• Zatiaľ o žiadnej neviem
    • Dlhá doba dodania, hlavne keď človek cestuje, tak sa nemôže spoľahnúť a naplánovať si rekonštrukciu bytu, podľa možností

Dobrý deň pani Zuzana,
    veľmi nás mrzí Vaša recenzia, keďže z našej strany nedošlo k žiadnemu pochybeniu alebo nedodržaniu vopred stanoveného termínu doručenia. Vašu objednávku sme Vám chceli doručovať v stanovenom termíne, ale keďže ste tovar nemohli prevziať, nakoľko ste sa nachádzali mimo bydliska, tak sme doručenie tovaru, na Vašu žiadosť presunuli na Vami požadovaný termín.

www.mojnabytok.sk

• Tovar bol doručený všetko prebehlo v poriadku až na to keď som balík otvorila a dane ks tovaru boli akoby doudierane odštiepene a tovar mi veľkosťne nevyhovoval. daný tovar sme boli nútený vrátiť späť predajcovi

Dobrý deň pani Lucia,
    veľmi nás mrzí Vaša negatívna recenzia. Pri každom produkte máme uvedené rozmery, odporúčame si ich pred vytvorením objednávky pozrieť v popise produktu. Vždy máme možnosť vrátenia tovaru. Pevne veríme, že nabudúce nebudete mať žiadne problémy a Vaša spokojnosť bude 100%.

www.mojnabytok.sk

• Zle dosky. Malo srubiek a zle návratane diery v doskách

Dobrý deň pani Patrícia,
    veľmi nás mrzí, pokiaľ nastali komplikácie po doručení Vašej objednávky. Prosím kontaktujte nás na e-maily [email protected], určite Vašu situáciu čo najrýchlejšie vyriešime.

www.mojnabytok.sk

• Zlá informovanosť o stave objednávky čakám na objednávku už 20 dní a obchod sa ešte nijako nevyjadril
    • Pokúšal som sa dovolať na infolinku obchodu no žiaľ bez úspechu

Dobrý deň pani Slávka,
    veľmi nás mrzí Vaša recenzia, keďže z našej strany nedošlo k žiadnemu pochybeniu alebo nedodržaniu vopred stanoveného termínu doručenia. Objednali ste si tovar, ktorý nebol skladom a doba dodania pri ňom bola 2 - 4 týždne.

• Vyhodna cena
    • Vysoka, 4 sufliky (standard su mozno 3)
    • Chybajuce sroby, nedalo sa celu komodu poskladat.
    • Komplikovana montaz
    • Nizka kvalita, vrzgaju sufliky.

Celkovo komodu neodporucam.

Dobrý deň pani Veronika,

www.mojnabytok.sk

Tovar takmer mesiac od zaplatenia ešte nemám doručený. Neviem v com sa stala chyba, že som neni ani informovaná v akom časom horizonte bude.

Dobrý deň pani Zuzana,
    veľmi nás mrzí Vaša recenzia, keďže z našej strany nedošlo k žiadnemu pochybeniu alebo nedodržaniu vopred stanoveného termínu doručenia. Objednali ste si stôl, ktorý nebol skladom a doba dodania pri ňom bola uvedená 3 - 6 týždňov. Keďže nie sme výrobcovia, dobu dodania máme uvedenú pri každom jednom produkte a máme ju stanovú tak, aby sme ju vedeli dodržať. Zákazník je informovaný, keď si vytvára objednávku. Poprípade sa môže vopred informovať prostredníctvom chatu, telefonicky alebo e-mailom. Platbu si volí každý zákazník dobrovoľne pri objednaní a nijako nesúvisí s termínom doručenia.

www.mojnabytok.sk

• Skôr ako dodá tovar, zisťuje ako som spokojný

Dobrý deň pán Peter,
    veľmi nás mrzí Vaša recenzia, keďže z našej strany nedošlo k žiadnemu pochybeniu alebo nedodržaniu vopred stanoveného termínu doručenia. Vaša objednávka Vám bude s určitosťou doručená do 10 pracovných dní ako sme Vám garantovali.
    Dotazník spokojnosti neposielame my, ale automaticky portál Heuréka, tak ako to majú nastavené v systéme, nakoľko v akceptačnom maily vždy posielame upozornenie, aby zákazník posielal hodnotenie až po dodaní tovaru.

• dlhá dodacia doba

Dobrý deň pán Štefan,
    veľmi nás mrzí Vaša recenzia, keďže z našej strany nedošlo k žiadnemu pochybeniu alebo nedodržaniu vopred stanoveného termínu doručenia. Objednali ste si jedálenský stôl, ktorý nebol skladom a doba dodania pri ňom bola uvedená 3 - 8 týždňov. Keďže nie sme výrobcovia, dobu dodania máme uvedenú pri každom jednom produkte a máme ju stanovú tak, aby sme ju vedeli dodržať. Zákazník je informovaný, keď si vytvára objednávku. Poprípade sa môže vopred informovať prostredníctvom chatu, telefonicky alebo e-mailom.

www.mojnabytok.sk

Dĺžka dodacej doby extrémne dlhá napriek tomu, že tovar bol vopred uhradený a nekorešponduje s dodacou dobou uvedeniu na stránke pri danom tovare.

