mojnabytok.sk

333 recenzií z celkového počtu 759 hodnotení

• 48 % Zákazníkom dorazil tovar do 10 dní
  • 7,9 dňa Priemerná doba dodania v dňoch
Overené zákazníkmi

Obchod mojnabytok.sk získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií.
Hodnotenie je možné urobiť vyplnením dotazníka spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe.
Viac o službe Overené zákazníkmi

Recenzie mojnabytok.sk

Pridané: 25. júla 2017

• dlhá čakacia doba

Reakcia obchodu mojnabytok.sk

Dobrý deň, pokiaľ tovar nie je na sklade alebo nie je dostupný zo strany dodávateľa bohužiaľ je dodacia lehota o niečo dlhšia a ťažko sa ovplyvňuje, no vždy sa snažíme aby nepresiahla stanovenú lehotu. Veríme že i napriek dlhšiemu čakaniu budete s tovarom spokojná. S pozdravom Team mojnabytok

Marianna Jan.

Pridané: 20. júla 2017

• absolutna spokojnost, dobrí podnikatelia na nete ešte nevymreli, tovar mal mat dodaciu lehotu 8tyždnov, prišiel za tri týždne...perfektna komunikacia, ohladov všetkeho volali, na nič nebolo treba vyzývať. omnoho lacnejši ako konkurencia

po veľmi zlých skusenostiach pri nakupe nabytku na mt-nabytok a tiež chyža konečne obchod ktory ma presvedčil že aj nabytok sa može objednať na nete, dakujem

Reakcia obchodu mojnabytok.sk

Veľmi pekne ďakujeme za pozitívne slová a odporúčanie nášho obchodu. Vážime si dôveru ktorú ste prejavili nášmu obchodu i napriek predošlým zlým skúsenostiam s internetovými obchodmi. Prajeme aby nábytok dlho slúžil :) S pozdravom Team mojnabytok

Maggie

Pridané: 19. júla 2017

Kúpa prebehla bez problémov,aj dopravenie tovaru.Trochu horšie to bolo s montážou.Opierky na stoličky mali byť zafixované na 4 miestach,ale diery nesedeli.Každá je preto pripevnená iba na dvoch miestach,dúfam že nepovolia.To sa ale týka kvality tovaru,nie obchodu.

Reakcia obchodu mojnabytok.sk

Ďakujeme za kladné hodnotenie nášho obchodu. Čo sa týka nepredvŕtanych dier, prosíme zaslať reklamáciu na mail reklamacie@mojnabytok.sk , chybné diely Vám samozrejme vymeníme. S pozdravom Team mojnabytok

Iveta

Pridané: 17. júla 2017

určite odporúčam, milá komunikácia, rýchle dodanie

Reakcia obchodu mojnabytok.sk

pani Ivetka veľmi pekne ďakujeme za Vaše odporúčanie. Veľmi nás teší že ste bola s našimi službami spokojná. Prajeme aby nábytok dlho slúžil a skrášľoval Váš interiér :) S pozdravom Team mojnabytok,sk

Pridané: 15. júla 2017

• Dá sa nakupovať v pohodli doma

Reakcia obchodu mojnabytok.sk

Veľmi pekne ďakujeme za kladné hodnotenie nášho obchodu. Vážime si to a želáme aby nábytok dlho slúžil :) S pozdravom Team mojnabytok

Mário

Pridané: 7. júla 2017

Dobrý deň dosť dlho som si vyberal cez ktorý obchod si objednám skriňu, každú stránku (obchod) som si dôkladne preveril aké majú výhody a nevýhody tento obchod s velkým výberom a takisto aj výhodné ponuky ktoré umožnujú zákazníkom ako napr. Dopravu zdarma po celom SVK som sa rozhodol nakoniec pre tento obchod ako som už spomínal dlho som si vyberal cez ktorý obchod to objednám no žiadnu stránku (obchod) som nenašiel dopravu zdarma i keď bola cená tá istá za produkt chceli za dopravu 20 € takže nakupoval som prvý krát a zatial maxímalna spokojnosť tovar prišiel v poriadku nedobúchaný, nedoškrabaný, zrkadlá v poriadku,doručený v ten termín ako sme sa dohodli a takisto aj presný čas personal a šofer velmi milí, ochotný atď. :) určite odporúčam tento obchod :) mojnabytok.sk ďakujem :) určite to nebolo naposledy čo som si niečo objednal cez tento obchod nakolko si prerábam izbu tak som sa ujistil že s týmto obchodom som spokojný :)

Reakcia obchodu mojnabytok.sk

pán Mário, veľmi pekne Vám ďakujeme za veľmi milú a pozitívnu recenziu pre náš obchod. Teší nás, že ste bol spokojný s našimi službami a taktiež i tovarom. Prajeme aby šatníková skriňa dlho slúžila a tešíme sa na Váš ďalší nákup. S pozdravom Team mojnaybtok.sk

Janko

Pridané: 3. júla 2017

• Veľmi príjemný prístup k zákazníkom (telefonická komunikácia)
  • Obchod my vyšiel ústrety až PRÍLIŠ by som povedal
  • Odporúčam!

Reakcia obchodu mojnabytok.sk

Pán Janko veľmi pekne ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie a odporúčanie nášho obchodu. V našom záujme je vždy 100% spokojnosť zákazníka, pokiaľ nám to možnosti dovoľujú snažíme sa urobiť maximum. Veríme že budete s tovarom rovnako spokojný ako s našimi službami :) S pozdravom Team mojnabytok.

Pšeňo

Pridané: 28. júna 2017

• Dlhá dodacia lehota

Reakcia obchodu mojnabytok.sk

Dobrý deň, ďakujeme za Vaše odporúčanie. Dodacia lehota je len orientačná, bohužiaľ nie všetok tovar držíme skladom, tovar sa však vždy snažíme dodať čo najskôr bez zbytočného odkladu. Veríme že i napriek avizovanej dobe dodania budete s tovarom spokojný :) S pozdravom Team mojnabytok.

Martina

Pridané: 23. júna 2017

• Najvýhodnejšia cena akú som našla
  • Neúplné informácie o produkte

Výborná komunikácia, chlapci z dovozu našli hneď bydlisko, rýchly dovoz.

Reakcia obchodu mojnabytok.sk

Pani Martinka veľmi pekne ďakujeme za Vaše odporúčanie. Sme veľmi radi že ste boli s našimi službami spokojná. Prajeme aby postieľka robila radosť a zabezpečovala sladké sny drobca. Čo sa týka informácií o produkte ďakujeme za Váš podnet, postupne sa snažíme dopĺňať čo chýba, avšak radi odpovieme na všetky dotazy aj telefonicky :) S pozdravom Team mojnabytok .

Daniela

Pridané: 21. júna 2017

Este neviem, tovar este nemam.

Reakcia obchodu mojnabytok.sk

Dobrý deň pani Danielka. I napriek tomu že tovar ešte nemáte doručený by sme sa Vám chceli veľmi pekne poďakovať za pozitívne hodnotenie a odporúčanie nášho obchodu. Posteľ Vám bude doručená v budúcom týždni, v sľúbenej lehote 2-4 týždne veríme že i po jej doručení budete rovnako spokojná :) Ďakujeme za prejavenú dôveru. S pozdravom Team môjnabytok