• Rýchly servis, krásne zabalené, vždy veľká spokojnosť

Reakcia obchodu Ksisters

Ďakujeme vám za vašu priazeň a odporúčanie! Teší nás, že ste boli spokojní s naším rýchlym servisom a krásne zabalenými zásielkami. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou.

• Milé balenie
    • Darčeky a vzorky k objednávke

Reakcia obchodu Ksisters

Ďakujeme za vašu pozitívnu spätnú väzbu a odporúčanie! Teší nás, že ste boli spokojní s rýchlosťou dodania, milým balením a darčekmi a vzorkami k vašej objednávke. Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá, a tešíme sa, že sme vám mohli poskytnúť pozitívny zákaznícky zážitok.

• Veľmi rýchle doručenie
    • Darček a vzorky zdarma
    • Krásne zabalené
    • Veľký výber a dostupnosť produktov

Reakcia obchodu Ksisters

Ďakujeme za vašu skvelú spätnú väzbu a odporúčanie! Sme radi, že ste boli spokojní s našimi službami, ako sú veľmi rýchle doručenie, darčeky a vzorky zdarma, krásne zabalený balík a veľký výber a dostupnosť produktov. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá a teší nás, že sme vám mohli poskytnúť pozitívny zákaznícky zážitok. Tešíme sa na vašu ďalšiu návštevu!

• velmi rychle dorucenie
    • vyborna komunikacia
    • krasne zabaleny balicek
    • vzorky dalsich produktov

Reakcia obchodu Ksisters

Veľmi si ceníme vašu spätnú väzbu a sme nesmierne radi, že ste boli s našimi službami spokojní! Ďakujeme, že ste si vybrali náš obchod a že ste si všimli našu rýchlu dodávku, vynikajúcu komunikáciu a starostlivo zabalené balíčky. Tešíme sa na ďalšiu možnosť vás obslúžiť a poskytnúť vám ešte viac skvelých produktov a vzoriek.

Sisterhood is powerful ❤️

• Nadštandardný a originálny prístup. Popisy a zloženia ku každému produktu, veľa recenzií na produkty. Expresné doručenie, krásne balenia so vzorkami.

V tomto obchode nakupujem pravidelne. Naozaj mi Ksisters svojim kvalitným prístupom veľmi imponuju.

Reakcia obchodu Ksisters

Ďakujeme vám za takúto pozitívnu spätnú väzbu a za vašu vernosť!
    Sme nadšení, že naše detailné popisy, recenzie a prístup k doručeniu prispievajú k vašej spokojnosti pri nákupe. V Ksisters sa snažíme poskytovať nielen kvalitné produkty, ale aj pridanú hodnotu cez dôkladné informácie a osobný prístup. Vaše spokojné nákupy sú pre nás najväčším povzbudením pokračovať v našej práci.
    Tešíme sa na vaše ďalšie návštevy a dúfame, že aj v budúcnosti vás budeme môcť neustále prekvapiť a zabezpečiť, aby každý váš nákup bol zážitkom plným radosti.

Good skin - good mood ❤️

• "Bleskove" dodanie tovaru, ktorý prišiel v krásnom balení. Veľká vďaka

Reakcia obchodu Ksisters

Ďakujeme za vašu spätnú väzbu ohľadom rýchlosti dodania a kvality balenia.
    Vaše názory sú pre nás dôležité a chceme sa uistiť, že ste s našimi službami spokojní.

• Expresne dodanie
    • Vždy s darčekom
    • Krasne balenie

Reakcia obchodu Ksisters

Ďakujeme vám za vašu spätnú väzbu! Sme radi, že ste boli spokojní s rýchlosťou dodania a že ste ocenili pridaný darček a krasné balenie. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá a tešíme sa na vašu ďalšiu návštevu.

• Veľmi rýchle dodanie
    • Vzorky zdarma
    • Krásne zabalené
    • Kvalitná kozmetika
    • Žiadna

Reakcia obchodu Ksisters

Ďakujeme za vašu spätnú väzbu! Teší nás, že bolo vaše nákupné skúsenosti pozitívne. Rýchle dodanie, darčeky a kvalitné produkty sú našimi prioritami.
    Prajeme vám príjemné používanie vašej nové kozmetiky!

Sisterhood is powerful ❤️

• Velmi dobré ceny,rýchle fodanie,krásne zabalené

Reakcia obchodu Ksisters

Veľmi si vážime vašu spätnú väzbu a ďakujeme, že ste si našli čas na zdieľanie svojej skúsenosti s nami. Radi by sme vám poďakovali za vašu lojalitu a dôveru v naše produkty a služby. Naším hlavným cieľom je poskytovať zákazníkom len to najlepšie, od výberu produktov až po doručenie.

• Rychlost dodania
    • Krasne zabalene
    • Darceky
    • Kvalitna korejska kozmetika

Reakcia obchodu Ksisters

Ďakujeme za vašu spätnú väzbu a odporúčanie! Je skvelé počuť, že ste boli spokojní s rýchlosťou dodania, krásnym balením, darčekmi a kvalitou našej kórejskej kozmetiky. Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá, a teší nás, že sme splnili vaše očakávania.

