Práve prebiehajú Dni dopravy zdarma. Nakúpte za viac ako 15 € v e-shopoch označených ikonou a za dopravu neplatíte.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 2 mesiacmi

V obchode som davnejsie parkrat nakupil a bol som doteraz vzdy spokojny. Pri poslednom nakupe som bol nemilo prekvapeny, ze v tomto internetovom obchode sa odrazu neda vobec platit kartou - ani cez internet a dokonca ani priamo v predajni. Jedine moznosti su bankovy prevod, alebo hotovostou pri prevzati v obchode. Neviem ci som si to predtym nevsimol, alebo to takto nebolo. Sice na to pri nakupe upozornia, ale aj tak som ocakaval, ze pri preberani zaplatim normalne kartou. Omyl, musel som sa vratit pre hotovost. Pravda, je to aj moja chyba, ale myslim si, ze dnes by internetovy obchod nemal byt bez moznosti platit kartou. Nabuduce urcite uprednostnim iny obchod s moznostou platit online/kartou.

Dobrý deň, pán Erik
    veľmi pekne ďakujeme aj za Vašu recenziu. Na výdajnom mieste máme zavedené platobné terminály, ale momentálne sú odstavené z technických príčin.
    Našich zákazníkov o tejto skutočnosti informujeme prostredníctvom sms správy.
    Dúfame, že v budúcnosti budete mať s našim e-shopom len dobré skúsenosti.
    Neustále na sebe pracujeme.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 2 mesiacmi

prvy krat som objednala na tejto stranke, ale som bola prijemne prekvapena, ako pohotovo reagovali na môj dotaz a hned mi vytvorili aj objednavku. Aj ma telefonicky oznamimi, ze kedy priblizne budem mat tovar doruceny. Som spokojna.

Dobrý deň, pani Veronika
    ďakujeme Vám veľmi pekne za Vaše hodnotenie a čas ktorý ste tomu venovali. Vážime si každé jedno hodnotenie našich zákazníkov. Pevne veríme, že aj v budúcnosti budete mať s našim e-shopom len dobré skúsenosti.

• Cena.
    • Komunikácia
    • Tovar ani po 10 dňoch nemám.

Dobrý deň, pán Ľuboš
    veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše hodnotenie a čas venovaný recenzii. O stave objednávky ste boli telefonicky informovaný. O expedícií objednávky Vás budeme kontaktovať tak ako sme Vám sľúbili.
    K objednávke Vám bude pribalený aj darček ako ospravedlnenie za spôsobené omeškanie.

Tovar objednaný pred 10-tími dňami,zatiaľ nedorazil,ale už chcú hodnotenie

Dobrý deň, pán Pavel
    ďakujeme aj za Vašu recenziu. O stave Vašej objednávky sme sa Vás snažili viackrát telefonicky kontaktovať, ale žiaľ neúspešne. Za spôsobené omeškanie sa Vám ospravedlňujeme.
    K objednávke Vám bude pribalený aj darček.
    Pevne veríme, že aj pre svoj budúci nákup si vyberiete práve náš e-shop.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 2 mesiacmi

Zatial mi tovar ani po 11 dnoch nedosiel.

Dobrý deň, pani Mária
    ďakujeme aj za Vaše hodnotenie. O omeškaní tovaru ste boli informovaná telefonicky a s dobou dodania ste súhlasili.
    Skladové priestory nám nedovoľujú mať všetok tovar skladom. Do Vašej objednávky sme museli tovar doobjednať od nášho dodávateľa.
    Za vzniknuté omeškanie a spôsobené nepríjemnosti sa Vám ospravedlňujeme.

• dobré ceny tovaru
    • informovanosť zo strany obchodu

Dobrý deň, pani Elena

• Dlha dodacia doba

Dobrý deň, pán Ján
    ďakujeme aj za Vašu recenziu. Tovar ktorý nie je skladom u nás sa objednáva od našich dodávateľov.
    Ak je doba dodania dlhšia ako 7 pracovných dní našich zákazníkov kontaktujeme telefonicky.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 2 mesiacmi

• Za vyhodu internetoveho obchodu povazujem moznost osobneho odberu.
    • Neda sa platit kartou.

Dobrý deň, pán Pavol
    veľmi pekne ďakujeme za Váš názor. Platba kartou z technických príčín nie je možná. Našich zákazníkov o tom informujeme aj prostredníctvom sms správy.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 2 mesiacmi

• Tovar je taky ako v ponuke obchodu. Som spokojna.
    • Nefunguje pripomienka v poznamkach.

Nefunguje pripomienka v poznamkach. Chcela som aby mi tovar zaslali na inu zasielkovnu, ktora nebola v ponuke. Moja ziadost akoby ani nebola precitana.

Dobrý deň, pani Denisa
    ďakujeme aj za Vašu recenziu. Veľmi nás teší, že ste boli s tovarom spokojná.
    Ospravedlňujeme sa, že Vám zásielkovňa nebola zmenená. V prípade akejkoľvek zmeny v objednávke neváhajte kontaktovať aj našu zákaznícku linku 02 / 222 002 15.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 2 mesiacmi

Tovar som mal dostat do 7 pracovnych dni,zatial nedorazil.

