Produkt ste mi nevedeli zabezpečiť

Dobrý deň.
    Ďakujeme za vašu recenziu.

Náš e-shop ponúka veľké množstvo tovaru, ktoré nie je možné ihneď stiahnuť zo skladu.
    Váš tovar z objednávky sme sa snažili zabezpečiť, žiaľ sa nám to nepodarilo, keďže na skladoch u dodávateľa môžu byť už nedostupné, začo my nemôžeme.

Mrzí nás Vaša nespokojnosť.

Najparfemy

• 3 tyzdne urgujem objednavku, obchod nekomunikuje, neodpoveda, oobjednavka mi dodnes nebola dorucena.

neodporucam

• Zavádzanie zákazníkov
    • Tovar ktorý udávajú že majú skladom skladom nemajú..... Aj niekoľko dní potom čo mi zavolali že tovar nie sú schopní dodať ešte stále je na stránke uvedene že je skladom
    • Nedvíhajú telefóny ani nezavolaju naspäť

Tovar som objednala 28.9.2020. po 9 dňoch 8.10.2020 sa pani obťažovala ma kontaktovať ma, že tovar ktorý udávajú, že majú skladom nie je k dispozícii a že či si prajem vymenit tovar za iný. Objednávku som zrušila. Určite si od nich už žiadny tovar neobjednam. Mala som si pozrieť recenzie.

• Nespolahliva dodacia lehota.Miesto 2 dni 10 dni.Nakolko som parfum potrebovala surne ako darcek,objednala som si ho u najparfem.sk,pretoze slubovali dodanie do 1-2praci.dni,co nedodrzali.Po zruseni objednavky mal zamestnanec velmi drze a neprofesionalne jednanie so zakaznikom.Uz nikdy si tu nic neobjednam po tejto zle skusenosti.

Nespolahlivost,dlha dodacia lehota, drze jednanie so zakaznikom po zruseni objednavky.Keby sa dalo,nedam ani pol hviezdicky.

Dnes je tomu 10 dní čo som uhradila objednávku a tovar nikde. A odpovedí na emaily som sa zatiaľ tiež nedočkala. Takže po 10tich dňoch ani tovar, ani peniaze a ani len odpovede na emaily.

Vôňa má veľmi ďaleko od originálu D&G light blue.

• Tovar ktory uvadzaju, ze maju skladom realne nemaju
    • Ziadna komunikacia

Objednany tovar -parfem ani po dvoch tyzdnoch nedorucili. Ich komunikacia je priam zavadzajuca. Tovar ktory oznacuju, ze maju skladom realne nemaju a ani vam to nedaju vediet, jednoducho vas nechaju cakat.

• Parfém ktoré som si objednala mi prišiel vyteceny, dosť z neho chýbalo.

Objednala som si 2 kusy vone,jedna mala byt ako darcek pre sestru. Myslela som ze moja objednavka bude vybavena rychlo kedze ju mali na stranke zobrazenu ako skladom. Po tyzdni som eshop kontaktovala kedy asi mi bude objednavka dorucena a pani mi povedala ze akurat v ten den mi to odoslu.Asi po hodine mi volala ze maju len jeden ks ze druha vona im vytiekla...dohodli sme sa ze sa mi ozve o 3 dni (kedze bol vikend) ci mi budu vediet dodat novy ks alebo upravia obj.na 1ks...no dnes je to 5 den a nikto sa mi neozval...cize neodporucam tento eshop...

Dobry den pani Katarina V.,

podla mojich informacii to bolo troska inak: Je pravda ze ste objednali 2ks parfemu a my sme Vam volali s ospravedlnenim ze mame uz iba posledny 1ks. /ten dalsi bol zial poskodeny, tiekol/ Vy ste nasej kolegyni na infolike povedali, ze chcete 2ks a ze pockate. Po doskladneni sa mame ozvat. Nerozumiem teda Vasej recenzii, vsetko bolo jasne dohodnute. Mimochodom ide o tovar ktory ponuka uz len nas eshop, parfem uz sa dlhsie nevyraba.

parfumeria

• Objednal som, prišla mi automaticky vygenerovana správa o objednávke a potom už nič. Ešte že som to vopred neplatil.

Dobry den,

objednavka bola vybavena no je pravda ze sa o par dni vybavenie oneskorilo. Zial koli problemom zo zasobovanim z naseho externeho EU skladu.. Ospravedlnujem sa.

