elektronicky, aby sme situáciu vyriešili vo Vašu spokojnosť.

Tím protechshop.sk

Tovar mi ešte nebol doručený. Čakacia doba tri týždne. ☹️ Tovar som zaplatil.

Reakcia obchodu Pro-Tech shop

ďakujeme veľmi pekne za Vaše hodnotenie. Mrzí nás Vaša nespokojnosť, avšak objednali ste si produkty, ktoré neboli pri Vašom objednaní na sklade, o čom sme Vás informovali ako aj o termíne doskladnenia. Zároveň sme Vás kontaktovali elektronicky, aby sme situáciu vyriešili vo Vašu spokojnosť.

• Žiadna
    • Tovar mi vôbec nebol doručený a komunikácia od obchodu žiadna

Tovar mi nebol doručený a nedostala som ani žiadnu komunikáciu od obchodu že by zásielka mala meškať tento obchod neodporúčam ja idem stornovať objednávku a tomuto obchodu sa oblúkom vyhnem

Reakcia obchodu Pro-Tech shop

ďakujeme veľmi pekne za Vaše hodnotenie. Mrzí nás Vaša nespokojnosť , okrem tejto recenzie neevidujeme žiadny iný podnet. Objednali ste si produkt, ktorý nebol pri Vašom objednaní na sklade a na eshope deklarujeme pri každom produkte informačný termín doskladnenia. Objednávku evidujeme v systéme ako zrušenú.