• Výhodná cena , rychlost doručenia

• Ceny
    • Rýchle naskladnenie nedostupneho tovaru

• Tato kozmetika dodava ten specificky korejsky glow za super kvalitu a prijatelnu cenu

Reakcia obchodu Ksisters

Ďakujeme za vašu recenziu a za to, že ste si našli čas zdieľať svoje skúsenosti s nami! Teší nás, že vás naša kozmetika oslovila a že ste boli spokojní s kvalitou. Budeme sa snažiť zlepšovať, aby sme v budúcnosti mohli zlepšiť aj rýchlosť doručenia. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá.

• Rychlost odoslania

Reakcia obchodu Ksisters

Ďakujeme za vašu recenziu a za to, že ste si našli čas zdieľať svoje skúsenosti s nami! Teší nás, že ste boli spokojní s rýchlosťou odoslania vášho objednaného tovaru. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá.

• super rýchle dodanie
    • najlepšie ceny

Nemajú!

Reakcia obchodu Ksisters

Ďakujeme vám za vašu pozitívnu recenziu a odporúčanie nášho obchodu! Teší nás, že ste boli spokojní s rýchlosťou dodania a cenami našich produktov. Vaša podpora nás motivuje k ďalšiemu zlepšovaniu služieb.

• rychly
    • dobry vyber
    • dobry popis produktov
    • super recenzie

bezproblemovy, rychly nakup, neskutocna rychlost dodavky, pacia sa mi recenzie s fotkami. Je tazke si niekedy vybrat spravnu farbu make upu, ci pudru z obrazka. Zaroven je super, ze poslu vzorky, je to dobra strategia, lebo produkty su dobre a tym padom si pravdepodobne kupim dalsie, kedze som mala moznost ostetovat na vzorke nieco nove.

Reakcia obchodu Ksisters

Ďakujeme vám za vašu detailnú recenziu a za to, že ste si našli čas zdieľať svoje skúsenosti s nami. Teší nás, že ste boli spokojní s rýchlosťou dodávky, výberom, popismi produktov a recenziami. Snažíme sa prinášať čo najlepšiu službu a vaše povzbudenie nás teší. Tešíme sa na ďalší nákup a dúfame, že vám naše vzorky pomôžu objaviť nové obľúbené produkty.

Good skin - good mood ❤️

• Obchod ma vyborny tovar a dobre ceny. Balicek bol krasne a ekologicky zabaleny, bola to radost vybalovat. Balicek mi prisiel do 24 hodin od objednania, wow!

Reakcia obchodu Ksisters

Ďakujeme vám za vašu recenziu a odporúčanie! Veľmi si ceníme vašu spokojnosť s naším tovarom a cenami. Teší nás, že ste boli spokojný aj s rýchlosťou dodania a balením.

Sisterhood is powerful ❤️

Rýchle vybavenie objednávky, na produkty som sa veľmi tešila. Obchod odporúčam, je tam široký výber, nájde si každý vhodnú kozmetiku pre svoju pleť.

Reakcia obchodu Ksisters

Ďakujeme vám za vašu recenziu a odporúčanie! Teší nás, že sme vám mohli poskytnúť rýchle vybavenie objednávky a že ste spokojna s naším výberom kozmetiky.

Good skin - good mood ❤️

Objednavam pravidrlne super ceny a dodanie

Reakcia obchodu Ksisters

Ďakujeme vám za vašu vernosť a odporúčanie! Teší nás, že ste spokojna s našimi cenami a rýchlym dodaním. Vaša podpora znamená pre nás veľa.

Sisterhood is powerful ❤️

Veľký výber, dobre opisy výrobkov, príjemný kontent

Reakcia obchodu Ksisters

Ďakujeme vám za vašu recenziu a odporúčanie! Teší nás, že ste ocenili veľký výber, kvalitné popisy výrobkov a príjemný obsah. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá.

• Rychle doručenie

Maximalna spokojnosť s rychlosťou dodania.Spokojnosť aj čo sa tyka tovaru.

Reakcia obchodu Ksisters

Ďakujeme vám za vašu recenziu a odporúčanie! Teší nás, že ste boli spokojní s rýchlosťou dodania a kvalitou tovaru. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá.

• Individuálne poradenstvo
    • Stránka prehľadne rozdelená podľa rôznych kritérií

Reakcia obchodu Ksisters

Ďakujeme vám za vašu podporu a vaše hodnotenie! Teší nás, že ste ocenili naše individuálne poradenstvo a prehľadnú štruktúru stránky. Sme radi, že sme vám mohli poskytnúť rýchle doručenie a že ste boli spokojní s našimi službami.

úplná spokojnosť a úroveň

Reakcia obchodu Ksisters

Ďakujeme vám za vašu úplnú spokojnosť a pozitívne hodnotenie! Sme radi, že sme splnili vaše očakávania a že ste boli spokojní s našimi službami. Vaša podpora znamená veľa pre nás.

Sisterhood is powerful ❤️

• Rýchly servis, krásne zabalené, vždy veľká spokojnosť

Reakcia obchodu Ksisters

Ďakujeme vám za vašu priazeň a odporúčanie! Teší nás, že ste boli spokojní s naším rýchlym servisom a krásne zabalenými zásielkami. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou.

Good skin - good mood ❤️

Siroky vyber produktov, recenzie ktore mi pomohli vybrat si, rychle dodanie, este aj darcek k objednavke

Reakcia obchodu Ksisters

Ďakujeme vám za vašu recenziu a odporúčanie! Teší nás, že ste boli spokojní s naším širokým výberom produktov a rýchlosťou dodania. Teší nás, že sme vám mohli pomôcť s vaším výberom a že ste ocenili aj darček k vašej objednávke.

• rýchlosť, komplexnosť, benefit

Reakcia obchodu Ksisters

Ďakujeme vám za vašu recenziu a odporúčanie! Teší nás, že ste boli spokojní s rýchlosťou dodania a komplexnosťou našich služieb.

Sisterhood is powerful ❤️

• rýchle dodanie (balík mi prišiel už deň po objednaní)
    • naozaj kvalitné produkty za dobré ceny

Reakcia obchodu Ksisters

Ďakujeme vám za vašu recenziu a vašu podporu! Teší nás, že ste boli spokojní s rýchlosťou dodania a kvalitou našich produktov.

• skvelé produkty
    • prijateľne ceny
    • akcie
    • balíčky

Reakcia obchodu Ksisters

Ďakujeme za vašu recenziu! Veľmi si ceníme vašu podporu a teší nás, že ste spokojní s našimi produktami a službami.

• Kvalitné produkty
    • Bezproblémová komunikácia

Reakcia obchodu Ksisters

Ďakujeme vám za vašu recenziu a odporúčanie obchodu! Teší nás, že ste boli spokojní s rýchlosťou dodania, kvalitou produktov a komunikáciou. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou.

Sisterhood is powerful! ❤️

• Najlepší výber a funkčnosť kozmetiky za dobré ceny

Reakcia obchodu Ksisters

Ďakujeme vám za vašu recenziu a odporúčanie obchodu! Sme radi, že ste spokojní s naším výberom a cenami kozmetiky.

Sisterhood is powerful! ❤️