Som sklamany a navyse aj riadne n……..y, s prepacenim. Nepochopim ako mi mohol byt balzam po holeni Bvlgari za viac ako 50 € doruceny odbaleny (v kartonovej krabici bola zabalena tuba s balzamom len v bublinkovej folii). Tento vyrobok pouzivam roky a este sa mi taketo nieco nestalo. Vzdy bol balzam doruceny v original krabicke obalenej v celofane tak ako to ma byt a ako to mate odfotene aj v ponuke. Neviem kde ste sa k tej odbalenej tube dostali. Uz som to nesiel s vami riesit, myslim ze to bol moj posledny nakup u vas. A inak rad by som sa dozvedel od vas nejake vysvetlenie.

Dobry den pan Marian R. z Bojnic,

neviem koli comu ste tak n.....y.. Balzam po holeni akejkolvek znacky je vacsinou baleny bez papierovej krabicky. Tak ako aj sprchace, telove mlieka atd.. Samozrejme zalezi od konkretneho balzamu a vyrobcu. Balzam Bvlgari ktory ste si objednali, mame iba my na internete a vzdy sme ho predavali bez papierovej krabicky. Tak, ako nam ho dodavatel dodal. A z toho obrovskeho mnozstva predanych ste sa ozvali prave Vy po X rokoch predaja. Nerozumiem tomu celkom co take sa stalo, ved prva vec ktoru zakaznik spravi je, ze krabicku otvori a vyhodi..
    Obrazky na eshopoch su ilustracne, tak ako aj piseme v nasich OP. Kazdopadne pokial nie ste s tovarom spokojny a tovar nebol pouzity ani otestovany, vratte nam ho.
    s pozdravom, Najparfemy.sk

Objednávka nebola odoslaná ani po 5 dňoch takže som ju zrušila.

Dobry den pani Aneta K.S.,

ano na piaty den ste objednavku zrusili. Objednavka bola vtedy na expedicii. Mame predvianocne obdobie a tych 5-6 dni je bezny cas odosielania objednavok. Nemame len Vasu objednavku, skuste to pochopit..

s pozdravom, Najparfemy.sk

popisy nezodpovedajú skutočnosti, obrázky ilustračné

Dobrý deň.
    v obchodných podmienkach uvádzame že fotky sú ilustračné.
    Na našom eshope ďalej podrobne popisujeme čo je vzorka a koľko má ml.
    Objednali ste si vzorku ktorú sme Vám aj doručili.

• objednané pred týždňom, volala som tam už 3x , žiadna komunikácia

Tovar objednaný, zaplatený ale žiadny tovar nedorazil

Dobrý deň.
    Ospravedlňujeme sa za vzniknuté nepríjemnosti.
    Tovar sa medzičasom vypredal a nevedeli sme ho doskladniť už ani z externého skladu.
    Ak ste však objednávku už uhradili, kolega z finančného Vám ich pošle naspäť na účet.

S pozdravom, najparfemy

Dobrá komunikácia,rýchle dodanie. Čo sa týka tovaru,som dosť sklamaná,toaletná voda je veľmi slabá,nevydrží ani hodinu,nakoľko som už mala originál,vidím veľký rozdiel,viac neobjednám.

• Po 6 dňoch dali vedieť, že tovar nemajú skladom. Hrozné…

Dobrý deň.
    Veľmi nás mrzí vaša nespokojnosť.
    žiaľ na tovar ktorý ste si objednali nám prišlo naraz viac objednávok a už sa nám rovnaký set nepodarilo doskladniť ani z externého skladu avšak ponúkli sme Vám inú alternatívu za lepšiu cenu.
    Objednávky podľa OP vybavujeme do 7 pracovných dní.

S pozdravom, najparfemy

Tovar dosiel bez obalu, otvoreny a telefon v case uvedenom na stranke nikto nedvihal.

Dobrý deň.
    Mrzí nás Vaša nespokojnosť avšak objednali ste si tovar bez obalu a ten Vám bol aj doručený.
    Ak bol problém s objednávkou mohli ste nás kontaktovať aj emailom.

S pozdravom, najparfemy

Ne e-shope uvedená iný objem flakónu. Komunikácia so zákazníkom nepríjemná

• falošné testery

Dobrý deň.
    Mrzí nás vaša nespokojnosť.
    Objednali ste si však u nás vodu po holení -bez krabičky. Tovar je lacnejší od originálneho tovaru nakoľko nemá krabičku a táto informácia je napísaná aj pri produkte.