Parfumeria

• Na základe mojej objednávky, mal byť doručený tovar 3 ks respirátorov, dodaný ale boli 3 ks rúška. Kedže ruška na terajšom trhu stoja aj 9,-- Eur na l ks, cena dodaného tovaru mala byť 30,-- Eur. Za tovar som zaplatila 115,90 Eur. Žiadame o vrátenie rozdielu na adresu uvedenú vo faktúre. Ak ste na sklade nemali respirátory, rúška mali byť zaslané len s mojim súhlasom a v adekvatnej cene. Cena za takéto rúška stoja aj 9 Eur. Overila som si to na internete. Žiadam o vrátenie čiastky. Inak sa obrátim na štátnu obchodnú inšpekciu.

Dobry den,

dodany bol spravny tovar. Respirator, alebo aj respircne rusko su rozne nazvy pre rovnaky tovar. Specifikacie nami ponukaneho tovaru boli jasne uvedene pri produkte. Co sa tyka ceny, ta je vypocitana z nakupnej ceny plus marza. Tak ako standartne. Faktom vsak je, ze aj distributori tychto ochrannych pomocok ponukali svoj tovar za astronomicke ceny, nakolko tieto respiratory zrazu kazdy potreboval a bol ich nedostatok. Potom uz casom sa cena upravila a sla vyrazne dolu. Nie je teda korektne porovnavat cenu v case zadania objednavky a cenu cca 1-2 tyzdne po nakupe. Teraz je dany vyrobok za cca 1/10 ceny ako na zaciatku predaja.

Parfumeria

• Tovar je minimálne 10x predražený voči obdobným eshopom
    • Objednali sme si respirátory FFP2 atest pre Covid19 s parametrami 3M 9502V respirator KN95 s výdychovým ventilom. Miesto uvedeného výrobku nám boli dodané ochranné rúška bez ventilu, len s čínskym popisom, bez slovenského event. anglického popisu. Akákoľvek certifikácia výrobku chýba. Výrobok pošleme na obchodnú inšpekciu. Uhradenú sumu budeme vymáhať aj súdnou cestou.

podvodníci

Dobry den pan Miroslav H.,

objednavali ste respiracne ruska s filtrom FFP2. Presne z objednavky:
    `10ks Respirátor -Trieda ochrany FFP2, Atest pre COVID-19 (Coronavírus) `

Tento tovar bol aj dodany, Nikde nie je uvedena informacia o znacne 3M modelu 9502V. Taktiez nikde v nazve ani v popise nie je uvedene ze respiracne rusko ma ventil. Dokonca v popise produktu je v upozorneni informacia, ze ho neobsahuje. Mimochodom podla najnovsich medializovanych informacii su respiracne ruska bez tohoto ventilu ucinnejsie ako s nim.
    Navod vieme poslat obratom do emailu, myslim si ze je dost jasne ako sa s respiracnym ruskom zaobchadza. Certifikat je taktiez na vyziadanie k nahliadnutiu. Nie je povinnost ho posielat zakaznikom.
    Neviem teda preco ste tak velmi nespokojny, treba si precitat vsetky informacie a popis produktu ktory je dostatocny k tomuto produktu. Zatial ste sa nam vobec neozvali ze nie ste spokojny s tovarom a rovno sa vyhrazate SOIkou a sudom.

NajParfemy.sk

• zlá komunikácia obchodu
    • tovar, ktorý ponúkali nebol dostupný a nedali o tom informácie
    • dlhá čakacia doba
    • ponúkané produkty nakoniec nevedeli zohnať

Obchod ponúka produkty, ktoré nemá na sklade, zlá komunikácia, neovzali sa, že nedodržia dobu dodania, neozvali sa vôbec, musela som písať e-maily, ktoré nevybavili a telefonovať.

• obchod nekomunikuje a neodpoveda na emaily.
    • tovar som zaplatila a este mi nebol doruceny

• Nabízí zboží, které ve skutečnosti skladem nemají.

Otrasná komunikácia s obchodom, najmá ak dobabrú objednávku.

• Veľký vyber
    • Dodacia doba
    • Komunikacia
    • Možnosti dorucenia

Obchod nekomunikuje! Napriek tomu, že tovar ktorý majú uvedený skladom je nedostupný!

• nikto nevolá, nepíše, nedoručuje a chcete hodnotenie????

Pomalé služby a nedvíhali telefón