• Výhodná cena , rychlost doručenia

Reakcia obchodu Ksisters

Ďakujeme za vašu recenziu a odporúčanie! Teší nás, že ste boli spokojní s výhodnou cenou a rýchlosťou doručenia. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá a budeme sa snažiť ďalej vylepšovať naše služby.

• Ceny
    • Rýchle naskladnenie nedostupneho tovaru

Reakcia obchodu Ksisters

Ďakujeme vám za odporúčanie a za váš nákup! Teší nás, že ste boli spokojní s cenami, rýchlym doručením a našou schopnosťou rýchlo naskladniť nedostupný tovar. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou.

Sisterhood is powerful ❤️

• Tato kozmetika dodava ten specificky korejsky glow za super kvalitu a prijatelnu cenu

Reakcia obchodu Ksisters

Ďakujeme za vašu recenziu a za to, že ste si našli čas zdieľať svoje skúsenosti s nami! Teší nás, že vás naša kozmetika oslovila a že ste boli spokojní s kvalitou. Budeme sa snažiť zlepšovať, aby sme v budúcnosti mohli zlepšiť aj rýchlosť doručenia. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá.

• Pomoc pri výbere produktov
    • Superrýchle doručenie (objednané v nedeľu, doručené v pondelok!)
    • Produkty za super ceny
    • Darčeky k nákupu

Reakcia obchodu Ksisters

Milujeme počuť takéto pozitívne skúsenosti! Teší nás, že ste boli spokojná s naším servisom a rýchlosťou doručenia. Je pre nás dôležité, aby sme vám vedeli pomôcť pri výbere produktov a aby ste si ich mohli vychutnať za skvelé ceny.

• Super ponuka
    • Výhodné ceny
    • Kvalita
    • Rýchlosť doručenia

Reakcia obchodu Ksisters

Ďakujeme za odporúčanie! Teší nás, že si spokojná s našou ponukou, cenami, kvalitou a rýchlosťou doručenia.

Sisterhood is powerful ❤️

• balíček prišiel do pár dní
    • stav balíka bol nepoškodený
    • navyše Vám pribalia aj vzorky ako darček
    • super ceny
    • žiadna

Reakcia obchodu Ksisters

Ďakujeme za vašu spätnú väzbu a odporúčanie! Teší nás, že ste boli spokojní s rýchlosťou doručenia, stavom balíka, darčekmi a super cenami. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou a sme radi, že sme vám mohli poskytnúť pozitívny zákaznícky zážitok.

• Rýchle vybavenie objednavky
    • Veľký vyber
    • Komunikácia

Reakcia obchodu Ksisters

Ďakujeme za vašu fantastickú spätnú väzbu! Teší nás, že ste boli spokojní s rýchlosťou doručenia, širokým výberom, cenami a komunikáciou. Vaša podpora nás motivuje ďalej poskytovať vynikajúce služby.

• Široký výber
    • Dobré ceny

Reakcia obchodu Ksisters

Ďakujeme vám za vašu pozitívnu recenziu! Veľmi si vážime vašu spätnú väzbu a sme radi, že ste spokojna s našimi službami. Sme radi, že sme splnili vaše očakávania týkajúce sa výberu produktov, cien a rýchlosti doručenia.

• Najlepšie ceny
    • Rychle dodanie
    • Bohaty vyber sortimentu

Reakcia obchodu Ksisters

Ďakujeme za vašu pozitívnu recenziu! Teší nás, že ste ocenili naše najlepšie ceny, rýchle dodanie a bohatý výber sortimentu. Vaša spokojnosť je pre nás veľkou prioritou.

Good skin - good mood ❤️

• Tovar bol doručený expresne rýchlo....veľká spokojnosť
    • Ceny sú viac ako prijateľné,v porovnaní s ostatnými e-šopmi

Reakcia obchodu Ksisters

Ďakujeme vám za skvelú spätnú väzbu a tešíme sa, že ste s našimi službami a cenami nadmieru spokojní.
    Naším cieľom je ponúkať široký sortiment kvalitných produktov za konkurencieschopné ceny, pričom zároveň zabezpečujeme rýchle a spoľahlivé doručenie.
    Veríme, že naše úsilie vám umožní mať príjemný zážitok z nakupovania a že sa k nám radi vrátite.

