Recenziu na tento obchod môžu písať iba overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií. Hodnotenie je možné zadať vyplnením dotazníku spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe. Viac o Overené zákazníkmi.

• rychle vybavenie
    • pri osobnom odbere by mohli skratit cas...3 dni je na dnesnu dobu dost

• Rychle dodanie
  • nakúpil v obchode OKAY.sk pred 2 týždňami

• Tovar som si bola osobne vyzdvihnúť na predajni a bol mi za to účtovaný poplatok 2€.

• Rýchle dodanie tovaru

Profesionálna obsluha okey zamestnancov

• nakúpil v obchode OKAY.sk pred 1 mesiacom

• spoľahlivosť
    • zdražela doprava na predajňu

Spokojnosť.Už som na predajňu objednávala tovar viac krát.
    Škoda,že doprava na predajňu nieje zadarmo.

• Vyzdvihnutie na predajni
  • nakúpil v obchode OKAY.sk pred 2 týždňami

Neodborné a neochotné jednanie predavačky v Bratislave, naopak maximálne ústretové jednanie v OKAY Martin, túto predajňu by som určite odporučil.

• nakúpil v obchode OKAY.sk pred 2 týždňami

Trošku sa predĺžil čas dodania, mojou vinou - uviedla som zlé t.č., ale nakoniec všetko dobra dopadlo. ĎaKUJEM

• nakúpil v obchode OKAY.sk pred 2 týždňami

Maximálna spokojnosť . Super tlačiareň , využívam každý deň . Nevýhoda len to , že farebne tlači pomalšie . Super expres rýchle doručenie .

Nemám čo hodnotiť negatívne

• nakúpil v obchode OKAY.sk pred 2 týždňami

• zlyhava moznost tovar zaplatit vopred z domu

proti obchodu nic nemam, a vsak stalo sa mi dvakrat, ze sa nedal tovar zaplatit vopred co znacne zdrzuje dodanie, objednavku ochotne stornovali a ja som zvolila iny obchod a tovar bol doruceby do dvoch dni,keby som pouzila platbu prevodom mojej objednavke sa zacnu venovat az po pripisani platby na ucet, to v praxi moze znamenat aj 5 a viac dni

Dobrý deň Zuzana,

ďakujeme za Váš podnet.

Je mi veľmi ľúto, že v súvislosti s platbou Vašej objednávky vznikli komplikácie.V prípade platby vopred prípadne platby online kartou v našej spoločnosti sa termín dodania môže skutočne predĺžiť.Spracovanie platby bohužiaľ nedokážeme ovplyvniť, závisí od rýchlosti prevodu zo strany banky a nášho interného systému.Všetky takéto objednávky sa však snažíme spracovať v čo najkratšej možnej dobe a k plnej spokojnosti zákazníkov.

Dúfam, že napriek tomu na nás nezanevriete.Radi Vás u nás znovu uvidíme.

• Rychlá reakcia,pohotovosť.

• Ok

Dobrý deň Leo,

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu.

Som veľmi rada, že počas spracovania Vašej objednávky prebehlo všetko v poriadku a tovar sme Vám mohli doručiť rýchlo a bez zbytočných komplikácií. Našim cieľom je plná spokojnosť zákazníkov a teší ma, že ste sa stali jedným z nich.

V mene našej spoločnosti Vám prajem mnoho ďalších úspešných nákupov.

Super obchod

• nakúpil v obchode OKAY.sk pred 2 týždňami

chybné informácie o vlastnostiach tovaru na štítkoch v regáloch, chybné informácie o vlastnostiach tovaru aj od personálu; aj keď som objednávku zrušil, dostával som e-maily o pripravenom tovare, expedovanom tovare a tď.

Reakcia obchodu OKAY.sk

ďakujem za Vašu spätnú väzbu.

Mrzí ma, že Vám boli podané chybné informácie o produkte.Som presvedčená o tom,že táto situácia bola len nedorozumením.Našim zámerom určite nebolo spôsobiť Vám nepríjemnosti a uviesť Vás v omyl. Je mi ľúto, že ste sa nakoniec rozhodli objednávku zrušiť.Vynaložíme všetko úsilie na to, aby k podobným situáciám viackrát nedošlo.

V mene našej spoločnosti sa Vám ešte raz ospravedlňujem a verím, že nám ešte dáte šancu.

Je to vyhoda.

• nakúpil v obchode OKAY.sk pred 3 týždňami

veľmi spokojný.

Reakcia obchodu OKAY.sk

ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie a za Váš nákup v našej spoločnosti.

Teší ma, že sme sa stali Vašou voľbou a my sme Vám mohli tovar v krátkej dobe doručiť.Dúfam, že so zakúpeným vysávačom ste spokojný a vydrží Vám čo najdlhšie. Budeme radi, ak Vás u nás znovu uvidíme.Nepochybujem o tom, že to bude ďalší vydarený nákup.

Ďakujeme za prejavenú dôveru.

• nakúpil v obchode OKAY.sk pred 3 týždňami

Spokojnost

• nakúpil v obchode OKAY.sk pred 2 týždňami

• dobrá stránka, rýchle vybavenie a spolupráca s kamenným obchodom

Doporučujem pokiaľ chcete nakupovať obrátiť sa na uvedenú spoločnosť

Dobrý deň Juraj,

ďakujeme za Vaše hodnotenie.

Sme radi, že ste sa s nami podelili o Vaše dojmy a teší ma, že všetko prebehlo podľa Vašich predstáv. Prajem Vám ďalšie spokojné nákupy u nás.