• Adapter funguje s Macbook pro 14 + dva externé monitory.
    • Nebudem to davat ako minus, ale mohol mat aspon dva usb c vstupy.
    • Dobra cena

Dost cudny mi mi prisiel nakup na iStyle, to overenie emailovej adresy je, no neviem a prislo mi, ze mam malo info od nich co sa tyka spracovania zasielky. Tak ci onak, dorucenie tovaru bolo dlhe.

Dostal som zmätočné informácie na pobočke. Pri objednávaní cez web som vďaka neprehľadnosti urobil chybu. Požiadal som preto, o zmenu objednávky alebo o jej zrušenie. Za celý týždeň sa mi neozvali.

Reakcia obchodu iSTYLE SK

ďakujeme za zanechanie spätnej väzby. Aj napriek tomu, že je veľmi vysoko negatívna, tak si uvedomujeme, že opodstatnená.

Oficiálnou cestou, by sme sa Vám chceli ospravedlniť za komunikáciu a rýchlosť vybavovania Vašich objednávok, počas uplynulých dvoch mesiacov - decembra a januára. Od 1.12.2023 došlo k fúzii spoločností m:zone a iStyle a množstvo zmien neprebehlo tak, ako by sme si predstavovali. Veľmi nás mrzí, že sme sklamali Vašu dôveru a pevne veríme, že ju dokážeme získať späť. Aktuálne chytáme druhý dych a robíme všetko preto aby sa podobná situácia už nikdy nezopakovala.

iStyle eCommerce tím

Obchod je veľmi neseriózny, objednávka púzdra na mobil bola zadaná pred mesiacom a stále nedorazila, ale peniaze si už vypýtali, pred dvoma týždňami mi dokonca napísali, že tovar už posielajú, ale dodnes nedorazil. Idem zrušiť objednávku a pýtať si naspäť peniaze, lebo rovnaký obal majú aj v Alze aj v Orange, tak neviem prečo takto zavádzajú. Spojenie iStyle a mZone prinieslo najhorší eshop na Slovensku a dúfam, že do pol roka táto firma skrachuje, lebo nič iné pri takomto prístupe k zákazníkom sa udiať ani nemôže.

iStyle eCommerce tím

• po niekoľkých dotazoch a emailoch mi poslali iný tovar, pre úplne inú osobu, ktorá na svoju objednávku čakala od decembra 2023
    • moja zaplatená objednávka nedorazila ani na druhý krát
    • na opätovný kolotoč telefonátov a emailov nereagujú
    • tovar mám zaplatený, avšak do dnešného dňa 19.1.2024 ( objednávka uhradená 2.1.2024 ) mi nebol doručený
    • určite si od nich už nič neobjednám

Celé zle ! Jedna veľká tragédia !

iStyle eCommerce tím

7dní dodacia lehota pritom tovar bol na sklade.
    Ziadna komunikacia zo strany obchodu.
    Ďakujem pekne...

iStyle eCommerce tím

Zaplateny tovar na sklade do tyzdna nedorazil a neodpisuju.

iStyle eCommerce tím

• Tovar mi ani po týždni nedorazil, ani mi neboli poskytnuté žiadne informácie o stave objednávky, písala som mail, skúšala som sa spojiť aj telefonicky, ale nepodarilo sa... Obchod NEODPORÚČAM!

iStyle eCommerce tím

• Pri osobnom vyzvyhnuti minoznaˇili že moju objednávku nevedia vydat pretože nedá sa načítať nejaký kód do systému
    • Následne ju stornovali a chceli ma poslať preč
    • Potom mi to predali keď som už na nich zatlačil že ja nemám čas sem chodit. Potom mi to predali mimo objednávky

iStyle eCommerce tím

8 dní čakať na objednávku, ktorú ani len nepotvrdili, s výdajom na predajni, kde po vzájomnej komunikácii s predajnou stačí len vytvoriť faktúru z centrály, a keď sa im chcete dovolať, tak niekoľko dní bez odozvy, ani prostredníctvom telefónu, ani E-mailom. Z hľadiska komunikácie katastrofa.

