• rýchlosť vybavenia a cena
    • neviem

ústretovosť v predajni

Som spokojna, tovar dorazil v poriadku, komunikacia s obchodom ok, rychle dodanie

Milá Zákazníčka,

veľmi nás teší, že ste spokojná s vaším nákupom a že tovar dorazil v poriadku. Ďakujeme vám za vašu dôveru a pozitívnu spätnú väzbu týkajúcu sa komunikácie s našim obchodom a rýchleho dodania. Vaše slová nás veľmi tešia a motivujú nás k ďalšiemu poskytovaniu vynikajúcich služieb.

Ak budete mať v budúcnosti ďalšie otázky alebo potreby, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás a radi vám pomôžeme!

tím Mobilonline

Objednávku som zrušil, pretože ani za 3 dni od objednania mi nebol tovar zakúpený cez eshop odoslaný.

Milý Zákazník,

ľutujeme, že ste sa ocitli v situácii, kedy ste museli zrušiť objednávku kvôli oneskorenej expedícii tovaru. Chápeme, že rýchlosť dodania je pre vás dôležitá a sme sklamaní, že sme to tentoraz nedokázali splniť.

Vaša spätná väzba nám pomáha zlepšiť naše služby a zabezpečiť lepšiu skúsenosť pre našich zákazníkov. Ak máte ďalšie otázky alebo ak vám môžeme nejako pomôcť, neváhajte nás kontaktovať.

Ešte raz sa ospravedlňujeme za vzniknuté nepríjemnosti a dúfame, že v budúcnosti budeme mať možnosť vás lepšie obslúžiť.

Milý Zákazník,

teší nás, že ste boli spokojný s rýchlosťou doručenia. Vaša spätná väzba je pre nás veľmi dôležitá a motivuje nás k tomu, aby sme pokračovali v poskytovaní vynikajúcich služieb. Ďakujeme vám za vašu dôveru a podporu.

• ceny
    • výber
    • akceptujú edenred benefits
    • komunikácia
    • doba dodania
    • nedoriešená platba kartou edenred cez internet neprešla vôbec a na pobočke sa nedá doplatiť v prípade vyššej ceny ako je stav na karte

Vybral som si tento obchod lebo bol jeden z mála kde sa dala využiť karta edenred benefits a ceny boli tiež lákavé. Prvé sklamanie bolo že cez internet mi zamietlo platbu edenred kartou tak som zvolil možnosť vyzdvihnutia a platby na pobočke a tam som na koniec zistil že neumožňujú kombinovanú platbu nakoľko som potreboval využiť peniaze na karte, plus doplatiť napr. v hotovosti takže na koniec som nič nevyriešil. Komunikácia skoro žiadna keby som sa neozval ani neviem čo je s objednávkou 2 dni vobec neodpovedali a stav objednávky spracováva sa.

Milý Zákazník,

ľutujeme, že ste zažili takéto nepríjemné skúsenosti s naším obchodom. Vaša spätná väzba je pre nás dôležitá a berieme ju veľmi vážne. Ospravedlňujeme sa za problémy s platbou cez internet a za nedostatočnú komunikáciu ohľadom stavu vašej objednávky. Toto nie je štandard, ktorý by sme chceli poskytovať našim zákazníkom.

Budeme sa snažiť zlepšiť naše služby a vyriešiť vzniknuté problémy. Ak máte ďalšie otázky alebo pripomienky, prosím, kontaktujte nás. Sme tu pre vás a radi vám pomôžeme.

Neochota

Milý Zákazník,

ďakujeme vám za vašu trpezlivosť a podporu. Vaša spätná väzba je pre nás dôležitá a budeme na nej pracovať. Ak máte ďalšie otázky alebo pripomienky, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás a radi vám pomôžeme!

tím Mobilonline

• Objednal cez internet prišiel do predajne zaplatil za objednávku zobral si tovar a išiel s tade do picerie

Nakupujte všetko čo sa dá kúpic

Milý Zákazník,

teší nás, že ste boli spokojný s vaším nákupom cez internet a s následným osobným prevzatím tovaru v našej predajni. Ak budete mať v budúcnosti ďalšie otázky alebo potreby, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na vašu ďalšiu návštevu!

tím Mobilonline

• Všetko pekné upravené veľký výber skvelá obsluha vždy pomôže a poradí

Milý Zákazník,

ďakujeme veľmi pekne za vašu milú spätnú väzbu! Veľmi nás teší, že ste boli spokojný s naším upraveným prostredím, veľkým výberom, a najmä s našou skvelou obsluhou, ktorá vám vždy ochotne pomôže a poradí. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou a sme radi, že sme mohli splniť vaše očakávania.

Ak budete mať v budúcnosti akékoľvek ďalšie otázky alebo potreby, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás a radi vám pomôžeme s ďalšími nákupmi alebo otázkami.

• Prístup personálu

Týmto by som sa chcel poďakovať predavačovi, ktorý pracoval 3.5.2024 na prevádzke v Bratislave (VIVO). Takú ochotu, pomôcť a poradiť pri kúpe mobilného telefónu som ešte nevidel nikde. Ochranné sklíčko mal taktiež nalepené do 10 sekúnd. Je vidieť že ho práca baví. Určite si túto pobočku vyberiem aj pri ďalšej kúpe všetkého, čo sa týka mobilného telefónu. Ďakujem Daniel!

