• dodaný tovar je iný, ako bol objednaný, na reklamáciu s vrátením tovaru nikto nereaguje a telefónne číslo je iba na vytáčanie... ale zákazníka, nakoľko ho nikto nedvíha.. uvedený čas v rozmedzí PO-PIA: 11-14 hod..

• Completely no contact form the shop.

• Neodporúčam obchod,ani po týždni nezaspali informáciu v akom je stave,až po mojom upozornení mi zaslali email s odpoveďou-objednávky vybavujeme do 7 pracovných dní.Prešlo 10 dní a doteraz mi objednaný produkt neprišiel,bol určený ako prezent,tak ašu treba cez túto stránku objednávať produkty mesiac dopredu.

Od mojej objednávky prešlo 6 dní a moja objednávka stále nebola vybavená. Na infolinke majú určený čas, niekoľko krát som telefonovala, no napriek tomu mi nikto nebral telefón. Katastrofa.

• Tovar som objednala prišiel mail a od tohto dátumu už o svojej objednávke neviem nič.

Obchod neseriózny. Komunikovali so mnou až po mojej urgencii. Na kontaktnom tel. čísle mi to nikto nedvíhal, alebo mi podávali zavádzajúce informácie...!

Pred 6 dňami som spravil objednávku a ešte ani len info kedy alebo ci už bola odoslaná..

10-ty deň žiadna odpoved´ ani možnosť sledovania zásielky.

Nedalo sa platiť kartou online.
    Dlhé trvá ie spracovania objednávky.
    Voňavku prišla vytečená, obal nebol poškodený a ani oliaty od voňavky, čiže už bola nabalená v takom stave.

Tovar som objednal ešte 7.7.2021 a do dnešného dňa ma obchod nekontaktoval a tovar mi nebol ani doručený.
    Nikdy viac neobjednam z tejto stránky.

Objednaná toaletná voda mala byt skladom, ale po niekoľkých dňoch od objednávky som zisťoval stav, pretože mi neprišla žiadna aktualizácia o odoslaní a pod.. Z obchodu mi odpísali, že na druhý deň majú dostať veľkú zásielku od externého dodávateľa a potom budú zásielky odosielať. Dopadlo to tak, že mi po dvoch dňoch volali s tým, že toaletna voda sa vypredala a môžu mi ponúknuť iné, väčšie balenie.. objednávku som zrušil.

Toto je prvý obchod za posledné roky, čo neinformuje o objednávke. Objednávala som pred šiestimi dňami..a nič....takže neviem...majú tovar, nemajú tovar.....

• Po 8 dňoch od objednania, na sťažnosť pre nedoručenie zásielky, začnú zháňať tovar !!!!!???????

Tovar neprišiel, nikto mi neodpovedal na email kedy mi bude doručeny tovar.

Dobry den , objednala som si 1 parfem a 2 testery. Parfem mi prisiel otvoreny a znecisteny. Bola som velmi sklamana a taktiez mi prisiel len 1 tester aby toho nebolo malo balenie bolo tiez velmi znecistene. Ako darcek zial uplne nevhodne. Po tejto skusenosti uz by som si od Vas zial nic neobjednala. Co sa tyka reklamacneho odd mam pocit ze ja pisem o inom a oni o inom ziadala som vratenie penazi, pripadne ciste balenie ale oni mi pisu len o doposlanie chybajuceho kusu. Velky parfum neriesim ten ten uz nemaju na sklade, uz sa nevyraba.

• Dostupnosť parfémov, ktoré už sú ťažko zohnateľné, resp. na väčšine e-shopov dávno vypredané
    • Nie všetky vzorky boli označené názvom
    • Jedna vzorka bola úplne prázdna, napriek tomu že balenie malo svoj originál plastový sáčok

• tovar prisiel asi az o 7 dni
    • miesto jednej 50ml vone Cat de Luxe at Night mi prisli 2x 30ml
    • Viktor&Rolf - Flowerbomb 100ml - obal otrasny, cely popuceny a akoby bol rozbaleny. A to nie len vrchny celofan, ale aj vnutorny obal. Parfem vo vnutri doslova lietal.
    • absolutne neodporucam a uz sa nikdy neulakomim na parfemy z inakadial ako z kamennej predajne!
    • vyhodene peniaze!

• Vzorka parfému mi prišla úplne prázdna, pravdepodobne vyprchala čo usudzujem podľa škvŕn na uzávere.
    • Dlhé dodanie.

Po zaplatení tovaru som nedostala žiadne potvrdenie o prijatí platby, žiadne ďalšie info o vybavení objednávky, tovar doteraz neprišiel.
    Kontaktovala som obchod s potvrdením o zaplatení a nedostala som žiadnu odpoveď, takže som veľmi sklamaná, najmä z nedostatočnej komunikácie, nehovoriac o tom, že peniaze vám nikto nevráti.

objednávka neobsahovala to, za čo bolo zaplatené. Peniaze po reklamácia však vrátili bez akýchkoľvek problémov.

Reakcia obchodu NajParfemy.sk

Ďakujeme Vám za recenziu. Ospravedlňujeme sa za komplikácie.
    Po upozornení na nedodanie darčekovej tašky sme vám bez problémov vrátili peniaze na účet. V predvianočnom čase sa to môže stať ale za našu chybu sme sa Vám ospravedlnili.

Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá.

Prajeme Vám pekný deň.