• Vonia ako aceton

• Komunikacia. Reagovali na mail a slecna cez telefon bola velmi mila.

Trosku som sklamany nakolko tovar na stranke uvadzaju ze je dostupny. Tovar som objendal vo stvrtok a nasledne som zavolal na infolinku v utorok ci sa tovar bude posielat nakolko som nedostal ziadne info. Slecna povedala ze v stredu by to mali poslat a v piatok by som to mal dostat. Zatial ale este stale som nedostal mail ohladne expedicie takze som zvedavy ci tovar dorazi zajtra ( piatok ).

• prišiel rýchlo

kúpila som toal. vodu za vyše 100 euro Tester a prišla už používaná flaška asi z nejakej predajne, z ktorej chýbal asi 1cm obsahu, prišlo to bez krabičky len omotané foliou... Z ČR si bežne objednávam Testre, ale vždy to boli funglovky v originál krabici.

Dobrý deň.
    Mrzí nás vaša nespokojnosť.
    Tester u nás znamená že je parfém zabalený v bielej alebo hnedej krabičke prípadne je bez krabičky záleží od značky a aj od toho ako nám ho dodávateľ pošle.
    Tieto informácie že čo je tester a ako vyzerá uvádzame aj na našej stránke.

S pozdravom, najparfemy

• Výhodou obchodu je, že nemá žiadnu výhodu
    • Pred týždňom som objednal tovar. Stále nič. Telefón vypnutý. Na mail neodpovedajú. Niečo napíšu na stránku, že skladom a pritom to vôbec neni pravda.

• Poslany nespravny tovar
    • Komunikacia - len same vyhovorky

Po zaplateni obratom mi obchod poslal uplne iny parfem, ktory som na vlastne naklady musela poslat na vymenu spat. Odvtedy, uz 3 tyzdne sa neviem dostat ani k tovaru, ktory som si zaplatila, ani k peniazom. Telefon nedviha nikto, dostavam len maily s vyhovorkami. Naposledy, ze mojej reklamacii sa nemozu venovat, lebo balik lezi na poste. Doklad o kupe tento o kupe som samozrejme nedostala tiez. Toto sa mi este v zivote nestalo a nikdy som nenapisala zlu recenciu ale tento obchod absolutne neodporucam.

Dobrý deň.
    Zásielky z pošty preberáme vždy v odbernej lehote, preto si pýtame aj podacie čísla aby sme si zásielky vedeli sledovať.
    Akonáhle tovar prevezmeme z pošty venujeme sa reklamácii či už výmenou tovaru alebo vrátením peňazí tiež všetko prebieha v zákonnej lehote.
    Faktúra k tovaru chodí automaticky do emailu ak Vám nepríde, môžete napísať email a my Vám ho obratom znova zašleme.

S pozdravom, najparfemy

• Nedvíhajú telefón, neskoro odpoveď na email

Dobrý deň.
    Naša infolinka funguje od 11:00-16:00 hod. Môže sa stať že sa nedovoláte na 1x lebo máme niekoho iného na linke ale robíme všetko preto aby sme každému zdvihli.
    Na všetky emaily odpovedáme v priebehu dňa.

S pozdravom, najparfemy

Kedysi som pouzivala toaletnu vodu Oh Moschino, takze poznam jej vonu. Ale to, co mi poslali, sa tomu ani zdaleka nepodoba. Poslali mi nieco stare vyvetrane, smradlave.

Dobrý deň.
    Veľmi nás mrzí vaša nespokojnosť.
    Ak bol problém s objednaným tovarom mohli ste nás kontaktovať a mohli sme tovar reklamovať u dodávateľa.
    Vždy je možnosť nájsť spoločné riešenie aby boli obe strany spokojné.

Tyzden presiel, Fa zaplatena, bez odozvy :(

Dobrý deň.
    Objednávky vybavujeme do 7 pracovných dní, tak ako to uvádzame v obchodných podmienkach.

S pozdravom, najparfemy.

• nízke ceny
    • Objednali sme si testery ale vôbec nevoňali ako by mali, pre mňa sklamanie

Dobrý deň,na stránke máte uvedenú vzorku parfumu 30ml z 51,65€ na 6,8€ a poslali ste malú ampulku za 11,80€ z dopravou.Určite budem odporúčať Vašu firmu ďalším ľuďom.

Dobrý deň.
    Fotky na našej stránke sú ilustračné.
    Vzorky parfémov majú 1,5 - 2 ml.
    Tovar ktorý ste obdržali je úplne v poriadku.