• Veľmi komunikatívny a ochotný personál

Personál bol ochotný, trpezlivy a vedeľ poradiť v danej veci predaja.

• Tovar vždy dorazil a nikdy nebol problém
    • Na predajne sa dá dovolať, personál ochotný, ale k objednávkam z e-shopu nevedia povedať skoro nič – objednávka je v systéme a treba vydržať, tak si držme palce.
    • Neviem v akom stave je objednávka a kedy asi príde. Aj keby prišla o 3 týždne, chcel by som to vedieť.
    • Zo systému mi prišla informácia o vyzdvyhnutí produktu, síce som objednal dopravu a teda nakoniec bude asi doručená, ale to nikto nevie.
    • Zjavne majú nejaký problém po spojení s m:zone.

Nikdy som nemal s m:zone a iStyle problém, nakupoval som na predajni priamo. Posledná objednávka zo zač. devembra cez e-shop pekne prišla, ale priznávam, tiež som nevedel čo je s objednávkou, zrazu prišla. Aktuálne ale neodporúčam, pokiaľ nevyriešia problém s objednávkami a nepovedia zákazníkom pravdu prečo sa im nedá dovolať, prečo neodpisujú na e-maily a prečo aj tu v heuréke píšu ľudia, že nevedia čo je s ich objednávkou – toto je marketingová katastrofa. Niekedy stačí naozaj málo, jeden post, jeden banner na web a povedať – nestíhame, pokazil sa systém ... trochu strpenia do utrpenia. Držím palce, rád zmením hodnotenie v budúcnosti keď sa služba "premium" predajcu dostane späť do hodnoty "premium".

Reakcia obchodu iSTYLE SK

ďakujeme za zanechanie spätnej väzby. Aj napriek tomu, že je veľmi vysoko negatívna, tak si uvedomujeme, že opodstatnená.

Oficiálnou cestou, by sme sa Vám chceli ospravedlniť za komunikáciu a rýchlosť vybavovania Vašich objednávok, počas uplynulých dvoch mesiacov - decembra a januára. Od 1.12.2023 došlo k fúzii spoločností m:zone a iStyle a množstvo zmien neprebehlo tak, ako by sme si predstavovali. Veľmi nás mrzí, že sme sklamali Vašu dôveru a pevne veríme, že ju dokážeme získať späť. Aktuálne chytáme druhý dych a robíme všetko preto aby sa podobná situácia už nikdy nezopakovala.

Vážime si druhú šancu, ktorú nám venujete.

iStyle eCommerce tím

• Ústretovosť
    • Žiadna

• Komunikácia
    • Rýchlosť
    • Profesionalita
    • Ochota
    • Nápomocnosť
    • Exceletný prístup, ktorý inde nenákde
    • Ústretovosť
    • Ochota upraviť faktúru na potreby kompenzačných prispevkov ( nikde inde ochota pomôcť nebola)
    • Možno len to, že zakaznicla karta na body sa neda získať online

Ešte nikdy som sa nestretol s tak ochotným a ustretovým prístupom, aký som zažil v tejto firme, oslovil som množstvo známych firiem s mojou požiadavkou a všade ma odporne odbili. Zároveň s takýmito rýchlimi reakciami s akými som sa stretol tu, som ešte nikde nevidel, nebyť takého ochotného zamestnanca a danej firmy, ešte dodnes by som si hľadal nejakú firmu ktorá by bolo osobe s TZP ochotná pomôcť a vo všetkom ochotne bez náznaku zúrivosti pomôcť a vyhovieť, ďalujem