• presnosť

Reakcia obchodu InterStore.sk

veľmi pekne ďakujeme aj za Vašu recenziu. Nesmierne nás teší Vaša spokojnosť s našim e - shopom veríme, že tomu bude tak aj naďalej.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 1 mesiacom

• veľký výber rôzneho druhu tovaru
    • Dlhšia doba dodania, ale ako sa uvádza, tak aj bolo. Na siedmy pracovný deň mi objednávka bola doručená.

Reakcia obchodu InterStore.sk

veľmi pekne ďakujeme aj za Vašu recenziu. Budeme aj naďalej robiť všetko preto, aby ste s našimi službami boli spokojný.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 1 mesiacom

Doba dodania je trošku dlhšia ale pre mňa bola prioritou cena - a tá je bezkonkurenčná oproti iným obchodom.

Reakcia obchodu InterStore.sk

veľmi pekne ďakujeme za Vaše hodnotenie a čas ktorý ste tomu venovali. Vážime si každé jedno hodnotenie našich zákazníkov.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 1 mesiacom

• Balík mi prišiel poškodený a produkt nefungoval

Nekupovať tu

Dobrý deň, pán Martin
    ďakujeme za Vaše hodnotenie. Náš e-shop ponúka na predaj tovar, ktorý je nový a nepoužívaný. Za esteticky vzhľad zodpovedá náš dodávateľ.
    Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať na našej zákazníckej linke: 02 / 222 002 15.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 1 mesiacom

Nechcem zaškrtnúť že NEodporúčam, nakoľko mi tovar ešte nedorazil ... bol na objednávku že 7 pracovných dní, tak snáď sa čoskoro dorazí :)

Dobrý deň, pani Klaudia
    ďakujeme aj za Váš názor. Objednávka Vám bola potvrdená na 7 pracovných dní. Do týchto dní sa nerátajú víkendy. Objednávka Vám bola doručená v tomto termíne. Pevne veríme, že aj v budúcnosti budete mať s našim e-shopom len dobré skúsenosti.

Nedodrzana dodacia lehota!!!

Dobrý deň, pani Tatiana
    ďakujeme aj za Vašu recenziu. Omeškanie nastalo na strane nášho dodávateľa. Ospravedlňujeme sa za spôsobené komplikácie. Neustále na sebe pracujeme.

osobný odber, platba kartou

Dobrý deň, pani Slávka
    veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie a čas venovaný recenzii. Vaša spokojnosť nás veľmi teší a poháňa vpred.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 1 mesiacom

• neskutočne dlhý dodací termín

Dobrý deň, pán Peter
    ďakujeme aj za Váš názor. Tento tovar sme nemali skladom a museli sme ho objednať od nášho dodávateľa. Vzniknutá situácia nás mrzí. Neustále na sebe pracujeme.

Rýchlo ,včas, všetko super. Odporúčam

Dobrý deň, pán Karol
    ďakujeme Vám veľmi pekne za Vaše hodnotenie a čas ktorý ste tomu venovali. Vážime si každé jedno hodnotenie našich zákazníkov. Pevne veríme, že aj v budúcnosti budete mať s našim e-shopom len dobré skúsenosti.

• Prístup, parkovanie

Reakcia obchodu InterStore.sk

veľmi pekne ďakujeme aj za Váš názor. Dúfame, že aj v budúcnosti budete mať s našim e-shopom len dobré skúsenosti.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 1 mesiacom

• dobra komunikacia cez chat

Reakcia obchodu InterStore.sk

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie a čas venovaný recenzii. Vaša spokojnosť nás teší a poháňa vpred.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 1 mesiacom

Nejaky zvlastny backend / eshop... neposiela spravy, neda sa prihlasit, potom to zase ide, v prehlade obj nie je objednavka... Cele je to ako keby nedotiahnute.
    Dodacia lehota mala byt 7 dni, uz su 3 tyzdne a vec stale nedorazila

Dobrý deň, pán Kamil
    ďakujeme Vám za Váš názor. Objednávka Vám bola potvrdená dňa 13.07.2018 na 7 pracovných dní.
    Do týchto dní sa nerátajú víkendy ani sviatky.
    Dobu dodania sme splnili a žiadne 3 týždne ako uvádzate ste nečakali. Dúfame, že v budúcnosti budete s našimi službami spokojný.

