• nízke ceny
    • slabá komunikácia
    • tovar nedodaný ani po 6-týždňoch
    • objednávka zrušená

Dobrý deň, pán Marek
    veľmi pekne ďakujeme aj za Vašu recenziu. Za spôsobené omeškanie sa Vám ospravedlňujeme.
    Skladové priestory nám nedovoľujú mať všetok tovar skladom. Objednávka bola na Vašu žiadosť zrušená.
    Za vzniknuté nepríjemnosti sa Vám ospravedlňujeme.

• žiadna komunikacia.
    • žiadna komunikacia.

Tovar som objednal viac ako 20 dní.Žiadna reakcia.

Dobrý deň, pán Marcel
    ďakujeme aj za Váš názor. O stave Vašej objednávky ste boli telefonicky informovaný. Hneď ako k nám Vami objednaný tovar dorazí budeme Vašu objednávku expedovať.
    Dúfame, že v budúcnosti budete mať s našim e-shopom len dobré skúsenosti.
    Za spôsobené omeškanie sa Vám ospravedlňujeme. Neustále na sebe pracujeme.

• Komunikácia obchodu
    • Nefunkčný telefonicky kontakt

Dobrý deň, pán Peter
    veľmi pekne ďakujeme aj za Váš názor. O stave Vašej objednávky ste boli telefonicky informovaný našou operátorkou.
    Na Vašu žiadosť bola objednávka zrušená.
    Tím InterStore.sk

• Toto je moja druha objednávka v Interstore a zatiaľ sa vyvíja ako prvá. Na tovar som čakala dva mesiace. Tvrdili že kvôli sťahovaniu skladu. Tovar mi neponáhľal, ale komunikacia zo strany obchodu bola veľmi nekorektná - nereálne termíny dodania a nereagovanie na maily v ktorých som žiadala o upresnenie. Pri tejto objednávke nemám zatiaľ uprate - malo to byt 7 dni a už je to 8. Cena tovaru bola veľmi dobrá a opäť mi neponáhľa aj keď dva mesiace by som čakať nechcela.

Dobrá cena, veľmi dlha doba dodania, nespokojnosť s komunikáciou zo strany obchodu.

Dobrý deň, pani Lenka
    ďakujeme za Váš názor. Dňa 27.03.2019 sme sa Vás snažili telefonicky kontaktovať ohľadom stavu Vašej objednávky 1195498, ale žiaľ neúspešne.
    Pri prvej objednávke ste boli informovaná, že naše predajné sklady sa sťahujú do nových priestorov a doba dodania sa žiaľ predĺži.
    O tejto skutočnosti sme Vás informovali telefonicky a taktiež ste dostali odpoveď na Váš e-mail.
    Tím InterStore.sk

• obchod nekomunikuje. tovar vyse mesiaca nedorazil. neodporucam

Dobrý deň, pani Erika
    ďakujeme aj za Váš názor. O stave Vašej objednávky ste boli telefonicky informovaná našou operátorkou.
    Za spôsobené omeškanie sa Vám ospravedlňujeme.Naše predajné sklady sa momentálne sťahujú do nových priestorov. Kvôli tomu sa doba dodania preĺžila.
    Pevne veríme, že v budúcnosti budete mať s našim e-shopom len dobré skúsenosti.

• Neodpovedajú na maily
    • Tovar zatiaľ nedorazil- prešli asi 2 týždne od objednania

Dobrý deň, pán Tadeáš
    ďakujeme aj za Váš názor. Za spôsobené omeškanie sa Vám ospravedlňujeme.
    Hneď ako sa tovar bude nachádzať na našom sklade budeme objednávku expedovať na Vami zvolenú adresu.
    Neustále na sebe pracujeme.

• komunikacia
    • podvadzaju zakaznikov

17.1. objednany tovar ktory dodaju do 7 dni. Este v ten den volali ze dodacia doba predlzi o 7 dni (dorucenie garantuju do 31.1.) ci chcem cakat kedze stahuju do novych skladov a neexpeduju objednavky. Som sa rozhodol ze pockam. 11.2. som volal telefonicky, pani vysvetlila to iste co 17.1. s tym ze do 15.2. urcite budem mat dorucenu zasielku a ci to pockam alebo zrusim objednavku. Tak som pockal. Zasielka stale nikde, je 15.2., presiel takmer mesiac od objednavky. Konkretny tovar tu kupujem uz niekolko rokov pravidelne ale urcite viackrat od nich nic neobjednam. Idu dole vodou. Vyhybajte sa tomu eshopu.

Dobrý deň, pán Alexander
    ďakujeme aj za Váš názor. Za spôsobené omeškanie sa Vám ospravedlňujeme.
    O stave Vašej objednávky ste boli telefonicky informovaný.
    Neustále na sebe pracujeme.