• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 2 týždňami

Tovar som objednal, zaplatil. Dnes je zo 10.deň a zatiaľ nedorazil.

Dobrý deň, pán Jakub
    ďakujeme veľmi pekne za Vašu recenziu. Objednávka Vám bola potvrdená na 7 pracovných dní.
    Do týchto dní sa nerátajú víkendy ani sviatky. Vaša objednávka bola expedovaná na Vami zvolenú zásilekovňu.

• nedodaný tovar

Dobrý deň, pán Pavol
    ďakujeme aj za Váš názor. Za spôsobené dvojdňové omeškanie sa Vám ospravedlňujeme. Neustále na sebe pracujeme.
    Vaša objednávka je pripravená k osobnému odberu.

• Parkovacie miesta pre zalaznikov
    • Krasna predajna
    • Slusny personal

Dobrý deň, pani Barbara
    ďakujeme veľmi pekne za Vašu recenziu. Tešíme sa Vašej spokojnosti s našim e-shopom a s našimi službami.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 2 týždňami

• Mimoriadne milí a úslužní zamestnanci.
    • Dobrá komunikácia
    • možnosť platiť len v hotovosti

Dobrý deň, pán Juraj
    aj Vám veľmi pekne ďakujeme za Vašu recenziu. Nesmierne nás teší Vaša spokojnosť s našim e-shopom.
    Platba kartou z technických príčin nie je možná a našich zákazníkov o tom informujeme prostredníctvom sms správy. Ďalšia možnosť je platba vopred/ prevodom na náš účet.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 4 týždňami

• Nemusím čakať na kuriéra, zásielku si vyzdvihnem na vopred dohodnutom mieste. Jednoduché, super.

Dobrý deň, pán Martin
    veľmi pekne ďakujeme aj za Váš názor. Teší nás Vaša spokojnosť s našim e-shopom. Snažíme sa robiť maximum pre našich zákazníkov.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 3 týždňami

Nedodržanie dodacej lehoty

Dobrý deň, pán Lukáš
    Skladové priestory nám nedovoľujú mať všetok tovar skladom. Do Vašej objednávky sme museli tovar doobjednať od nášho dodávateľa. Na Vašu žiadosť bola objednávka stornovaná.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 3 týždňami

Rychla spatna vazba, dodavka a mnozstvo tovaru z ktoreho si kazdy vyberie.

Dobrý deň, pán Marcel

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 4 týždňami

V obchode som davnejsie parkrat nakupil a bol som doteraz vzdy spokojny. Pri poslednom nakupe som bol nemilo prekvapeny, ze v tomto internetovom obchode sa odrazu neda vobec platit kartou - ani cez internet a dokonca ani priamo v predajni. Jedine moznosti su bankovy prevod, alebo hotovostou pri prevzati v obchode. Neviem ci som si to predtym nevsimol, alebo to takto nebolo. Sice na to pri nakupe upozornia, ale aj tak som ocakaval, ze pri preberani zaplatim normalne kartou. Omyl, musel som sa vratit pre hotovost. Pravda, je to aj moja chyba, ale myslim si, ze dnes by internetovy obchod nemal byt bez moznosti platit kartou. Nabuduce urcite uprednostnim iny obchod s moznostou platit online/kartou.

Dobrý deň, pán Erik
    veľmi pekne ďakujeme aj za Vašu recenziu. Na výdajnom mieste máme zavedené platobné terminály, ale momentálne sú odstavené z technických príčin.
    Našich zákazníkov o tejto skutočnosti informujeme prostredníctvom sms správy.
    Dúfame, že v budúcnosti budete mať s našim e-shopom len dobré skúsenosti.
    Neustále na sebe pracujeme.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 1 mesiacom

prvy krat som objednala na tejto stranke, ale som bola prijemne prekvapena, ako pohotovo reagovali na môj dotaz a hned mi vytvorili aj objednavku. Aj ma telefonicky oznamimi, ze kedy priblizne budem mat tovar doruceny. Som spokojna.

Dobrý deň, pani Veronika
    ďakujeme Vám veľmi pekne za Vaše hodnotenie a čas ktorý ste tomu venovali. Vážime si každé jedno hodnotenie našich zákazníkov. Pevne veríme, že aj v budúcnosti budete mať s našim e-shopom len dobré skúsenosti.

• Cena.
    • Komunikácia
    • Tovar ani po 10 dňoch nemám.

