• Hoci mi bol doruceny pouzity tovar (ja som si kupovala novy), reklamacia bola vybavena neuveritelne rychlo a do tyzdna mi poslali peniaze spat na ucet. Komunikacia s ludmi ohladom reklamacie, bola velmi dobra. V buducnosti sa nebudem tomuto obchodu vyhybat a odporucam ho. Verim, ze v mojom pripade doslo len k nedorozumeniu. Tesim sa na dalsie nakupy.
    • ---

Odporucam.

tovar mi prisiel dohryzeny od mysi.
    Nakolko som sa nechcel natahovat s obchodom , tak som to nechal tak. Je mi jasné ,že sa moze stať ze sa nejaký tovar poškodí , ale je nemyslitelné ,aby bol takýto tovar expedovaný konečnému kupujúcemu.

Reakcia obchodu mobilonline.sk

Vážený zákazník, presne ako hovoríte niekedy sa to stane a dodávateľ nám pošle aj takýto tovar, veľmi nás to mrzí, samozrejme máte možnosť tovar vymeniť

• nízke ceny
    • dobrá komunikácia

Bol to môj prvý nákup v obchode, bola som príjemne prekvapená. Komunikácia bola rýchla, dobrá, objednávka bola hneď po úhrade expedovaná. Odporúčam.

• nízka cena
    • kúpený tovar som nikde inde nenašla
    • možnosť platby cez kartu a nie na pošte

odporúčam

• Flexibilita,korektny pristrup
    • ziadne

odporucam,ziadne zapory...

• Asi ziadne vyhody. Komunikacia ziadna. Uz tu nikdy nekupim lebo malo co maju skladom a kamenna predajna tiez onicom. Som sklamany z celkoveho pristupu tochto obchodu.

Uz nikdy viac.

• web , komunikacia , cakacie lehoty

• komunikácia
    • ochota zo strany predavača
    • nemá

odporúčam

• cenová výhoda, množstvo položiek
    • Že neposiela tovar poštou, aspoň svojím overeným zákazníkom. Vyšlo by nás to troška lacnejšie.

Odporúčam, spokojnosť, kvalita, rýchlosť doručenia.

• Keby to fungovalo, tak cena
    • Neserioznost

Objednával som prvýkrát, tak ťažko objektívne hodnotiť

• OK
    • good

OK

• Zavádzanie zákazníka.
    • Na stránke sľubuje, že tovar má skladom a dodanie bude za 1-2 dni. V skutočnosti čakám napriek niekoľkým telefonickým urgenciám už 2 týždne na tovar. Žiadna snaha o kontakt s oklamaným zákazníkom....

Ak nechcú prísť o nervy, nech si vyberú radšej niečo iné a aspoň trochu seriózne.

Všetko bolo k mojej spokojnosti.Odporúčam!!!

• je vyhodnejsi
    • Slabiny ma take ze sa da len kurierom posielat je to dost nakladne

Dobra ponuka
    Skusenosti mam dobre
    Odporucil by som ho aj ostatnim

• Takže, kupoval som puzdro na mobil - ,,Kožené knižkové púzdro NEO slim Nokia Lumia 800 Červená´´.....doprava celkom rýchla, puzdro prišlo nepoškodené a je aj pekne, ale čo je zasadný problém, puzdro vôbec nezapadne na mobil, všetky konektory sú kadejako ale hlavne sa nedá nabíjať, lebo tento konektor je zakrytý....riešil som to mailom ako reklamáciu, odpoveď bola rýchla a ponúkli mi na výmenu iný, keď odošlem ten starý naspať aj s faktúrou...čo pre mňa znamená stratený čas .
    • Ďalej som kúpil na môj mobil Samsung Galaxy Note 2 puzdro: ,,Canyon CNA-N2L01 obal pre Samsung Galaxy Note2 (N7100) z PU kože, čierny´´ ten je vcelku v poriadku, len na ňom niesu žiadne otvory na vizitky a keď chcem vytiahnuť pero S-Pen...tak potrebujem použiť značnú silu a akrobatický úkon aby som to vôbec urobil. Kamarát ma obal od konkurencie a tam vytiahne pero bez problémov. Toto som nereklamoval, vyriešil som to zväčšením otvoru na S-Pen.

Obchod je v pohode, prehľadné to je, vyber tam je...len tie puzdra stoja za prd...alebo možno som nemal šťastie...odporúčam predajcom každý obal vyskúšať aspoň jeden zo serie, myslim že sa to da ešte raz zabaliť tak aby s tym bol zakaznik spokojny a nemal šajnu že jeho obal bol testovaný. Toť vše

• Nízke ceny.
    • Evidencia tovaru. Podľa internetovej stránky mali mať tovar na predajni. Po príchode na predajnu mi povedali že tovar tam nemajú.

aj napriek pociatocnym problémom som bol nakoniec spokojný.

ok

• pružnosť