• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 2 týždňami

• V dnesnej dobe nekonecna doba dlzka dodania tovaru

Objednal so si v obchode tovar. Na eshope maju tovar s dodanim "zajtra u vas" "do 7 dni" a "na centralnom sklade" . Objednaval som taky ktory bol na centralnom sklade. Kto z Vas by si myslel, ze doba dodania tovaru ktory je na centralnom sklade bude 10 dni. Ak je to sklad centralny mal by sa nachadzat tam kde ma firma centralu. Tu ma obchod v BA. Ale v dnesnej doba doba dodania 10 dni? Chore.

• Rychlo
  • nakúpil v obchode InterStore.sk pred 2 týždňami

Velmi dlhe dodacie doby. Na stranke pisu 3 dni na predajnu ale ked potvrdia objednavku uz je to 7. To je sialene na e-shop.

• Jednoduchá objednávka zo stránky
  • nakúpil v obchode InterStore.sk pred 3 týždňami

Objednávala som v pondelok tovar, ktorý bol skladom, a kde je uvedené, že na 2. deň je doručený. Ihneď som cez IB uhradila. Napriek prosbe a telefonátu, že tovar potrebujem do štvrtka, som dostala v stredu informáciu, že mi tovar do danej zásielkovne doručia až 9.8. kvôli dovolenke(čo chápem). Bola tam aj možnosť zmeniť miesto doručenia, čo som hneď riešila. napriek tomu som si tovar mohla vyzdvihnúť až na ďalší týždeň vo štvrtok, čiže na 9. deň po tom, ako prijali platbu.

Dobrý deň, pani Ivana

Vašu objednávku ste si vytvorili 30.07.2018. Ako spôsob platby ste si zvolili: platba vopred prevodom na účet.

V deň vytvorenia objednávky ste nás mailovo kontaktovali: "Uhradené, poprosím zaslať obratom, ďakujem. "
    Informovali sme Vás, že akonáhle budeme evidovať peniaze na našom účte Vám budeme objednávku expedovať na Vami zvolenú pobočku zásielkovňu.

Dňa: 01.08.2018 hneď ako sme peniaze za Vašu objednávku evidovali Vám bola Vaša objednávka expedovaná.

Mrzí nás daná situácia, že pobočka zásielkovne, ktorú ste si sama zvolili pri vytváraní objednávky bola z dôvodu dovolenky zatvorená do: 09.08. 2018.

Nakoľko sa jedná o extérnu firmu, nie je v našich silách ovplyvniť dovolenkové termíny pobočiek zásielkovne.

Boli by sme veľmi radi ak by ste svoju recenziu upravila nakoľko z našej strany bola uvedená doba dodania dodržaná a snažili sme sa Vám vyjsť maximálne v ústrety.

• nízka cena
    • dlhý čas dodávky - 12 dní (10 pracovných)

Dobrý deň, pán Marián

ďakujeme aj za Vašu recenziu. Omeškanie nastalo na strane nášho dodávateľa o čom ste boli aj telefonicky informovaný. Ospravedlňujeme sa za spôsobené komplikácie. Neustále na sebe pracujeme.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 2 týždňami

Dostupnosť do 3 dni, ale zákazníkovi príde až za týždeň. Keby som to vedel objednám inde.

Dobrý deň, pán Rastislav
    v prvom rade by sme Vám chceli poďakovať za prejavenú dôveru.

Vašu objednávku ste si vytvorili 06.08.2018. V ten istý deň Vám bola Vaša objednávka potvrdená a expedovaná Vám bola 08.08.2018 na Vami zvolenú adresu kuriérskou spoločnosťou DPD. Podľa informácie od kuriérskej spoločnosti Vám bola Vaša objednávka doručená: 09.08.2018.

Boli by sme veľmi radi ak by ste svoju recenziu upravil nakoľko z našej strany bola uvedená doba dodania dodržaná a snažili sme sa Vám vyjsť maximálne v ústrety.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 2 týždňami

• Ziadne manipulacne poplatky, mila obsluha na vydajni, rychle dodanie
    • Vydajna iba v prac.dnoch, chyba mi moznost odberu v sobotu dopoludnia.

Dobrý deň, pán Marián
    ďakujeme aj za Vašu recenziu. Vážime si každé jedno hodnotenie našich zákazníkov. Dúfame, že aj v budúcnosti budete mať s našim e-shopom len dobré skúsenosti.
    Osobný odber je otvorený počas pracovného týždňa od pondelka do piatku v čase od 08:00 do 19:00 hodiny.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 2 týždňami

• Uverejnili tovar, ktorý ani nevedia kedy budu mať dostupný

Dobrý deň, pani Lucia
    žiaľ, nakoľko sa daný tovar, ktorý ste si objednala vypredal u nás aj u nášho dodávateľa, hneď v ten deň ako ste si svoju objednávku vytvorili sme Vás telefonicky kontaktovali o danej skutočnosti.
    Vaša objednávka Vám bola na Vašu žiadosť zrušená a peniaze Vám boli obratom vrátené.
    Daná situácia nás veľmi mrzí.

