• nakúpil v obchode NajParfemy.sk pred 2 mesiacmi

• velmi zaujimava, dlhotrvajuca vona, velka spokojnost
    • dlhoročná spokojnosť s týmto výrobkom , odskúšaná kvalita
    • priaznivá cena
    • nic
  • nakúpil v obchode NajParfemy.sk pred 2 mesiacmi

• dlho som zháňala parfém a až tu som ho našla
    • rýchle dodanie
    • krásna vôňa
    • komunikácia
  • nakúpil v obchode NajParfemy.sk pred 2 mesiacmi

• Kvalitny eshop a originalny tovar
    • Rychla doprava
  • nakúpil v obchode NajParfemy.sk pred 3 týždňami

posokdeny tovar a staznost bez odozvy .

• nakúpil v obchode NajParfemy.sk pred 1 mesiacom

• Obchod nekomunikuje s klientom a možno a buď skresľuje informácie alebo nestíha logistické procesy

Dobrý deň pán Ivan L.,

predsa sme spolu komunikovali, telefonicky sme Vás informovali o tom, kedy bude Vaša objednávka vybavená. Tovar mal byť doručený v najbližších dňoch, presne tak ako garantujeme v našich OP, na to ste však nechceli čakať a objednávku ste sám stornoval.

• nakúpil v obchode NajParfemy.sk pred 1 mesiacom

Rychle vybavenie objednavky.Ceny su ovela vyhodnejsie a priatelsky zamestnanci.

• Super

Žiadna nevýhoda...doporučujem

• rýchle vybavenie objednávky

• Pomerne rýchle dodanie
    • Objednal som si tester ale ten nezodpovedá originál vôni daného parfumu
    • Reklamoval som ho , ale doposiaľ žiadna reakcia obchidu
    • Žiadal so vrátenie peňazí, ale žiadna reakcia obchodu
    • Neodporucam

Dobrý deň pán Ivan P.,

tovar ste predsa nereklamovali, podľa telefonickej komunikácii ste ho našu adresu neposlali. Reklamácia sa začína riešiť, keď je tovar reálne u nás na reklamačnom oddelení.

cena

• nakúpil v obchode NajParfemy.sk pred 2 mesiacmi

10 dni od objednavky a tovar stale nedorazil, taktiez ziadne spravy o odoslani alebo vybaveni objednavky

Reakcia obchodu NajParfemy.sk

prosím, ako sme mohli vybaviť Vašu objednávku, keďže sme mali cez Vianočné sviatky voľno? Práve vtedy ste objednávku vytvorili a bola vybavená hneď ako sme po novom roku začali pracovať.

• Rychle dodanie výborná kvalita
  • nakúpil v obchode NajParfemy.sk pred 2 mesiacmi

• Objednala som tovar, po týždni mi zavolali, že nemajú originálnu krabicu na parfém.

Reakcia obchodu NajParfemy.sk

mrzí nás Vaša nespokojnosť, áno, tovar sme mali k dispozícii iba bez krabičky, na revanš sme Vám ponúkli zľavu 8eur. Veríme že tovar prišiel v poriadku a svojho majiteľa stihol na Vianoce potešiť. Ďakujeme za recenziu, budeme sa snažiť naše služby vylepšiť aby sme podobným situáciám v budúcnosti predišli.

• Rychlost
  • nakúpil v obchode NajParfemy.sk pred 2 mesiacmi

• posledné kusy na trhu a doručené - v čase objednania neponúkala ani jedna parfumerka - vypredané
    • neskutočne mizerná komunikácia shopu , tel kontak je asi len pro forma , na email odpoveď až po viac ako dni čakania , potvrdenie resp info o spracovávaní objednávky slabé

Reakcia obchodu NajParfemy.sk

ďakujeme za recenziu, áno, väčšinu tovaru ktorý ponúkame máme na trhu iba my. Vaša objednávka bola vybavená do 2 pracovných dní, aj napriek predvianočnému zhonu. To je tiež dôvod slabšej komunikácie. V priebehu roka informujeme zákazníkov včas, veríme, že v našom obchode znovu nakúpite a budeme sa snažiť, aby ste boli spokojný na 100 percent.

• nakúpil v obchode NajParfemy.sk pred 3 mesiacmi

Obchod nekomunikuje. Poslali mi bez predchadzajuceho upozornenia alebo dohody iny tovar, ako som si objednala. Neodpovedali na telefon, ani na email.

Reakcia obchodu NajParfemy.sk

mrzí nás, že náš obchod neodporúčate. Váš názor však rešpektujeme, náš pracovník pochybil a poslal nechtiac trošku inú kazetu ako ste objednali. V predvianočnom období je veľmi ťažké venovať sa infolinke a e-mailovej komunikácii tak ako v priebehu roka, nakoľko nám veľa času zaberie práve vybavovanie a doručovanie objednávok. Mohli ste využiť svoje právo na odstúpenie od zmluvy a všetko by sme vyriešili k Vašej spokojnosti. Aj naši zamestnanci sú iba ľudia, bohužiaľ, práve vo Vašej objednávke pochybili.

• Rychle vybavenie, najlepsia cena

• spolahlivost

• Rychle dorucenie
    • Dobra cena

Dobry tovar
    Dobra cena

• nakúpil v obchode NajParfemy.sk pred 2 mesiacmi

Žiadna komunikácia s eshopom, hovor, sms, mail až s odstupom... Nemala som absolútne žiadne info o mojej objednávke... Tovar objednaný 10.12. (skladom) mi bol doručený 21.12. bez info, čo sa s mojou objednávkou deje... Napokon mi bol dodaný ešte aj iný tovar :o(

Reakcia obchodu NajParfemy.sk

mrzí nás dlhšie čakanie na tovar, v predvianočnom období sa občas stane, že sa produkt vypredá a je treba jeho opätovné doskladnenie. Balíček Vám prišiel do Vianoc, tak ako sme garantovali na našej stránke. Neprišiel Vám iný produkt, ale parfém v novom balení. Už existuje iba ten, pôvodný už v žiadnom obchode nenájdete.