• nakúpil v obchode OKAY.sk pred 4 týždňami

• Dorucili mi 65” telku s tym ze sa pomylili v nadpise
    • Napisali ze kvoli poslodenemu obalu je 50% zlava, no ta 65” telka mala zlavu v skutocnosti cca 10% co ine obchody ponukali v tej dobe identicky tovar neposkodeny s ovela vacsiu zlavou
    • V tej istej dobe som mal ponuku z ineho retazca na 40% zlavu novej telky, kedze tito ma natahovali, o ponuku som prisiel
    • Reklamacia nahlasena cez telefon zapadla na dva tyzdne do zabudnutia, az opatovna reklamacia cez webformular aktivovala reklamacne oddelenie
    • Miesto priznania si chyby sa vyhovaraju ze v popise bolo nieco ine, to ze zlava aj nazov sedel presne je nepodstatne a ze ten vyrobok co poslali je s 10% zlavou je v skutocnosti mnou zle vysvetlene lebo ten vyrobok udajne niekedy v dalekej minulosti tolko stal
    • Neserioznost, zly pridtup, podvodnici

• výborná obsluha,rýchle doručenie

• Rychle dodanie
    • Ina farba ako na obrazku

Dobrý den,

děkuji za Vaši recenzi, mrzí mě však, že není pozitivní.

Protože nám na spokojenosti zákazníka záleží, poprosím o upřesnění jaké zboží Vám bylo doručeno na náš e-mail.

Doufám, že jsme skrz tuto situaci neztratili Vaši přízeň a že nám ještě dáte šanci dokázat Vám, že umíme zboží doručit bez komplikací.

• nakúpil v obchode OKAY.sk pred 2 týždňami

s produktom - spokojnost:)

• ochota personálu
    • rozdielne ceny v e shope a na predajni

Dobrý den,

děkuji za Vaše hodnocení.

Momentálně je systém cen nastavený tak, že ceny na prodejnách a e-shopu se kvůli skladovým a dalším přepravním nákladům mohou lišit.
    Možnou změnou cenové politiky se v budoucnu budeme určitě zabývat, momentálně je však systém nastaven takto.

Každopádně děkujeme za podnět k vylepšení našich služeb.

• nakúpil v obchode OKAY.sk pred 2 týždňami

• výhodná cena, osobný odber
  • nakúpil v obchode OKAY.sk pred 2 týždňami

• Rychle dorucenie najnovsieho telefonu za najlepsiu cenu

Super

děkuji za Vaši recenzi.

Jsem velmi ráda, že jste s našimi službami a zbožím spokojený a těším se na další spolupráci s Vámi.

• nakúpil v obchode OKAY.sk pred 2 týždňami

Tovar mal byť doručený na predajnú v Pondelok ale prisiel až vo štvrtok a to som im musel volať

děkuji za Vaši recenzi.

Velice mne mrzí, že doba dodání byla delší než obvykle. Vždy se snažíme zboží expedovat v nejbližším možném termínu. Bohužel v období Vánočních svátků se může tato doba prodloužit.

Za případné komplikace se omlouvám.

Martin Poštulka, Zákaznická linka

• nakúpil v obchode OKAY.sk pred 2 týždňami

• dobre ceny,rychle jednanie a doručenie tovaru
    • žiadne

• Tovar nefungoval!

děkuji za Vaši recenzi.

Velice mne mrzí, že Vámi zakoupený výrobek vykazuje vadu. Na zboží samozřejmě máte standardní dvouletou záruku. Reklamaci můžete uplatnit na kterékoliv naší prodejně. Výrobek stačí na prodejnu zanést společně s dokladem o nákupu.

Věřím, že vše bude rychle vyřešeno k Vaší spokojenosti.

Martin Poštulka, Zákaznický servis

• nakúpil v obchode OKAY.sk pred 3 týždňami

Myslím si ,že je to vcelku v pohode , to čo tvrdili to aj splnili s dodaním tovaru, aj keď to bolo večer dodané , ale v deň ako tvrdili ,ale trochu nepohodlne , až večer . Ale inak to hodnotím pozitívne , až na malé detaily !
    Jednoducho neklamali a urobili všetko preto , aby splnili záväzok !

• Ochota personálu

dobré

• nakúpil v obchode OKAY.sk pred 2 týždňami

Rychle vybavenie objednavky, dobra informovanost o priebehu dorucenia, ochotna obsluha na predajni - jednoznacne odporucam.

• nakúpil v obchode OKAY.sk pred 2 týždňami

Rychle dodanie tovaru aj pri uhrade na fakturu.

• Rychle dodanie
    • Dobra cena
    • Darcek

Dobrý den,

velice mne těší Vaše pozitivní zkušenost s nákupem v našem obchodě.

Jsem ráda, že vše proběhlo k Vaší plné spokojenosti a zboží Vám bylo rychle doručeno.

Vaše milá slova jsou celému našemu týmu velkou motivací do další práce a přeji Vám, aby i příští nákupy proběhly dle Vašich představ.

Lucie Špačková, zákaznický servis

• nakúpil v obchode OKAY.sk pred 2 týždňami

• Rýchla dodacia doba. Ozaj výborná cena oproti konkurencii.

• Spokojnosť,tovar prišiel veľmi rýchlo

• Nákup v Okay je "okej"

Okay

• Žiadne
    • Zrušia objednávku po dvoch týždňoch, lebo tovar nemajú a ani nič neponúknu ako ospravedlnenie a keď im niečo napíšete tak Vás ignorujú.
    • Nikdy viac

Dobrý den,

upřímně nás mrzí, že Vámi vybraný výrobek již nebyl dostupný.

Bohužel dodavatel ho již vyřadil ze své nabídky, proto jsme Vám jej nemohli doručit.

Pevně věřím, že z naší nabídky vyberete vhodnou alternativu, která bude plně vyhovovat Vašim požadavkům.

Lucie Špačková, zákaznický serivs