• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 2 týždňami

Strašne dlhé trvanie dodania tovaru

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 2 týždňami

Okrem potvrdenia objednávky, žiadna odozva. Na telefonát vôbec nereagujú.

Dobrý deň, pán Rastislav
    veľmi pekne ďakujeme aj za Váš názor. Objednávka bola prijatá do systému a potvrdená na 10 pracovných dní. Potvrdenie Vám bolo odoslané na e-mail a telefónne číslo ktoré bolo v objednávke uvedené. Ak sú linky preťažené musíte žiaľ počkať.
    Zapracujeme na každom našom nedostatku.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 2 týždňami

• Takmer ziadna komunikácia, udajne cakali. Na odpoved od dodavatela, ale. Keďže nie som Sibyla, na druhy mail tiez. Neodpovedali, tak som to zrusil. Ale mozno som nemal. Stastie

Dobrý deň, pán Jozef
    aj Vám veľmi pekne ďakujeme za Vašu recenziu. Pri Vašej objednávke sa čakalo na informácie od nášho dodávateľa. Tovar totiž nebol na sklade ani u nás ani u nášho dodávateľa. Zisťovali sme Vám dostupnosť, aby sme Vás mohli následne kontaktovať. Na Vašu žiadosť bola objednávka zrušená.
    Ospravedlňujeme sa za spôsobené komplikácie. Zapracujeme na každom našom nedostatku.

• tovar nebol doručený ani po viac ako sľubovaných 7 dňoch
    • na zák. linku sa nedá dovolať
    • obchod nekomunikuje

Dobrý deň, pani Ľubica
    ďakujeme aj za Vašu recenziu. Vážime si každé jedno hodnotenie našich zákazníkov. Na Váš e-mail sme reagovali a informovali Vás o stave objednávky. Na Vašu žiadosť bola objednávka zrušená.
    Neustále na sebe pracujeme.

• pomalost dodania
    • ani po viac ako 24hod nemam odpoved na email

Dodanie "do 7 pracovnych dni" uz preslo a nemam ani len odpoved na otazku kedy bude tovar dodany.
    Stav "na centralnom sklade" asi znamena, ze to cinan mozno prave ide zosrobovat dokopy...

Dobrý deň, pán Tomáš
    ďakujeme aj za Vaše hodnotenie. Na Váš e-mail sme reagovali a odpoveď ste dostali. Vaša objednávka je stále pripravená k osobnému odberu.
    Tím InterStore.sk

• záujem o zákazníka - kým neuhradí objednávku
    • prehľadne vypísané možnosti kontaktovania predajcu - až pokiaľ ho reálne nechcete kontaktovať (vtedy sú vám na nič)
    • neplnenie povinnosti
    • arogancia zo strany predajcu

Nikomu by som nikdy neodporúčil nákup z internetového obchodu Interstore.sk. Pri objednávaní tovaru bol zo strany predajcu okamžitý záujem, či mi nevadí 3-týždňová dodacia lehota (aktuálne cca. 6 týždňov od objednania). Následne sa ešte zaujímali, prečo pár dní po objednaní stále neevidujú platbu z mojej strany. Avšak po úspešnom zaplatení akoby sa po firme zľahla zem. Úspešne ignorujú maily, po zavolaní na ich telefónne číslo hrá 1m11s zvučka ktorú už viem naspamäť a po tejto dobe sa hovor automaticky zruší. Ešteže majú napísaný vzor odpovede ktorou sa obhajujú proti negatívnym komentárom. Ale dobre, ďakujem. Doteraz som nečítal recenzie na obchody, teraz si už dám ale veľký pozor. Počkám pár dní a potom budem nútený riešiť to právnou cestou. Škoda že sa nedá dať hodnotenie na 0%, určite by sa pri tomto internetovom obchode zišlo. Interstore.sk - ukážkový príklad ako NEVIESŤ internetový obchod.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 1 mesiacom

• žiadna komunikácia,ani telefonicky,ani na mail

Objednaný tovar mi nebol doručený ani po 3 týždnoch od objednania.Telefonicky nie je možné sa dovolať,na mail mi neodpovedali.

Dobrý deň, pán Ján
    ďakujeme aj za Váš názor. Na Váš e-mail sme odpovedali. Objednávka bola dňa 11.01.2019 expedovaná z nášho skladu. Mrzia nás vzniknuté nepríjemnosti. Neustále na sebe pracujeme.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 4 týždňami

• Jednoduché, pohodlné objednanie
    • Tovar nedodaný ani po 9 pracovných dňoch

V potvrdení objednávky napísané, že tovar bude dodaný do 7 pracovných dní ale ani po 9 pracovných dňoch nebol doručený

Dobrý deň, pán Igor
    ďakujeme aj za Váš názor. Zapracujeme aj na skrátení doby dodania. Momentálne nám skladové priestory neumožňujú mať všetok tovar skladom a musíme ho objednávať od nášho dodávateľa.
    Mrzia nás vzniknuté komplikácie, ktoré sme Vám spôsobili. Dnes Vašu objednávku expedujeme na Vami zvolenú zásielkovňu.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 3 týždňami

Na moju objednévku zo dňa 28-12-2018, do dnešného dňa ani nereagovali. Snad boli na dovolenke

Dobrý deň, pán Ladislav
    veľmi pekne Vám ďakujeme za čas venovaný recenzii. Telefonicky sme Vás informovali o stave Vašej objednávky. Na Vašu žiadosť bola stornovaná.
    Tím InterStore.sk