Dobrý deň pani Martina,
    veľmi nás mrzí, že sme Vám tovar nestihli doručiť do 5 pracovných dní ako máme uvedené na e-shope. Štandardne sa nám to nestáva. Doručovať Vašu objednávku Vám budeme v najbližších pracovných dňoch. Veríme, že v budúcnosti Vás už nesklameme a Vaša spokojnosť bude 100 %.

www.mojnabytok.sk

Dostal som pri prevzati tovaru doklad z VRP na mensiu sumu o 28€, pri prebrani som to nekontroloval,oznamil som to predajcovi obratom, zatial nereaguje.
    Predsienova zostava Predsieň ARTIN 11 a jej varianty....prestudujte si rozmery, v ponukanej zostave je vyska vesiacikov cca 135 cm od podlahy, uplne nízko, na foto to tak nevyzera. Umiestnenie dosky s vesiacikmi na samy vrch uz moze byt pre niekoho vysoko.

Dobrý deň pán Ľubomír,
    veľmi nás mrzí chyba, ktorá nastala pri doklade, začo sme sa Vám ospravedlnili a správny doklad sme Vám dodatočne odoslali.
    Predsieň, ktorú ste si u nás objednali, má rôzne varianty. Pri každej variante máme uvedené rozmery, presný popis a priložený montážny návod. Zákazník si teda môže pred vytvorením objednávky pozrieť všetky informácie, ktoré potrebuje a objednať správny tovar, ktorý mu vyhovuje.
    Veríme, že aj napriek Vašej nespokojnosti s vešiačikmi, Vám predsieň bude slúžiť po dlhé roky.

www.mojnabytok.sk

Objednala som si matrace dva veľkosť 90x200 a prišli mi kratšie matrace veľkosť 90x195

Dobrý deň pani Martina,

www.mojnabytok.sk

• Tovar po 4 týždňoch nedorazil a ani mi nevedeli povedať kedy dorazí …vôbec má neinformovali že tovar bude meškať

Dobrý deň pani Denisa,
    uvedomujeme si chybu, ktorá nastala na strane dodávateľa, ktorý nám meškal s dodávkou tovaru. Bohužiaľ nie sme výrobcovia a nevieme to ovplyvniť aj napriek neustálej urgencii z našej strany. Štandardne sa nám to nestáva. Mrzí nás, že ste mali negatívnu skúsenosť s naším obchodom. Pevné veríme, že nabudúce nebudete mať žiadne problémy a Vaša spokojnosť bude 100%.

www.mojnabytok.sk

Tovar je zaplatený, sľúbené že príde do 5 dni a zatiaľ sa nikto neozval čo je s tovarom.

Dobrý deň pani Veronika,
    veľmi nás mrzí Vaša recenzia, keďže z našej strany nedošlo k žiadnemu pochybeniu alebo nedodržaniu vopred stanoveného termínu doručenia. Vaša objednávka Vám bude s určitosťou doručená do 5 pracovných dní ako sme Vám garantovali.

www.mojnabytok.sk

• Objednávka prijatá, potvrdená, tovar odovzdaný kuriérovi, avizované doručenie, potom ďalší telefonát: tovar je nedostupný, objednávka zrušená.
    • Chaos v e-shope

Dobrý deň pán Roman,
    uvedomujeme si chybu, ktorá nastala pri Vašej objednávke a úprimne nás to mrzí. Systém, nám ukazoval, že Vaša objednávka je skladom, ale po fyzickom preverení na sklade nebola. Štandardne sa nám to nestáva. Prijmite ako ospravedlnenie od nás zľavový kupón na ďalší nákup, ktorý Vám bude zaslaný do e-mailu.

• priaznivé ceny
    • nesúlad medzi dátumom garantovaného doručenia uvedeného na stránke a realitou

Nerád by som im krivdil, no faktom je, že na stránke pri produkte, ktorý som objednal dňa 11.12. bolo uvedené, že tovar bude doručený do 17.12.
    Dnes je 21.12. a od obchodu mám poslednú správu z 13.12., že záväzne akceptujú moju objednávku...