Dobrý deň, pán Ľuboš
    veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše hodnotenie a čas venovaný recenzii. O stave objednávky ste boli telefonicky informovaný. O expedícií objednávky Vás budeme kontaktovať tak ako sme Vám sľúbili.
    K objednávke Vám bude pribalený aj darček ako ospravedlnenie za spôsobené omeškanie.

Tovar objednaný pred 10-tími dňami,zatiaľ nedorazil,ale už chcú hodnotenie

Dobrý deň, pán Pavel
    ďakujeme aj za Vašu recenziu. O stave Vašej objednávky sme sa Vás snažili viackrát telefonicky kontaktovať, ale žiaľ neúspešne. Za spôsobené omeškanie sa Vám ospravedlňujeme.
    K objednávke Vám bude pribalený aj darček.
    Pevne veríme, že aj pre svoj budúci nákup si vyberiete práve náš e-shop.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 1 mesiacom

Zatial mi tovar ani po 11 dnoch nedosiel.

Dobrý deň, pani Mária
    ďakujeme aj za Vaše hodnotenie. O omeškaní tovaru ste boli informovaná telefonicky a s dobou dodania ste súhlasili.
    Za vzniknuté omeškanie a spôsobené nepríjemnosti sa Vám ospravedlňujeme.

• dobré ceny tovaru
    • informovanosť zo strany obchodu

Dobrý deň, pani Elena

• Dlha dodacia doba

Dobrý deň, pán Ján
    ďakujeme aj za Vašu recenziu. Tovar ktorý nie je skladom u nás sa objednáva od našich dodávateľov.
    Ak je doba dodania dlhšia ako 7 pracovných dní našich zákazníkov kontaktujeme telefonicky.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 1 mesiacom

• Za vyhodu internetoveho obchodu povazujem moznost osobneho odberu.
    • Neda sa platit kartou.

Dobrý deň, pán Pavol
    veľmi pekne ďakujeme za Váš názor. Platba kartou z technických príčín nie je možná. Našich zákazníkov o tom informujeme aj prostredníctvom sms správy.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 1 mesiacom

• Tovar je taky ako v ponuke obchodu. Som spokojna.
    • Nefunguje pripomienka v poznamkach.

Nefunguje pripomienka v poznamkach. Chcela som aby mi tovar zaslali na inu zasielkovnu, ktora nebola v ponuke. Moja ziadost akoby ani nebola precitana.

Dobrý deň, pani Denisa
    ďakujeme aj za Vašu recenziu. Veľmi nás teší, že ste boli s tovarom spokojná.
    Ospravedlňujeme sa, že Vám zásielkovňa nebola zmenená. V prípade akejkoľvek zmeny v objednávke neváhajte kontaktovať aj našu zákaznícku linku 02 / 222 002 15.
    Za spôsobené nepríjemnosti sa Vám ospravedlňujeme.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 1 mesiacom

Tovar som mal dostat do 7 pracovnych dni,zatial nedorazil.

Dobrý deň, pán Ladislav
    ďakujeme aj za Váš názor. O omeškaní Vašej objednávky ste boli telefonicky informovaný našou operátorkou a s dobou dodania ste súhlasili. Zapracujeme na každom našom nedostatku.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 1 mesiacom

7 pracovných dní od objednania zatiaľ bez informácie o doručení...

Dobrý deň, pán Juraj
    veľmi pekne ďakujeme aj za Váš názor. Objednávka Vám bola potvrdená na 7 pracovných dní. Do týchto dní sa nerátajú víkendy ani sviatky. Budeme robiť všetko preto, aby ste svoj tovar mali čo najskôr.
    Za spôsobené nepríjemnosti sa Vám ospravedlňujeme.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 1 mesiacom

som spokojná, s tovarom aj s cenou, aj dodávkou

Dobrý deň, pani Lenka
    veľmi pekne ďakujeme aj za Vašu pozitívnu recenziu. Teší nás, že ste boli s našimi službami spokojná.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 1 mesiacom

Dobrá komunikácia s obchodom, volali, že tovar je v centrálnom sklade a bude doručený cca o týždeň. Nakoniec prišiel o deň skôr, ako mal.

Dobrý deň, pani Tatiana
    veľmi pekne ďakujeme za Váš názor. Vážime si každé jedno hodnotenie našich zákazníkov.
    Dúfame, že aj v budúcnosti budete mať s našim e-shopom len dobré skúsenosti.