• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 1 mesiacom

• Lacnejsie nez u inych predajcoch

Dobrý deň, pani Diana
    veľmi pekne ďakujeme aj za Váš názor. Veľmi nás teší, že ste boli s našimi službami spokojná. Ceny na našej stránke sa snažíme mať čo najnižšie, aby sme mohli byť cenovo dostupní pre všetkých zákazníkov.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 1 mesiacom

napriek tomu, ze som objednavku zrusil, jednanie obchodnika bolo slusne a peniaze vratili ihned

Dobrý deň, pán Martin
    ďakujeme za Vaše hodnotenie. Nesmierne nás teší Vaša spokojnosť s našim e - shopom veríme, že tomu bude tak aj naďalej.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 1 mesiacom

• Nemám žiadnu info ohľadom tovaru

Dobrý deň, pán Ľuboš
    veľmi pekne ďakujeme aj za Váš názor. Predpokladaný termín vybavenia Vašej objednávky je 27.03.2018.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 1 mesiacom

Posielajte, prosím, tento dotazník až po dodaní tovaru, inak budete mať mínusové hodnotenia. Aspoň teda odo mňa.
    S pozdravom
    JV

Reakcia obchodu InterStore.sk

veľmi pekne ďakujeme aj za Vašu recenziu. Vaša objednávka je pripravená k osobnému odberu.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 1 mesiacom

• Ešte som sa s takým internetovým obchodom nestretol...
    • Prvý a posledný nákup...

Snáď niekedy objednaný tovar aj dorazí ostáva mi dúfať...

Dobrý deň, pán Jozef
    ďakujeme aj za Váš názor. Vašu objednávku budeme zajtra expedovať na Vami zvolenú adresu. Za spôsobené omeškanie sa Vám ospravedlňujeme. K objednávke Vám bude pribalený darček + doprava zdarma.

• Promptnost, spolahlivost

Dobrý deň, pán Maroš
    veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše hodnotenie a čas ktorý ste tomu venovali. Vážime si každé jedno hodnotenie našich zákazníkov.
    Tím InterStore.sk

• Objednal som si tlačiareň. Došla mi nefunkčná. Rieši sa to.

Reakcia obchodu InterStore.sk

ďakujeme aj za Váš názor. Mrzí nás, že Vám tovar došiel nefunkčný. Budeme robiť všetko preto, aby sa daná situácia čím skôr vyriešila.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 1 mesiacom

Dobrá cena + rýchla dodávka po objednaní

Vážený pán Michal,
    veľmi pekne ďakujeme aj za Váš názor. Veľmi nás teší, že ste s našimi službami boli spokojný. Urobíme všetko preto, aby tomu tak bolo aj naďalej. Snažíme sa robiť maximum pre našich zákazníkov.

• osobny odber
    • nemoznost platby kartou

Na tovar, ktory nie na sklade treba naozaj cakat tych 7 pracovnych dni, co moze byt nakoniec aj takmer 2 tyzdne, ale inak spokojnost.

Reakcia obchodu InterStore.sk

veľmi pekne ďakujeme aj za Váš názor. Na našom výdajnom mieste určite plánujeme zaviesť platobné terminály. Je to v štádiu riešenia. Neustále na sebe pracujeme.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 2 mesiacmi

• zial, obchod ma viac nevyhod ako vyhod
    • od zadania objednavky po oznamenie obchodu ze si mozem objednavku vyzdvihnut ubehlo 6 kalendarnych dni. v ten isty tyzden som robil objednavku aj v inom internetovom obchode kde mi tovar dorucili do 24 hodin, preto mi 6 dni pripadalo ako cela vecnost
    • pri vyzdvihnuti tovaru na centrale v Bratislave Petrzalke bola moznost platit iba hotovostou; moznost platit kartou (z technickych pricin?) nebola mozna. na to aky je to velky obchod to povazujem za dost velke minus. som zvyknuty pouzivat skor kartu ako cash, nastastie platil som iba 7 eur, kebyze mam platit 70 tak by ma to asi viac vytocilo
    • hned ako som si tovar na predajni vyzdvihol tak som ho tam aj obratom
    • musel vratit, pretoze som zistil ze som si objednal iny tovar nez som si myslel ze objednavam, co vsak nebola chyba obchodu, bola to vyslovene moja chyba. so samotnym vratenim problem nebol (zo zakona mozem vratit tovar tusim do 14 dni), co ma vsak zaskocilo bola skutocnost ze vratenie penazi bolo mozne iba bankovym prevodom alebo postovou poukazkou. pred dvoma minutami som im zaplatil cash 7e a oni mi teraz tieto peniaze nemozu vratit na ruku ale mi ich musia posielat na ucet, alebo este lepsie, postovou poukazkou??? aby mi posielali 7e postovou poukazkou sa mi zdalo fakt pritiahnute za vlasy, preto som im dal cislo uctu na ktory to maju poslat. tovar som vracal 13.03., dnes je 19.03. vecer, ani ma velmi neprekvapuje, ze peniaze este nemam na ucte...