• Prehľadna stránka
    • Moderný dizaj
    • Istota originálnych produktov
    • Informacny system asi nefunguje spravne (skladom, vypredane, atd)
    • Nulova komunikacia. Ziadne odozvy na telefon alebo maily, konkretne na eshop
    • Tovar neprisiel a netusim ani ci je skladom, ci bola objednavka vybavena. Nulova ochota informovat zakaznika o objednavke

Objednaval som obal na iPhone 14 Pro. Mal byt skladom v Bratislave. Po platbe som dostal mail o vytvoreni objednavky a tam to skoncilo. Pisal som mail po par dnoch, ziadna reakcia. Volal som niekolkokrat, prvykrat bola linka obsadena, dalsi krat uz som sa nedovolal. Keby mi obchod da vediet, prepacte objednavka meska lebo to a to, som uplne v pohode s tym a nepisem tuto negativnu recenziu. Samozrejme opak je pravdou, verim ze aspon tato recenzia pohne lady a ak nie tak zvazujem dalsie kroky.

iStyle eCommerce tím

• Nezodpovedajú na telefonat aj keď tam volám 10x za sebou, nedošiel potvrdzovací mail ale peniaze z účtu už dávno odišli, neodporúčam nikomu aby si od nich niečo objednávali lebo sa nedokážu rovnako ako ja už 2 týždne

• žiadna
    • ŽIADNA komunikácia - úplne - email, telefón nič
    • nevrátia peniaze ani po zákonnej lehote
    • doručenie do 2 dní znamená 26 dní (v mojom prípade)

Objednal som tovar 15.12. s garantovaným doručením do Vianoc, keďže do 20.12 nenapísali jediný email, rozhodol som sa ich kontaktovať. Bohužiaľ márne nie je možné sa akokoľvek s týmto e-shopom spojiť, takže som išiel do Istyle osobne (ZA) objednávka bola zaplatená a v poriadku nebolo možné mi ju však vydať aj keď bol tovar na sklade. 22.12 som sa rozhodol objednávku v kammenej predajni zrušiť načo mi Pán zamestnanec odpovedal ze maju 1000 objednávok a iba 1 človeka (ďakujem za nepotrebné vysvetlenie). zrušil som objednávku s tým že zákonným limitom je 14 dní na vrátenie peňazí. 9.1. mi prišiel email že mi doručia balík. Nemám slov, banda neschopných ľudí, so zámerom maximálne o*ebať zákazníka. Prosím Všetkych aby z tohto eshopu nekupovali, pretože takéto správanie je neprípustné

Prepacte, ale toto nie je funkcny eshop! Cele zle.

iStyle eCommerce tím

Tovar, ktory bol podla webu na sklade ani po 10 dňoch od objednavky a platby stale nedorazil, na mail mi nikdo neodpoveda a telefon nikdo nedviha. Komunikacia ziadna.

iStyle eCommerce tím

absolutne nespolahlivy obchod - tovar mi ani po vyse mesiaci stale neprisiel

iStyle eCommerce tím

Spájali sa s mzone a trpí zakaznik. Majú bordel v objednávkach čo som zistila aj po tel. komunikácii. Dúfam že sa to do buducna zlepší. Žiadny prehľad stavu objednávky ani po prihlásení do účtu istyle.

• Nekomunikuje
    • Tovar nedoručený
    • Peniaze aj po opakovaných výzvach nevrátené

Bol som pravidelný zákazník mzone, ale po zlúčení / prevzatí firmou istyle si už od nich nikdy nič nekúpim. Tovar poslali do Slovinska, na čo som bol informovaný slovinskou dpd. Chyba sa môže stať, ale to, že dodnes (viac ako 3 týždne) so mnou istyle nekomunikuje, je nenormálne. Pred týždňom som im zaslal odstúpenie od zmluvy a žiadal som vrátenie peňazí a stále žiadna odozva. Takže žiadne pozitíva. Tovar zaplatený, nedoručený, peniaze nevrátené a obchod nekomunikuje. Skúšal som kamennú predajňu, ale oni sa vraj tiež nevedia skontaktovať s ich vlastným eshopom. Celé zle. Zatvoriť a pokutovať!

• Žiadna, katastrofálny obchod
    • Totalne neschopní obchod
    • Klamlivé info o produktoch skladom
    • Ignoracia
    • Neodpovedanie na maily
    • Neodpovedanie na telefonaty
    • Odpíšu na mail iba keď rušíte objednávku

Najhorši obchod aký som kedy zažil, uplna ignoracia zakaznika, ak je toto oficialny apple reseller tak s panom bohom, prosim vas nikto od nich nič nekupujte su to obyčajní šmelinári, nekupujte nič s platbou dopredu už neuvidite svoje peniaze.

Nikdy viac tento ak sa to sa nazvať eshop….

• Nulová informovanosť
    • Od 2. 12. 2023 časť firmy je spoluvlastníkom iStyle Cyprus Limited, vaše peniažky idú za hranice

Posledný nákup v mojom živote s touto firmou, osobne si myslím, že by im mali odobrať licenciu z apple, lebo toto nie je premium resaller. A o to viac, keď vidím, že toto nie je o jednom, dvoch zákazníkoch.

• Otras!!! Žiadna komunikácia pri 3000 objednávke