• Tovar mi stále nebol doručený (10 dní po objednaní)
    • Na mail ani na telefón nereagujú
    • Zaplatil som 950eur vopred kartou a momentálne nemám ani tovar, ani peniaze. Čakám už len než uplynie 30 dňová lehota, aby som mohol dostať pomocou chargeback-u od banky peniaze naspäť
    • do teraz som nedostal mail ani o potvrdení objednávky

Reakcia obchodu iSTYLE SK

ďakujeme za zanechanie spätnej väzby. Aj napriek tomu, že je veľmi vysoko negatívna, tak si uvedomujeme, že opodstatnená.

Oficiálnou cestou, by sme sa Vám chceli ospravedlniť za komunikáciu a rýchlosť vybavovania Vašich objednávok, počas uplynulých dvoch mesiacov - decembra a januára. Od 1.12.2023 došlo k fúzii spoločností m:zone a iStyle a množstvo zmien neprebehlo tak, ako by sme si predstavovali. Veľmi nás mrzí, že sme sklamali Vašu dôveru a pevne veríme, že ju dokážeme získať späť. Aktuálne chytáme druhý dych a robíme všetko preto aby sa podobná situácia už nikdy nezopakovala.

• žiadna komunikácia mobil/mail
    • tovar objednaný 2 týždne

Cista katastrofa. Tovar nielenze nebol doruceny, obchod neodpovedal na niekolko emailov, desiatky telefonatov, rovno si vyvesili telefon aby sa im nedalo ani dovolat. Nedostala som ziadne informacie o dodani, nulova komunikacia, pricom produkt je zaplateny. Nikdy viac.

iStyle eCommerce tím

neuveriteľne dlhá dodacia doba…

iStyle eCommerce tím

• tovar som objednala pred dvoma týždňamy a ešte nedoručeny volam nedvihaju neodpovedaju na E mail
    • dlha ćakacia doba

• Žiadna komunikácia
    • Zaplatený tovar bez potvrdení o zaplatení
    • Neodpisujú na email
    • Nedvíhajú telefón
    • Najhorší premium Reseller

Určite neodporúčam tento eshop, nekomunikujú, za tovar som zaplatil, ale informácie žiadne.
    Aj keď je predvianočné obdobie myslím, že aspoň rýchla odpoveď, že fungujú a budú sa našim objednávkam venovať by neuškodila.

• žiadna
    • (ne)komunikácia
    • nevybavenie objednávok
    • podvod

Tovar objednaný a zaplatený 3 týždne dozadu. Doteraz žiadna informácia o zaplatenej objednávke neprišla. Predajca nekomunikuje.

Čosi strašne tento obchod nekupovať odtiaľ NIČ!!!!!

iStyle eCommerce tím

• Žiadna komunikácia, nedvíhaju telefón, neodpisuju na e-maily
    • Tovar som nedostala
    • Podvod

Apple hodinky som objednala a zaplatila 10.12.2023, dnes je 20.10.2023 a stále ich nemám. Telefon nedvihaju, na e-maily neodpisujú. Už nikdy nič od nich nekúpim, držia mi nemalé množstvo peňazí a tovar stále nemám! Mal to byt darček na Vianoce… veľké sklamanie! NEODPORÚČAM!!!

iStyle eCommerce tím

• Tovar objednaný a zaplatený 11.12.2023 mi doposiaľ nebol dodaný. Dovolať sa na nedá a na mail nereagujú.

spokojnosť

Telefón vypnutý a dodnes sa nedá dovolať, na maili neodpovedajú, po 10dňoch tovar stále nedoručený!

iStyle eCommerce tím

Do dnešného dňa zásielka nedoručená, s obchodom sa nedá komunikovať, nikto neodpisuje na e-maily a rovnako tak nikto neberie telefón. Veľké sklamanie.

iStyle eCommerce tím

• komplexna ponuka apple produktov
    • kvalitne sluzby na urovni
    • rychle dodanie
    • dobry vyber prislusenstva
    • pocas akcie produkt za vyhodnu cenu
    • nizsie zlavy a nie moc caste (ale zrejme kvoli cenovej politike apple)

Kvalitny shop na produkty Apple s dobrou ponukou a sluzbami.

Žiadna komunikácia, nedostupní alebo nedvíhali telefón. Objednala som cez internetový obchod, na predajni mi povedali, že oni s tým nič nemajú. Neplatiť vopred!!

Objednávku som vytvoril 9.12.2023, ktorú som aj zaplatil. Dnes je 19.12.2023 a ja nemám žiadne informácie o svojej objednávke. Piaty deň sa pokúšam dovolať, aby som sa informal o svojej objednávke a nikto mi to zatiaľ nezdvihol. Písal som na kontaktný mail, na ten mi tiež nikto neodpovedal. Nikdy viac neobjednám z tohto obchodu. Stoja mi peniaze v objednávke o ktorej nič neviem a mala byť určená na vianoce.

iStyle eCommerce tím

Kamenný obchod je všetko OK, ale internetový celé zle. Nedá sa dovolať, 2x som písal email v akom stave je objednávka - bez odpovede.

iStyle eCommerce tím

na zaklade tel hovoru mi povedaly ze este dnes alebo zajtra odoslu obiednavku, o 8 dni neskôr stale nebola ani len odoslaná!

• Oceňujem rýchlosť pripraveného tovaru

• Podvod?

POZOR,iSTYLES si neplni zmluvne podmienky a neexpeduje objednavky. Maju vypnute telefony, bez reakcie na emaily, bez reakcie na socialnych sietach. Dufam, ze nie su v insolvencii a uvidim este svoje peniaze. Odporucam v ziadnom pripade NEPLATIT dopredu online objednavky!