nabuduce InterStore zvolim ako poslednu moznost v pripade ze nikde inde tovar nezozeniem

Reakcia obchodu InterStore.sk

veľmi pekne ďakujeme za Vašu recenziu. Pracujeme na odstránení všetkých chýb. Zapracujeme aj na skrátení doby dodania. Momentálne nám skladové priestory neumožňujú mať všetok tovar skladom a musíme ho objednávať od nášho dodávateľa. Mrzia nás vzniknuté komplikácie, ktoré sme Vám spôsobili. Neustále na sebe pracujeme. Dúfame, že v budúcnosti budete mať s našim e-shopom len dobré skúsenosti.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 1 mesiacom

Komunikacia super volali mi kedy dorucia tovar som velmi spokojny...

Reakcia obchodu InterStore.sk

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie a čas venovaný recenzii. Vaša spokojnosť nás veľmi teší a poháňa vpred.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 2 mesiacmi

zakupeny tovar mi nebol doruceny, obchod objednavku jednostranne zrusil

Reakcia obchodu InterStore.sk

ďakujeme aj za Váš názor. Obchod určite "jednostranne" nezrušil Vašu objednávku. Boli ste e-mailom kontaktovaná ohľadom stavu Vašej objednávky. Neustále na sebe pracujeme.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 2 mesiacmi

• dlhý čas od objednávky k vyzdvihnutiu

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 2 mesiacmi

• nie zlé, až na dlhú dodaciu dobu....

Reakcia obchodu InterStore.sk

ďakujeme pekne za Váš názor. Veľmi nás teší, že ste boli s našimi službami spokojný.

• dobre ceny
    • odoslanie zasielky az po 11 dnoch
    • slaby eshop, chybaju doplnkove parametricke filtre

Reakcia obchodu InterStore.sk

ďakujeme aj za Váš názor. Na našej stránke sa neustále pracuje. Chýbajúce informácie o tovare postupom času určite doplníme. Neustále na sebe pracujeme.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 2 mesiacmi

Obchod sa uskutočnil bez problémov. Tovar bol doručený v čase, ktorý bol udaný na začiatku obchodu. Dodanie bolo bez poškodenia obalu a tovaru.

Reakcia obchodu InterStore.sk

ďakujeme Vám veľmi pekne za Vaše hodnotenie a čas ktorý ste tomu venovali. Vážime si každé jedno hodnotenie našich zákazníkov. Pevne veríme, že aj v budúcnosti budete mať s našim e-shopom len dobré skúsenosti. Neustále na sebe pracujeme.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 2 mesiacmi

Tovar prišiel vpohode, s cenou a kvalitou som taktiež veľmi spokojná, len doba doručenia bola dlhšia :-) Ale určite odporúčam :-)

Reakcia obchodu InterStore.sk

ďakujeme Vám veľmi pekne za Váš čas venovaný napísaním recenzie. Budeme aj naďalej robiť všetko preto, aby sme boli ešte lepší v poskytovaní našich služieb.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 2 mesiacmi

• nizke ceny a velky vyber tovarov

možno len to, že tovar nieje doručený na druhý deň, ale čakal som cca týždeň - vedel som o tom pri objednávaní ( ale zase to bude daň za nízke ceny)

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 2 mesiacmi

• Okamzite dodanie, vyborna informovanost, ustretovost..

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 2 mesiacmi

+ Nízke ceny na daný tovar
    + Možnosť osobného výberu v mieste bydliska
    - dĺžka dodacej doby
    - musel som viacej krát telefonovať čo je s tovarom

Reakcia obchodu InterStore.sk

ďakujeme pekne za Váš názor. Veľmi nás teší, že ste boli s našimi službami spokojná. Ceny sa snažíme mať nastavené tak, aby sme boli cenovo dostupní pre všetkých našich zákazníkov.