• Tovar v hodnote 1400€ som si objednala ešte pred sviatkami (dodanie do 5 dní, tovar na sklade). 18.12.2018 som zasielala doklad o zaplatení _ vraj ho potrebujú popredu,keď sa jedná o tovar v takej cene!!!Do dnes 8.1.mi neprišiel tovar. Hlavne,že je už zaplatený!!! Nikto neberie telefón ani neodpisuje na maily. Idem upovedomiť orgány v trestnom konaní!!
  • nakúpil v obchode InterStore.sk pred 3 týždňami

• tovar nedodali v stanovenej lehote

Dobrý deň, pán Ladislav
    ďakujeme aj za Váš názor. Za dlhú čakaciu dobu sa Vám ospravedlňujeme. Záleží nám na každom našom zákazníkovi. Na základe Vášho e-mailu bola objednávka zrušená.
    Dúfame, že v budúcnosti budete mať s našim e-shopom len dobré skúsenosti.
    Neustále na sebe pracujeme.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 3 týždňami

• Nulová komunikácia zo strany obchodu
    • Dlhá čakacia doba

Dobrý deň, pán Peter
    ďakujeme aj za Váš názor. Objednávka Vám nebola potvrdená nakoľko sme čakali na informácie od nášho dodávateľa, kedy tovar znovu naskladní. Na Vašu žiadosť bola objednávka zrušená.
    Dúfame, že v budúcnosti budete mať s našim e-shopom len dobré skúsenosti. Zapracujeme na každom našom nedostatku.
    Tím InterStore.sk

Tovar som objednal 18.12 pred vianocami ako darček ježiško ešte neprišie je 4.1.2019 zrušil som objednávku
    Bbolo mi otpisane

Vaša objednávka Vám bola potvrdená 18.12. 2018 na 7 pracovných dní.

Medzi pracovné dni sa nepočítajú sviatky, soboty a nedele.

Vaša objednávka Vám bude teda doručená 2.1. - 3.1. 2019.

Reakcia obchodu InterStore.sk

veľmi pekne ďakujeme za Váš názor. Keďže ste pri hodnotení neuviedli číslo Vašej objednávky nevieme sa k tejto recenzii vyjadriť.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 1 mesiacom

tovar som objednal pred vianocami ako darček ježiško ešte neprišiel zrušil som objednávku

Dobrý deň, pán Róbert
    ďakujeme aj za Vašu recenziu. Vážime si každé jedno hodnotenie našich zákazníkov. Pre technické problémy na našej centrále nebolo možné tovar expedovať z nášho skladu.
    Za spôsobené nepríjemnosti sa Vám ospravedlňujeme. Neustále na sebe pracujeme.

• dĺžka dodania
    • zavádzanie pri dodacej dobe

Pri výrobku bolo písané dodanie do 3 dní. Objednané 21.12. (piatok) s malou dušičkou že možno cez víkend to dodajú a pôjde to pod stromček. Sobota - nedeľa ale pravdepodobne nepracujú (o tom som nikde info nenašiel) lebo potvrdenie objednávky prišlo 27.12 - dodanie do 5 (už písané) pracovných dní. Ak by výrobok prišiel hneď zajtra aj tak sú to 4 pracovné dni interstoru od objednávky, pre konkurenciu, ktorá pracuje aj víkendy je to už 8 deň.
    V porovnaní s konkurenciou nepoužiteľný. Nikdy viac.

Dobrý deň, pán Erik
    ďakujeme Vám veľmi pekne za Váš čas venovaný napísaním tejto recenzie. Pre technické problémy na našej centrále nebolo možné tovar expedovať z nášho skladu. Na Vašu žiadosť bola objednávka zrušená.
    Dúfame, že v budúcnosti budete mať s našim e-shopom už len dobré skúsenosti.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 1 mesiacom

Dodanie trvalo dlho,2 tyzdne.

Dobrý deň, pani Zuzana
    aj Vám veľmi pekne ďakujeme za Váš názor. Objednávka Vám bola potvrdená na 7 pracovných dní. Do týchto dní sa nerátajú víkendy ani sviatky. Tovar sa objednával od nášho dodávateľa.
    Za vzniknuté omeškanie a spôsobené nepríjemnosti sa Vám ospravedlňujeme.

• ???
    • Dlhá dodacia lehota oproti iným obchodom

Dobrý deň, pán Jozef
    ďakujeme veľmi pekne aj za Vašu recenziu. Vami objednaný tovar bol na objednanie od nášho dodávateľa. Na Vašu žiadosť bola objednávka stornovaná.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 1 mesiacom

Objednavku prijali este pred vianocami. Tvarili sa, ze vsetko sa stihne do vianoc. Doteraz sa mi okrem mailoveho automatu nik neozval

Dobrý deň, pani Veronika
    ďakujeme aj za Váš názor. Nakoľko sme mali väčšie technické problémy na našej centrále, tovar nebolo expedovať z nášho skladu. Dňa 11.01.2019 bola Vaša objednávka expedovaná na Vami zvolenú adresu.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 1 mesiacom

Po objednaní tovaru som som dostal len oznámenie, že moja objednávka bola zaregistrovaná ale žiadne správy o jej dodaní ani na desiaty deň od objednania. Dodacia lehota pre objednaný produkt bola 7 dní.

Dobrý deň, pán Tomáš
    veľmi pekne ďakujeme aj za Váš názor. Objednávka Vám bola potvrdená na 7 pracovných dní. Do týchto dní sa nerátajú víkendy ani sviatky.
    Skladové priestory nám nedovoľujú mať všetok tovar skladom. Do Vašej objednávky sme museli tovar doobjednať od nášho dodávateľa.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 1 mesiacom

• Dodávka tovaru na druhý den

Dobrý deň, pani Marta
    veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie a čas venovaný recenzii. Vaša spokojnosť nás veľmi teší a poháňa vpred.