Good skin - good mood ❤️

• Tovar bol doručený veľmi rýchlo, kvalitne zabalený a ešte plus darček

Reakcia obchodu Ksisters

Ďakujeme za vašu pozitívnu spätnú väzbu a odporúčanie! Veľmi si ceníme, že ste si všimli rýchlosť našej služby a kvalitu balenia. Snažíme sa vždy prekvapiť našich zákazníkov príjemnými darčekmi. Tešíme sa na vaše ďalšie nákupy u nás a dúfame, že budeme naďalej spĺňať vaše očakávania.

• Veľmi rýchle doručenie
    • Pekne zabalená objednávka
    • Darčeky k objednávke

Reakcia obchodu Ksisters

Sme radi, že ste boli spokojný s rýchlosťou doručenia, kvalitou balenia objednávky a ocenili ste darčeky k vašej objednávke. Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá a sme radi, že sme vám mohli poskytnúť vynikajúci zážitok z nákupu.

Sisterhood is powerful ❤️

• Kvalitne produkty, rýchle dodanie, krasne zabalené.
    • Ziadna

Vsetko super, len v začiatkoch boli stedrejsi, co sa tyka vzoriek k nakupu. V poslednej dobe zvykne byt v balicku jedna vzorka, okrem darceka k nakupu. Na začiatku ma rozmaznali, tak som cakala, ze to bude takto vzdy . Inak spokojnost

Reakcia obchodu Ksisters

Ďakujeme za vašu spätnú väzbu a odporúčanie nášho obchodu! Teší nás, že ste boli spokojný s kvalitou našich produktov, rýchlosťou dodania a krásnym zabalením. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou a ceníme si vaše pripomienky ohľadom vzoriek k nákupu. Budeme naďalej pracovať na tom, aby sme vám poskytovali vynikajúce služby a zohľadňovali vaše očakávania.

Sisterhood is powerful ❤️

• Krásne zabalené, veci prišli nepoškodené :)
    • Žiadna

Reakcia obchodu Ksisters

Vaša spätná väzba je pre nás veľkou motiváciou a povzbudením. Budeme radi, ak nám aj naďalej prejavíte dôveru a budete nás odporúčať vašim známym. Ak budete mať v budúcnosti akékoľvek ďalšie otázky alebo požiadavky, neváhajte nás kontaktovať.

Sisterhood is powerful ❤️

• Najlepsi obchod na korejsku kozmetiku: siroky vyber, krasne balenie a extra rychle dodanie

Super

Reakcia obchodu Ksisters

Sme nesmierne radi, že naše produkty a rýchlosť doručenia Vám vyhovujú.
    Budeme radi, ak sa aj nabudúce rozhodnete pre nás.

• Kvalitné produkty
    • Super ceny
    • Darčeky k objednávke
    • Super zabalené
    • Nie je

Reakcia obchodu Ksisters

V mene celého nášho tímu Vám veľmi pekne ďakujeme za Vašu spätnú väzbu, ktorá nás motivuje a dodáva nám energiu pre ďalšiu prácu. Sme radi, že ste spokojná s rýchlosťou doručenia.
    Pri balení výrobkov a cenovej ponuke kladieme veľký dôraz na to, aby sme pre naše Ksisters vždy poskytovali to najlepšie.

Good skin – good mood ❤️

• krásne balenie
    • skvelé produkty
    • výhodné ceny
    • rýchle vybavenie
    • benefity pre členov

Reakcia obchodu Ksisters

Vaša spokojnosť a lojalita sú pre nás neoceniteľné. Sme hrdí na budovanie trvalých vzťahov a Váš príklad nás veľmi teší. Úprimne ďakujeme za Vašu vernosť, a s láskou sa snažíme poskytovať len to najlepšie pre naše Ksisters.

Sisterhood is powerful ❤️

• Zaujímavé produkty, ktoré som inde nenašla.
    • Krásne zabalený balíček :)
    • Dobré ceny
    • V každom balíčku vzorky ďalšej kozmetiky.

Obchod ponúka zaujímavé značky kozmetiky, s ktorými som sa zatiaľ nestretla. Určite by sa oplatilo postupne všetko vyskúšať :) Páči sa mi aj veľmi precízny spôsob balenia tovaru, čo veľa napovie o majiteľovi/majiteľke tohto obchodíku.

Good skin – good mood ❤️

• Príjemná komunikácia
    • Krásne zabalený balík
    • Množstvo darčekov
    • Záujem o zákazníkovu spokojnosť

Reakcia obchodu Ksisters

Ryaa, ďakujeme za Vaše milé slová a pozitívne hodnotenie.
    Teší nás, že chválite naš servis. Vaša spokojnosť je pre nás vždy prvoradá.

• Rýchle odoslanie tovaru
    • Pekné a bezpečné balenie
    • Dobrá dostupnosť produktov
    • Veľký výber produktov

Reakcia obchodu Ksisters

Ďakujeme pekne za Váš čas, ktorý ste si našli pri písaní tejto recenzie.
    Sme radi, že ste boli s Vašou objednávkou spokojný a že sme Vás potešili.
    Tešime sa na Váše nove objednávky.