• Podvod?

POZOR,iSTYLES si neplni zmluvne podmienky a neexpeduje objednavky. Maju vypnute telefony, bez reakcie na emaily, bez reakcie na socialnych sietach. Dufam, ze nie su v insolvencii a uvidim este svoje peniaze. Odporucam v ziadnom pripade NEPLATIT dopredu online objednavky!

nemam ani tovar a ani peniaze nie som spokojna a to bol darcek pre syna

Reakcia obchodu iSTYLE SK

ďakujeme za zanechanie spätnej väzby. Aj napriek tomu, že je veľmi vysoko negatívna, tak si uvedomujeme, že opodstatnená.

Oficiálnou cestou, by sme sa Vám chceli ospravedlniť za komunikáciu a rýchlosť vybavovania Vašich objednávok, počas uplynulých dvoch mesiacov - decembra a januára. Od 1.12.2023 došlo k fúzii spoločností m:zone a iStyle a množstvo zmien neprebehlo tak, ako by sme si predstavovali. Veľmi nás mrzí, že sme sklamali Vašu dôveru a pevne veríme, že ju dokážeme získať späť. Aktuálne chytáme druhý dych a robíme všetko preto aby sa podobná situácia už nikdy nezopakovala.

• Zavádzanie o výške zľavy

• Dlho čakam na tovar

iStyle eCommerce tím

• Nedvihaju telefón, nereagujú na e-mail. Ľudia na pobočkách sú ok.

Katastrofa

• Ústretovosť
    • Žiadna

Spokojnosť

• Dlhé čakanie
    • Žiadna komunikácia

8.12.2023 som zaplatila objednávku…a nič… na odporúčanie banky počkám do 8.1.2024 aby uplatnením chargeback-u od banky peniaze dostanem naspäť. iSTYLE SK - Apple Premium Reseller nikdy viac…

Tovar som si objednala pred týždňom, ževraj na sklade. Peniaze si hneď stiahli z účtu, žiadne ďalšie správy som nedostala. Na e-mail neodpisujú a dovolať sa nedá. Už to je podozrivé.

• tovar maju skladom u seba, nepredavaju z externych skladov ako konkurencia

Tovar po 6 dni nezaslany, na email nereagujú, telefón po nekonečných pokusoch než nádeje sa dovolat. Produkt zaplatený, nedodany. Končíte bez produktu a bez peňazí.

iStyle eCommerce tím

Již týden mám objedný iPhone. A zatím žádný potvrzující mail. Zboží je na skladě, nevidím problém telefon zabalit a poslat.

iStyle eCommerce tím

Dávajte si pozor na týchto doslova podvodníkov, ani tovar, ani peniaze a ani nieje možnosť s kýmkoľvek komunikovať !!!

• Ziadna komunikacia

Tovar neposlali ani po tyzdni, na mail nereaguju, telefon nedvihaju. Keby nemali label "Apple Premium reseller", tak by naplnali vsetky znaky podvodneho internetoveho obchodu :-(

iStyle eCommerce tím

• Expresne rýchlo vrátené peniaze za nedodaný tovar.
    • Obchod uvádzal nereálny počet kusov skladom.
    • Zákazník je bez spätnej väzby a čaká na zaplatený tovar.
    • Nemožnosť sa niekam dovolať.
    • Neobjednali už zaplatený tovar.

Za mňa veľké sklamanie a prémiový predajca by nemal takto budovať dojem z produktov Apple. Nabudúce sa obrátim na konkurenciu.

iStyle eCommerce tím

Objednávka slúchadiel urobená v Eurovee BA chybne nepochopiteľne bola vybavovaná v obchode v Trenčíne (??). Čakala som na doručenie v iStyle v Centráli BA týždeň. Inak obsluha a informácie pri prevzatí výborné. Ďakujem.

• Nekomunikácia
    • Nepotvrdené prijatie

Objednavala som tovar , vydala splátkový kalendár a v poslednom bode spôsobu platby ma to hodilo bez možnosti splátkového kalendára . Obchod nekomunikuje , pýtal prevod na účet a už 6 dni žiadna komunikácia

• V minulosti super prístup
    • dostupné produkty skladom
    • Majú toho veľa, systémy im očividne nefungujú ako by mali, telefón nikto nezdvíha

Nechcem byť úplný negativista, ale aktuálne veľké sklamanie. Na email odpovedali po troch dňoch, keď sa týždeň s objednávkou nič nedialo, keďže im niekde "zapadlo" v systéme. Tovar už nebol skladom, a inde ho už nemajú alebo majú za výrazne vyššiu cenu.

iStyle eCommerce tím

• telefonický kontakt na eshop (číslo z web istyle) nemožný. Nereagujú ani na email.