Dobrý deň pán Marek,
    veľmi nás mrzí Vaša recenzia, keďže z našej strany nedošlo k žiadnemu pochybeniu alebo nedodržaniu vopred stanoveného termínu doručenia. Objednali ste si farebný variant skrinky, ktorý nebol skladom a doba dodania pri ňom bola 2 - 4 týždne.

www.mojnabytok.sk

• Objednany tovar mi nebol doruceny

Dobrý deň pán Martin,
    veľmi nás mrzí 1 dňové omeškanie a že sme Vám tovar nestihli doručiť do 10 pracovných dní ako máme uvedené na e-shope. Štandardne sa nám to nestáva. Veríme, že v budúcnosti Vás už nesklameme a Vaša spokojnosť bude 100 %.

www.mojnabytok.sk

• Objednany tovar 16.10 doba dodania 3-7 tyzdnov volam 21.11 v akom stadiu je dodanie tovaru. Vysledok: tovar je na sklade, ale dodavaju tovar priebezne tak mi garantuju do 11.12 bude tovar dodany. Nechapem preco naskladneny tovar drzia na sklade do poslednej chvile. Asi bola chyba zaplatit tovar pri objednavke.

Dobrý deň pán Jozef,
    veľmi nás mrzí Vaša recenzia, keďže z našej strany nedošlo k žiadnemu pochybeniu alebo nedodržaniu vopred stanoveného termínu doručenia. Objednali ste si tovar s dobou výroby a dodania 3 - 8 týždňov o čom ste boli informovaný pri objednaní, keďže to máme určené pri každom jednom produkte na našom e-shope. Tovar po naskladnení sa snažíme samozrejme vždy čo najrýchlejšie vyexpedovať ale musíme postupovať podľa systémom určeného poradia. Keďže pred Vami sú zákazníci s kratšou dobou dodania, najprv musí byť tovar dodaný im, tak aby sme dodržali stanovenú dobu dodania. Vaša objednávka Vám bude s určitosťou doručená do termínu ako sme Vám garantovali.

www.mojnabytok.sk

• Vobec neodporucam z dovodu nedorucenia zasielky do daneho terminu. A navyse ma nikto neinformoval o tom ze zasielka nebude nedorucena.

Dobrý deň pani Eva,
    uvedomujeme si chybu, ktorá nastala na strane dodávateľa, ktorý nám meškal s dodávkou tovaru. Bohužiaľ nie sme výrobcovia a nevieme to ovplyvniť aj napriek neustálej urgencii z našej strany. Štandardne sa nám to nestáva. Mrzí nás, že ste mali negatívnu skúsenosť s naším obchodom, verte, že nás to mrzí viacej.

www.mojnabytok.sk

• do dnešného dňa nemám tovar, hoci bol skladom, žiadna komunikácia

Dobrý deň pani Želmíra,
    veľmi nás mrzí Vaša recenzia, nakoľko ste si objednali tovar s dobu výroby a dodania 3 - 6 týždňov, o čom Vám prišiel aj e-mail s akceptáciou Vašej objednávky. Vašu objednávku sme už naskladnili v stanovenom termíne a budeme Vám ju doručovať v najbližších pracovných dňoch, o čom Vás budeme minimálne deň vopred kontaktovať telefonicky.
    Z našej strany nenastala žiadna chyba, termín sme dodržali a budete určite vopred informovaná ohľadom doručenia. Veríme, že nábytok Vám bude slúžiť po dlhé roky!

• Výhodné zľavy

Prehnaný popis výrobku, nie je ten výrobok taký ako popisujete. Matrac obojstranný penový antialergický a neviem aký ešte a keď prišli veľké sklamanie. Podľa nás to od matraca ma veľmi ďaleko, je to skôr podložka na matrac, na nich sa spať určite nedá. Cítime každý rošt. Kupovali sme ich spolu s posteľou a ani veľkosť nesedí podľa posteli. vyčnievajú a jeden kratší. Sklamanie a pritom sa mi Vaša stránka veľmi páčila. Aj dodanie bolo dlhé, kým som sa mailovo neozvala tak žiadny posun s mojou objednávkou.

Dobrý deň pani Anežka,
    veľmi nás mrzí Vaša recenzia, nakoľko chyba nenastala na našej strane. Na našom e-shope uvádzame správny popis matraca s presnou výškou a materiálom zloženia - žiadnu špeciálnu výplň nemá, tieto informácie sme pravdivo uviedli tak, ako nám ich poskytol výrobca. Pokiaľ ste si nebola istá, stačilo nám len zavolať, napísať e-mail, denne komunikujeme so zákazníkmi, snažíme sa im poradiť, poprípade ich usmerniť, či prezistiť informácie, ktoré požadujú.
    Taktiež doby dodania, ktoré máme stanovené sú pri každom jednom produkte na e-shope a všetky informácie, ktoré máme o objednávke sú automaticky zasielané klientovi do e-mailu.
    Sme radi, že s posteľou ste spokojná a dúfame, že Vám bude slúžiť po dlhé roky!