• Je skvelý, veľmi rýchle dodanie
    • Veľa kvalitných produktov
    • Slovenský popis na produktoch
    • Krásne zabalené objednávky

Rýchle dodanie ,skvelé produkty.

• rychle dorucenie, pribalenie darcekov a pekne zabaleny box :)

Reakcia obchodu Ksisters

Ďakujeme za vašu recenziu a za vašu podporu! Teší nás, že vás nákup potešil. Budeme sa snažiť udržiavať vysokú úroveň rýchlosti doručenia a zabezpečiť, aby každý balíček bol pekne zabalený.

• bleskovo rýchle doručenie
    • vzorky ako darček v objednávke
    • krásne precízne vkusné balenie

Reakcia obchodu Ksisters

Ďakujeme za vašu podporu a za to, že ste si na nás našli čas zanechať takú peknú recenziu! Teší nás, že vás nákup v našom obchode potešil.

• Skvelé. Veľmi spokojna

Reakcia obchodu Ksisters

Ďakujeme za vašu podporu a pozitívnu spätnú väzbu! Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá.

• krasne zabalene
    • dostala som k objednávke darček a k nemu este jeden dalsi
    • rychle a lacne dodanie

Reakcia obchodu Ksisters

Veľmi nás teší, že ste spokojní s našimi službami a že ste ocenili pekné balenie a pridané darčeky. Ďakujeme za vašu podporu a dôveru.

• Veľmi rýchle dodanie
    • Vzorky a darčeky zdarma

Bola som veľmi spokojná. Balík prišiel rýchlo a v poriadku. S produktami som zatiaľ taktiež zatiaľ spokojná, ale používam ich len chvíľu.

Reakcia obchodu Ksisters

Ďakujeme vám za vašu dôveru a podporu! Teší nás, že ste boli spokojní s rýchlosťou dodania a s pridanými vzorkami a darčekmi. Veríme, že budete pokračovať v užívaní našich produktov s rovnakým pozitívnym zážitkom ako doposiaľ.

• Komunikácia obchodu
    • Pekne a kvalitne zabalené

Reakcia obchodu Ksisters

Vážime si vašu pozitívnu spätnú väzbu a teší nás, že ste boli s našimi službami spokojní! Snažíme sa poskytovať rýchle a spoľahlivé doručenie, udržiavať otvorenú komunikáciu s našimi zákazníkmi a zabezpečiť, aby každý balík bol pekne a bezpečne zabalený.

• Prehľadný e-shop, super tovar

Znova prijemne prekvapili, prekrásne zabalený tovar, plus vzdy prilozia skusobne vzorky.

Reakcia obchodu Ksisters

Ďakujeme vám za vašu pozitívnu recenziu! Veľmi si ceníme vašu dôveru a teší nás, že ste boli spokojní s prehľadnosťou nášho e-shopu a kvalitou tovaru. Sme radi, že sme vás mohli potešiť aj krásne zabaleným tovarom a pridaním skúšobných vzoriek. Ďakujeme vám za vašu podporu a tešíme sa na ďalší nákup u nás!

• Veľký výber kozmetiky
    • Darčeky k nákupu
    • Lepšie ceny než u konkurencie

Reakcia obchodu Ksisters

Ďakujeme veľmi pekne za vašu skvelú recenziu a za to, že ste si našli čas na zdieľanie vašich skúseností s nami. Teší nás, že vás potešil veľký výber kozmetiky a darčeky k nákupu. Sme radi, že sme mohli prispieť k vašej spokojnosti.

Good skin - good mood ❤️

Skvelý výber,rýchle doručenie,kozmetika mi sedí krásne aj napriek tomu ,že mám veľmi citlivú pleť

Reakcia obchodu Ksisters

Ďakujeme za vašu priaznivú recenziu a skvelé hodnotenie! Veľmi si ceníme vašu dôveru a teší nás, že sme boli schopní poskytnúť vám kozmetiku, ktorá vyhovuje aj vašej citlivej pokožke. Tešíme sa na váš ďalší nákup u nás!

Sisterhood is powerful ❤️

Rýchle dodanie, kvalitný tovar.....úžasný eshop. Za mňa určite top....