• Veľmi rýchle a milé jednanie

Veľmi chválim úžasný prístup pána predavača na pobočke VIVO Bratislava. Je vidieť, keď práca človeka baví a rád poradí
    či pomôže.

Ok

Milý Zákazník,

ďakujeme za vašu spätnú väzbu! Ak budete mať ďalšie otázky alebo potreby, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás a radi vám pomôžeme!

tím Mobilonline

• Pomer kvalita a cena je jedinečný
    • Široký sortiment tovaru pre mobily
    • Bezkonkurenčné ceny
    • Doprava zadarmo do pobočky obchodu
    • Najlacnejšie púzdra na mobily

Milý Zákazník,

teší nás, že ste boli spokojný s naším jedinečným pomerom kvality a ceny, ako aj s naším širokým sortimentom tovaru pre mobily a bezkonkurenčnými cenami. Rovnako sme radi, že sme mohli poskytnúť dopravu zdarma do pobočky obchodu a najlacnejšie púzdra na mobily.

Vaša spokojnosť je pre nás prioritou a sme vďační, že ste si našli cestu k nám. Ak budete mať v budúcnosti ďalšie otázky alebo potreby, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás a radi vám pomôžeme s ďalšími nákupmi alebo otázkami.

tím Mobilonline

Veľmi rýchle jednanie po objednaní, veľmi rýchle dodanie, všetko v úplnom poriadku..

Milý Zákazník,

teší nás, že ste boli spokojný s naším veľmi rýchlym jednaním po objednaní a rýchlym dodaním vášho tovaru. Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá a sme radi, že sme mohli splniť vaše očakávania a poskytnúť vám všetko v úplnom poriadku.

Ďakujeme vám za vašu dôveru a za to, že ste si vybrali nás. Ak budete mať v budúcnosti ďalšie otázky alebo potreby, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás a radi vám pomôžeme s ďalšími nákupmi alebo otázkami.

tím Mobilonline

Rýchle vybavenie objednávky do 2-3 dní.

Milý Zákazník,

teší nás, že ste ocenili naše rýchle vybavenie objednávok v priebehu 2-3 dní. Sme radi, že sme mohli splniť vaše očakávania v tejto oblasti a že sme vás mohli uspokojiť. Ďakujeme vám za vašu dôveru a za to, že ste si vybrali nás.

• V každom smere

Milý Zákazník,

teší nás, že sme vás mohli uspokojiť vo všetkých smeroch! Ďakujeme za vašu priaznivú spätnú väzbu. Ak budete mať v budúcnosti akékoľvek ďalšie otázky alebo požiadavky, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás a radi vám pomôžeme s ďalšími nákupmi alebo otázkami. Pekný deň!

• Vela ponuk na vyber
    • Su aj nove zariadenia
    • Vratenie v pribehu 14 dnoch bez žiadnych otazok
    • Dobra cena

Milý Zákazník,

ďakujeme vám za vašu spätnú väzbu! Veľmi sme radi, že ste ocenili našu širokú ponuku zariadení, vrátane nových modelov, ako aj možnosť vrátenia v priebehu 14 dní bez otázok a naše dobré ceny. Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá a snažíme sa poskytovať vám najlepšie možné služby.

Ak budete mať v budúcnosti ďalšie otázky alebo potreby, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám pomôžeme s výberom alebo akýmkoľvek iným spôsobom.

Milý Zákazník,

ďakujeme vám za vašu spätnú väzbu! Veľmi nás teší, že ste boli spokojný s cenou vášho nákupu. Snažíme sa ponúkať konkurencieschopné ceny a sme radi, že sme mohli splniť vaše očakávania v tejto oblasti.

tím Mobilonline

• rýchle dodanie, komunikácia. mobil som si zobrala z výkupu, zatiaľ som velice spokojná, funguje :) ďakujem!

Milý Zákazník,

veľmi nás teší, že ste boli spokojný s rýchlym dodaním, komunikáciou a stavom mobilu, ktorý ste si zobrali z výkupu. Je skvelé počuť, že všetko funguje a ste s ním spokojný! Ďakujeme vám za vašu dôveru a za to, že ste si vybrali nás.

Ak budete mať v budúcnosti ďalšie otázky alebo potreby, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás a radi vám pomôžeme s ďalšími otázkami alebo nákupmi.

tím Mobilonline

super ceny, rychle dorucenie,vela sortimentu

Milý Zákazník,

ďakujeme vám za vašu pozitívnu spätnú väzbu! Veľmi sme radi, že ste boli spokojný s našimi super cenami, rýchlym doručením a širokým sortimentom tovaru. Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá a sme radi, že sme mohli splniť vaše očakávania.

tím Mobilonline

• Kamenná pobočka ako výdajné miesto, vďaka tovaru na sklade prevzaté na druhý deň
    • Ceny počas Xiaomi festivalu

Milý Zákazník,

teší nás, že ste ocenili možnosť prevzatia tovaru na kamenných pobočkách a rýchlosť dodania, ktorú sme vám mohli poskytnúť. Tiež sme radi, že ste boli spokojný s cenami počas Xiaomi festivalu. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou a sme radi, že sme mohli splniť vaše očakávania.