• Spokojnosť. Rýchlosť.

Dobrý deň, pán Milan
    ďakujeme Vám veľmi pekne za Váš čas venovaný napísaním tejto recenzie. Veľmi nás teší Vaša spokojnosť, ktorá nás ženie vpred.

• RYCHLY A SPOLAHLIVY

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 3 týždňami

• rýchle pripravenie tovaru na vyzdvihnutie
    • nemožnosť platiť kartou (nižšia čiastka) - ale to len detail - upozornenie na to bolo v správe čo je určite pozitívne

obchod, ktorý má niektoré položky za priaznivé ceny a pomerne ľahko dostupné výdajne miesto

Reakcia obchodu InterStore.sk

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie a čas venovaný recenzii. Vaša spokojnosť nás teší a poháňa vpred.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 3 týždňami

Tovar mali a bol promptne odoslany. Dakujem.

Reakcia obchodu InterStore.sk

veľmi pekne ďakujeme aj za Váš názor. Veľmi nás teší Vaša spokojnosť.
    Urobíme všetko preto, aby tomu tak bolo aj naďalej. Snažíme sa robiť maximum pre našich zákazníkov.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 3 týždňami

• prístupnosť, príjemné jednanie a predovšetkým dochvíľnosť

• Rýchlost
    • Spolahlivost
    • Ochtný personál
    • Krásna predajna
    • Ocenujem možnosť osvieženia minerálnou vodou v týchto horúčavach
    • Klimatizácia na predajni
    • Parkovanie pred predajnou zabezpečené
    • Nepoznám žiadne

Obchod má veľmi dobré ceny. Dlchšie čakanie na tovar pre mna nie je problém objednávam si tovar dostatočne do predu. Virm že vždy dostanem to čo si objednám nie je to môj prvý a zdaleka ani nie posledný nákup. Pri osobnom odbere viem že ked prídem tak ma čaká klimatizovaná predajna a možnosť nabrať si minerálnu vodu čo veľmi ocenujem v tomto počasí.

Dobrý deň, pán Mário

Rýchlosť!!!

Dobrý deň, pani Martina
    ďakujeme za Vaše hodnotenie. Nesmierne nás teší Vaša spokojnosť s našim e - shopom veríme, že tomu bude tak aj naďalej. Urobíme maximum preto, aby tomu tak bolo.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 1 mesiacom

• Mám ho po ceste do práce.

Reakcia obchodu InterStore.sk

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie a čas venovaný recenzii. Vaša spokojnosť nás veľmi teší a poháňa vpred.

• Nízka cena výrobku
    • Komunikácia zo strany predajcu ohľadne oneskorenej dodávky tovaru
    • Veľmi dlhá dodacia lehota

Dobrý deň, pán Peter
    ďakujeme aj za Vašu recenziu. Omeškanie nastalo na strane nášho dodávateľa o čom ste boli aj informovaný. Ospravedlňujeme sa za spôsobené komplikácie. Neustále na sebe pracujeme.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 1 mesiacom

• Celkom dobrý výber a dobré ceny.
    • Vo všeobecnosti dlhé dodacie lehoty. Dodanie 7 pracovných dní na pobočku, pokial má tovar stav Centrálny sklad, je v súčasnej dobe príliš veľa. Väčšina iných eshopov kde nakupujem, má prichystaný tovar k odberu do 24 hodin, pokiaľ ho ma skladom. Pripadne ho do 24 hodín odošle. Myslím že toto stavia Interstore voči iným eshopom do nevýhody.

Ja sa musím poďakovať, že sa podarilo skrátiť dodaciu lehotu na 5 pracovných dní a tovar som si stihol vyzdvihnúť ešte pred dovolenkou.

Reakcia obchodu InterStore.sk

ďakujeme Vám veľmi pekne za Váš čas venovaný napísaním recenzie. Budeme aj naďalej robiť všetko preto, aby sme boli ešte lepší v poskytovaní našich služieb.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 1 mesiacom

• bol to len kábel, ale špecifický
    • funguje bez problémov
    • najlepšia cena na trhu za taký istý produkt
    • dodanie tovaru na predajňu (kábel) viac než týždeň

Dobrý deň, pán Karol
    ďakujeme Vám veľmi pekne za Vaše hodnotenie a čas ktorý ste tomu venovali. Vážime si každé jedno hodnotenie našich zákazníkov. Pevne veríme, že aj v budúcnosti budete mať s našim e-shopom len dobré skúsenosti. Neustále na sebe pracujeme.