Reakcia obchodu Ksisters

Ďakujeme za vaše pozitívne hodnotenie! Teší nás, že ste spokojna s rýchlosťou dodania a kvalitou našich produktov. Vaša podpora nás motivovala k ďalšiemu zlepšovaniu a poskytovaniu skvelej služby. Tešíme sa na váš ďalší nákup u nás!

• Rýchlosť
    • Spoľahlivosť
    • Kvalita
    • Výborný pomer cena/kvalita
    • Produkty bez parfumérie pre citlivú a atopickú kožu
    • Široký výber

Obchod s obľúbenou kórejskou kozmetikou, v ktorej sa spojí tradícia a výskum. Oplatí sa vyskúšať

Reakcia obchodu Ksisters

Ďakujeme za vaše skvelé hodnotenie a odporúčanie! Veľmi nás teší, že si vážite rýchlosti, spoľahlivosti a kvality našich produktov. Sme radi, že sme vás mohli potešiť širokým výberom kórejskej kozmetiky, ktorá je vhodná aj pre citlivú a atopickú kožu. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou, a teší nás, že sme splnili vaše očakávania. Tešíme sa na ďalší váš nákup u nás!

Sisterhood is powerful ❤️

• Rychlost, krasne balenie, necakany darcek, super komunikacia, odporucam :)

Reakcia obchodu Ksisters

Ďakujeme vám za skvelé hodnotenie a odporúčanie! Teší nás, že ste boli spokojní s rýchlosťou dodania, kvalitou balenia a darčekom, ktorý sme vám poslali. Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá a sme radi, že sme vás mohli potešiť. Tešíme sa na ďalší váš nákup u nás!

Sisterhood is powerful ❤️

• Rýchle dodanie (do 1-2 dní) plus krásne zabalené.

Reakcia obchodu Ksisters

Ďakujeme vám za skvelú recenziu a odporúčanie! Veľmi si ceníme vašu pochvalu rýchlosti dodania a starostlivého balenia. Teší nás, že sme vás mohli potešiť. Tešíme sa na ďalší váš nákup u nás!

• Rychle dodanie

Som maximalna spokojna

Reakcia obchodu Ksisters

Ďakujeme vám za vašu úprimnú recenziu! Sme veľmi radi, že vás nákup u nás potešil a že ste si všimli rýchlosť doručenia a starostlivosť o balenie. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou, a preto si ceníme každý váš názor. Tešíme sa na ďalší váš nákup u nás!

Sisterhood is powerful ❤️

Rýchle dodanie do 3 dní, čo bolo super.

Reakcia obchodu Ksisters

Ďakujeme veľmi pekne za vašu recenziu a odporúčanie! Teší nás, že ste boli spokojná s rýchlosťou dodania a že sme vám mohli priniesť radosť s vaším nákupom. Vaša podpora nás veľmi teší a motivuje nás k ďalšiemu zlepšovaniu našich služieb.

Good skin - good mood ❤️

• Objednávka prišla rýchlo, v poriadku a ešte dostala som malý darček .

Reakcia obchodu Ksisters

Ďakujeme za vašu recenziu a odporúčanie! Teší nás, že ste boli spokojná s rýchlosťou doručenia a stavom objednávky. Darček k objednávke je naším spôsobom vyjadrenia vďaky za vašu vernosť.

Good skin - good mood ❤️

• rýchlosť ,spoľahlivosť a kvalitné produkty

Reakcia obchodu Ksisters

Ďakujeme vám za odporúčanie! Teší nás, že ste spokojná s rýchlosťou doručenia a kvalitou našich produktov. Budeme sa tešiť na ďalšiu návštevu.

Good skin - good mood ❤️

Tovar je vždy krásne zabalený, rýchle dodaný a priložené vzorky nikdy nechýbajú:)

Reakcia obchodu Ksisters

Ďakujeme vám za vašu priaznivú recenziu a odporúčanie! Teší nás, že ste spokojná s balením a rýchlosťou dodania vašich objednávok. Budeme sa tešiť na vašu ďalšiu návštevu.