Ako prihlásený užívateľ máte možnosť nastaviť si zobrazenie Heureky.

Zobraziť pôvodnú Heureku

Zákazníci pri obchode za posledný polrok najčastejšie zmieňujú

• zakúpené v mojnabytok.sk pred 1 týždňom

• rychle dodanie

Dobrý deň pani Marta,
    ďakujeme Vám za spríjemnenie dňa Vašou recenziou a odporúčaním. Veľmi nás teší, že ste spokojná nie len s nákupom u nás ale aj s našimi službami. Budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup!

• zakúpené v mojnabytok.sk pred 3 týždňami

Dobrý deň ďakujem za objednávku

Dobrý deň pani Lucia,
    ďakujeme Vám za Vašu recenziu a odporúčanie. Teší nás, že ste spokojná s nákupom u nás. Budeme sa tešiť na ten ďalší !

• zakúpené v mojnabytok.sk pred 2 týždňami

Tovar je super a bol rýchlo doručený.

Dobrý deň pani Nikola,
    ďakujeme Vám veľmi pekne za Vašu recenziu a odporúčanie. Veríme, že nábytok Vám bude robiť radosť po dlhé roky!

• zakúpené v mojnabytok.sk pred 3 týždňami

• donáška až domov

Dobrý deň pani Juliana,

• zakúpené v mojnabytok.sk pred 1 mesiacom

Rýchlosť, dobrá komunikácia, tovar doručený v 100% stave.

Dobrý deň pani Monika,
    ďakujeme Vám za spríjemnenie dňa Vašou recenziou a odporúčaním. Veľmi nás teší, že ste spokojný nie len s nákupom u nás ale aj s našimi službami. Budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup!

• zakúpené v mojnabytok.sk pred 1 mesiacom

• Rychle doručenie a tovar došiel neporušený ďakujem.

Dobrý deň pani Mária,

• zakúpené v mojnabytok.sk pred 1 mesiacom

• Objednany tovar mi nebol doruceny

Dobrý deň pán Martin,
    veľmi nás mrzí 1 dňové omeškanie a že sme Vám tovar nestihli doručiť do 10 pracovných dní ako máme uvedené na e-shope. Štandardne sa nám to nestáva. Veríme, že v budúcnosti Vás už nesklameme a Vaša spokojnosť bude 100 %.

• zakúpené v mojnabytok.sk pred 2 mesiacmi

• Objednany tovar 16.10 doba dodania 3-7 tyzdnov volam 21.11 v akom stadiu je dodanie tovaru. Vysledok: tovar je na sklade, ale dodavaju tovar priebezne tak mi garantuju do 11.12 bude tovar dodany. Nechapem preco naskladneny tovar drzia na sklade do poslednej chvile. Asi bola chyba zaplatit tovar pri objednavke.

Dobrý deň pán Jozef,
    veľmi nás mrzí Vaša recenzia, keďže z našej strany nedošlo k žiadnemu pochybeniu alebo nedodržaniu vopred stanoveného termínu doručenia. Objednali ste si tovar s dobou výroby a dodania 3 - 8 týždňov o čom ste boli informovaný pri objednaní, keďže to máme určené pri každom jednom produkte na našom e-shope. Tovar po naskladnení sa snažíme samozrejme vždy čo najrýchlejšie vyexpedovať ale musíme postupovať podľa systémom určeného poradia. Keďže pred Vami sú zákazníci s kratšou dobou dodania, najprv musí byť tovar dodaný im, tak aby sme dodržali stanovenú dobu dodania. Vaša objednávka Vám bude s určitosťou doručená do termínu ako sme Vám garantovali.
    Platbu si volí každý zákazník dobrovoľne pri objednaní a nijako nesúvisí s termínom doručenia.

• zakúpené v mojnabytok.sk pred 1 mesiacom

• Skvelá komunikácia s predávajúcim.

Dobrý deň pani Eva,

• Super komunikacia,ustretovost , ochota a profesionalita , doporucujem

Dobrý deň pani Oľga,
    ďakujeme Vám veľmi pekne za Vašu recenziu a odporúčanie. Veríme, že sedacia súprava Vám bude robiť radosť po dlhé roky!

Spokojnosť, rýchle doručenie

Dobrý deň pán Peter,

• Kvalitné produkty
    • Výborná komunikácia
    • Doručenie v čase uvedenim pri produkte

So sedačkou som veľmi spokojná, vyzerá výborne, doba dodania bola 3-5 týždňov, už po 3 týždňoch od objednávky mi volali, že ju naskladnili a môžu mi ju doručiť. Objednala by som opäť

Dobrý deň pani Lenka,

rýchle vybavenie

Dobrý deň pani Anna,
    ďakujeme Vám za Vaše odporúčanie a recenziu. Tešíme sa, že ste spokojná s nákupom u nás! Budeme sa tešiť na ten ďalší!

Tovar dorazil za 1 mesiac

Dodanie za 4tyzdne.. Maximálna spokojnosť. Nábytok je veľmi pekný a kvalitný

Dobrý deň pani Kristína,

• Komunikácia
    • Kvalita
    • Rychlost

Dobrý deň pani Linda,
    veľmi ste nás potešili Vašou recenziou a odporúčaním. Veríme, že nábytok Vám bude slúžiť po dlhé roky a budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup.

• zakúpené v mojnabytok.sk pred 1 mesiacom

Je to prvá objednávka, ktorá ešte nie je ukončená - dodaná. Všetko ešte ťažko hodnotiť. Ďakujem.

Dobrý deň pán Ján,
    dotazník spokojnosti neodosielame my ale portál Heuréka, ako to majú zadané v systéme. Objednali ste si tovar s dobu dodania 3 - 6 týždňov. Samozrejme budeme radi, keď náš e-shop ohodnotíte až po doručení Vašej objednávky.

• zakúpené v mojnabytok.sk pred 2 mesiacmi

Z obchodu telefonicky vopred informovali kedy a o koľkej asi tovar kuriér prinesie, čo odbúralo možný stres pre mňa.

Dobrý deň pani Beáta,

• Krásny nábytok - veľký vyber
    • Ceny tiež v pohodičke
    • Komunikácia na skvelej úrovni od objednania až po doručenie
    • Vlastná doprava
    • Nemám čo dať za nevýhodu

Skvelý e-shop, výborná informovanosť, pekný výber, prijateľné ceny a vlastná doprava na jednotku

Dobrý deň pani Darinka,

• zakúpené v mojnabytok.sk pred 2 mesiacmi

Vobec neodporucam z dovodu nedorucenia zasielky do daneho terminu. A navyse ma nikto neinformoval o tom ze zasielka nebude nedorucena.

Dobrý deň pani Eva,
    uvedomujeme si chybu, ktorá nastala na strane dodávateľa, ktorý nám meškal s dodávkou tovaru. Bohužiaľ nie sme výrobcovia a nevieme to ovplyvniť aj napriek neustálej urgencii z našej strany. Štandardne sa nám to nestáva. Mrzí nás, že ste mali negatívnu skúsenosť s naším obchodom, verte, že nás to mrzí viacej.

• zakúpené v mojnabytok.sk pred 1 mesiacom

• Výborná komunikácia s obchodom. Majú dobré ceny nábytku a vlastnú dopravu.
    • Zľavy na tovar a dopravu.

Výborný obchod.

Dobrý deň pán Peter,