• najlepsia cena

Obchod pise, ze tovar pride za 7 dni, co aj platilo. Ak uprednostnite rychlost pred cenou, tak si vyberiete iny obchod. Ak sa rozhodujete podla ceny a neponahlate sa, tak tento obchod odporucam. Snad su aj v reklamaciach a vracani tovaru napomocni :)

Dobrý deň, pán Miloš
    ďakujeme aj za Vašu recenziu. Vážime si každé jedno hodnotenie našich zákazníkov. Dúfame, že aj v budúcnosti budete mať s našim e-shopom len dobré skúsenosti.

• Seriozne jednanie

Dobrý deň, pani Katka

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 1 mesiacom

Tovar pri objednavani na sklade. Po objednani mail dodacia doba 7 dni. Po 10 dnoch ani chyru ani sluchu. No mna ste nepresvedcili...

Dobrý deň, pán Rado
    ďakujeme aj za Váš názor. Zapracujeme aj na skrátení doby dodania. Momentálne nám skladové priestory neumožňujú mať všetok tovar skladom a musíme ho objednávať od nášho dodávateľa. Mrzia nás vzniknuté komplikácie, ktoré sme Vám spôsobili. Neustále na sebe pracujeme.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 2 mesiacmi

• Výborné ceny vs výkon (naozaj)
    • Dosť ďaleko od centra Bratislavy

Na stránke pri objednávke bolo do 3 dní na predajni (potreboval som ten tovar naozaj rýchlo) ale nakoniec mi telefonicky po dni alebo dvoch oznámili, že príde až o 7 dní. Čo hodnotím dosť nepozitívne. Avšak majú naozaj dobré ceny s porovnaním k výkonu.

Dobrý deň, pán Dominik
    ďakujeme za Vaše hodnotenie. Objednávka Vám bola dňa 06.07.2018 potvrdená na 7 pracovných dní.
    Do týchto dní sa nerátajú víkendy ani sviatky.
    Dňa 11.07.2018 bol tovar pripravený na vyzdvihnutie. Dúfame, že v budúcnosti budete mať s našim
    e-shopom už len dobré skúsenosti. Neustále na sebe pracujeme.

• Komunikácia

Dobrý deň, pán Viktor
    veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie. Dúfame, že aj v budúcnosti budete mať s našim e-shopom len dobré skúsenosti.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 1 mesiacom

• objednávala som tovar na dobierku,platba kuriérovi v hotovosti,..prišlo potvrdenie mailom a v ňom platbu požadovali predom na účet,po týždni ma kontaktovala pani,že som neposlala peniaze,vysvetlili sme si,že zaplatím ako som si vybrala -dobierka-hotovosť-balík doteraz nemám,aj keď prišiel mail,že je na ceste,ale ako som si pozrela cez sledovanie zásielky tak sú balíky dva a jeden cestuje po cz,aj keď mi mal byť podľa info zo sms a mailu doručený v predchádzajúci deň..takže skúsenosť s doručením veľmi zlá,veľmi dlhá doba,prešlo 11dní a objednávku nemám..

Dobrý deň, pani Katarína
    ďakujeme aj za Vašu recenziu. V objednávke ste si zvolili spôsob platbu bankovým prevodom. V takomto prípade objednávku potvrdíme až po pripísaní finančných prostriedkov na náš účet.
    V potvrdzujúcom e-maily je uvedený spôsob platby: celá suma na účet vopred. Tento spôsob platby ste si zvolili pri vytvorení objednávky.
    Mrzí nás, že ste tentokrát nebola spokojná s našimi službami, ale veríme, že v budúcnosti budeme môcť byť pre Vás k dispozícii.

• dobre ceny
    • trochu dlhsia dodacia doba

Dobrý deň, pán Marián
    aj Vám ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie. Teší nás, že ste boli s našimi službami spokojný. Zapracujme na každom našom nedostatku.

• Odberné miesto
    • Rýchle vybavenie (tovar bol na sklade)

Dobrý deň, pán Miroslav
    veľmi pekne ďakujeme aj za Vašu recenziu. Veľmi nás teší, že ste boli s našimi službami spokojný. Dúfame, že tomu bude tak aj naďalej.