Good skin - good mood ❤️

• Velmi dobré ceny,rýchle fodanie,krásne zabalené

Reakcia obchodu Ksisters

Veľmi si vážime vašu spätnú väzbu a ďakujeme, že ste si našli čas na zdieľanie svojej skúsenosti s nami. Radi by sme vám poďakovali za vašu lojalitu a dôveru v naše produkty a služby. Naším hlavným cieľom je poskytovať zákazníkom len to najlepšie, od výberu produktov až po doručenie.

• Najlepšie ceny

Reakcia obchodu Ksisters

Sme radi, že ste boli spokojný s rýchlosťou doručenia a cenami našich produktov. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou a sme radi, že sme vám mohli poskytnúť kvalitný a rýchly servis. Tešíme sa na ďalšie nákupy s vami!

Sisterhood is powerful ❤️

• Rychle doručenie, dobrý produkt, výhodná cena

Reakcia obchodu Ksisters

Je pre nás dôležité, že ste ocenili rýchlosť doručenia a kvalitu našich produktov. Snažíme sa, aby sme zabezpečili efektívne a spoľahlivé doručenie vašich objednávok a ponúkli vám len produkty vysokej kvality za výhodné ceny.

• Rychle dorucenie,vyborne ceny

Reakcia obchodu Ksisters

Dakujeme za Váš nákup a kladné hodnotenie. Spokojná zákazníčka je pre nás najväčšou odmenou.

• Kvalitné produkty
    • Super ceny
    • Darčeky k objednávke
    • Super zabalené
    • Nie je

Reakcia obchodu Ksisters

V mene celého nášho tímu Vám veľmi pekne ďakujeme za Vašu spätnú väzbu, ktorá nás motivuje a dodáva nám energiu pre ďalšiu prácu. Sme radi, že ste spokojná s rýchlosťou doručenia.
    Pri balení výrobkov a cenovej ponuke kladieme veľký dôraz na to, aby sme pre naše Ksisters vždy poskytovali to najlepšie.

Good skin – good mood ❤️

• kvalita
    • rýchlosť doručenia

Reakcia obchodu Ksisters

Peter, sme radi, že ste spokojny s cenovou ponukou.
    Užívajte si naplno kórejskú starostlivosť.

Sistehood is powerful ❤️

• krásne balenie
    • skvelé produkty
    • výhodné ceny
    • rýchle vybavenie
    • benefity pre členov

Reakcia obchodu Ksisters

Vaša spokojnosť a lojalita sú pre nás neoceniteľné. Sme hrdí na budovanie trvalých vzťahov a Váš príklad nás veľmi teší. Úprimne ďakujeme za Vašu vernosť, a s láskou sa snažíme poskytovať len to najlepšie pre naše Ksisters.

Sisterhood is powerful ❤️

• Zaujímavé produkty, ktoré som inde nenašla.
    • Krásne zabalený balíček :)
    • Dobré ceny
    • V každom balíčku vzorky ďalšej kozmetiky.

Obchod ponúka zaujímavé značky kozmetiky, s ktorými som sa zatiaľ nestretla. Určite by sa oplatilo postupne všetko vyskúšať :) Páči sa mi aj veľmi precízny spôsob balenia tovaru, čo veľa napovie o majiteľovi/majiteľke tohto obchodíku.

Good skin – good mood ❤️

• prijateľné ceny
    • krásne a užitočné darčeky a to skutočne veľmi cenim

Reakcia obchodu Ksisters

Klaudia, sme radi, že ste spokojná s cenovou ponukou. Tešíme sa na úsmevy našich spokojných zákazníčok.
    Radi obdarovávame aj vzorkami, aby naše Ksisters si našli nové obľúbené produkty. Užívajte si naplno kórejskú starostlivosť.

Sistehood is powerful ❤️

• výber a lepšie ceny na kórejskú kozmetiku ako u iných eshopov s kozmetikou
    • rýchlosť dodania
    • veľa mojich obľúbených produktov je dlhodobo vypredaných

nakupujem opakovane

Reakcia obchodu Ksisters

Reni, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu!
    Snažíme sa vždy aktualizovať náš sortiment a pridávať veľa zaujímavých a užitočných nových produktov.
    Počúvame každého zákazníka a snažíme sa uspokojiť jeho potreby ❤️