Dobrý deň, pán Ladislav
    ďakujeme aj za Váš názor. O omeškaní Vašej objednávky ste boli telefonicky informovaný našou operátorkou a s dobou dodania ste súhlasili. Zapracujeme na každom našom nedostatku.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 2 mesiacmi

7 pracovných dní od objednania zatiaľ bez informácie o doručení...

Dobrý deň, pán Juraj
    veľmi pekne ďakujeme aj za Váš názor. Objednávka Vám bola potvrdená na 7 pracovných dní. Do týchto dní sa nerátajú víkendy ani sviatky. Budeme robiť všetko preto, aby ste svoj tovar mali čo najskôr.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 2 mesiacmi

som spokojná, s tovarom aj s cenou, aj dodávkou

Dobrý deň, pani Lenka
    veľmi pekne ďakujeme aj za Vašu pozitívnu recenziu. Teší nás, že ste boli s našimi službami spokojná.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 2 mesiacmi

Dobrá komunikácia s obchodom, volali, že tovar je v centrálnom sklade a bude doručený cca o týždeň. Nakoniec prišiel o deň skôr, ako mal.

Dobrý deň, pani Tatiana
    veľmi pekne ďakujeme za Váš názor. Vážime si každé jedno hodnotenie našich zákazníkov.
    Dúfame, že aj v budúcnosti budete mať s našim e-shopom len dobré skúsenosti.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 2 mesiacmi

Lehota expedície tovaru 5 dní je otrasná, k tomu víkend a 1-2 dni špeditéra a je to takmer ako z AliExpresu. Ale ten expeduje z Číny, nie z Bratislavy.
    InterStore vynechať!

Dobrý deň, pán Pavel
    ďakujeme za Váš názor. O stave doručenia a vybavenia Vašej objednávky ste boli informovaný
    prostredníctvom sms správy a e-mailu.
    Keď bola objednávka expedovaná chceli ste ju zrušiť. Informovali sme Vás, že ak o objednávku nemáte záujem nemusíte si ju prebrať a objednávka sa vráti k nám.
    Dúfame, že v budúcnosti budete s našimi službami spokojný.

• veľmi výhodné ceny
    • možnosť osobného odberu v Bratislave

Dobrý deň, pán Juraj
    veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie a čas venovaný recenzii. Vaša spokojnosť nás nesmierne teší.

• ústretový prístup
    • ochota riešiť komplikácie a kompenzácia meškania tovaru
    • dlhšia doba čakania

Dobrý deň, pani Lucia
    veľmi pekne Vám ďakujeme za Vašu recenziu. Nesmierne ste nás potešili. Pre našich zákazníkov sa snažíme robiť maximum. Pevne veríme, že aj pre svoj budúci nákup si vyberiete práve náš e-shop.
    Tim InterStore.sk

• dobrá komunikácia

nič

Dobrý deň, pán Marián
    veľmi pekne ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie. Teší nás, že ste boli s našimi službami spokojný.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 3 mesiacmi

Veľmi slabá komunikácia. Tovar mal byť dodaný do 7 pracovných dní. Asi na 4. pracovný deň mi volali, avšak som to nemohol zodvihnúť. Potom sa ani nepokúšali ma kontaktovať znovu. Ani telefonicky, ani e-mailom. Po dátume, kedy mal byť tovar pripravený na vyzdvihnutie (ale nebol), som písal e-mail, v akom stave je objednávka. Do dvoch pracovných dní bola objednávka pripravená.

Dobrý deň, pán Ivan
    veľmi pekne ďakujeme aj za Vaše hodnotenie. Snažili sme sa Vás kontaktovať telefonicky, ale žiaľ neúspešne. Na Váš e-mail sme reagovali hneď nato sme Vás kontaktovali telefonicky a s dodacou dobou ste súhlasili.
    Zapracujeme na každom našom nedostatku. Dúfame, že v budúcnosti budete mať s našim e-shopom len dobré skúsenosti.

• Po 13.dnoch este stale nemam objednany tovar

Dobrý deň, pán František
    Dňa 31.08.2018 ste boli telefonicky informovaný o omeškaní Vami objednaného tovaru. S dodacou dobou ste súhlasili. Budeme robiť všetko preto, aby ste svoj tovar mali čo najskôr.

• dlhá dodacia doba

dlhá dodacia doba, mala byť 2 dni, po odoslaní objednávky sms správou oznámili dodávku do 7 pracovných dní

Dobrý deň, pán Radoslav
    ďakujeme aj za Vašu recenziu. Skladové priestory nám nedovoľujú mať všetok tovar skladom.
    Do Vašej objednávky sme museli tovar doobjednať od nášho dodávateľa. Za vzniknuté omeškanie a spôsobené nepríjemnosti sa Vám ospravedlňujeme. Neustále na sebe pracujeme.