InterStore.sk

• 5,6 dňa Priemerná doba dodania v dňoch

Recenzie InterStore.sk

Dada

Pridané: 15. januára 2018

Tovar som si objednala 4.1. aj ked ma upozornili, že bude na sklade až 8.1. - beriem - moje riziko. Ale je 15.1. a ani len neviem kedy bude k vyzdvihnutiu! Nič moc..

Reakcia obchodu InterStore.sk

ďakujeme aj za Váš názor. Vaša objednávka Vám bola potvrdená na 7 pracovných dní (do týchto dní sa nerátajú víkendy). Predpokladaný čas vybavenia Vašej objednávky je do 19.01.2018.

Peter

• Rýchle konanie
  • Telefonické potvrdenie

Reakcia obchodu InterStore.sk

ďakujeme Vám veľmi pekne za Vaše hodnotenie a čas ktorý ste tomu venovali. Dúfame, že aj v budúcnosti budete mať s našim e-shopom len dobré skúsenosti.

Tibor

Rychlost

Reakcia obchodu InterStore.sk

ďakujeme pekne za Váš názor. Veľmi nás teší, že ste boli s našimi službami spokojný.

Zuzana

Pridané: 14. januára 2018

V podstate neviem vyjadrit spokojnost, kedze moja objednavka do dnesneho dna nebola vybavena.Uz je to 11 dni.Zda sa mi to byt dost dlha doba vybavovania.

Reakcia obchodu InterStore.sk

ďakujeme veľmi pekne aj za Váš názor. Ospravedlňujeme sa za omeškanie, ale náš dodávateľ mal veľkú inventúru skladu a tovar neexpedoval. Tovar je už pripravený na osobné vyzdvihnutie.

Zuzana

Pridané: 13. januára 2018

• Rýchle doručenie

• Dobra dostupnosť a parkovanie
  • zatiaľ žiadna

Reakcia obchodu InterStore.sk

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie a čas venovaný recenzii. Vaša spokojnosť nás veľmi teší a poháňa vpred.

Brezo

• Su v Bratislave

• vyhodne ceny
  • nie je mozna platba kartou

Reakcia obchodu InterStore.sk

veľmi pekne ďakujeme aj za Vašu recenziu. Platobné terminály plánujeme zaviesť na našom výdajnom mieste. Je to v štádiu riešenia.

Užívateľ bez avatara

Andrej

Pridané: 7. januára 2018

• Zamietnute reklamacie, firma v konkurze!

Pozor na svoje peniaze, firma v konkurze!

• Bola pre vás táto recenzia užitočná?
  • Áno (3)
  • Nie

Vážený zákazník,
dovoľte aby sme Váš podnet uviedli na pravú mieru. Ako zákazník máte právo zakúpený tovar reklamovať u predávajúceho od ktorého ste ho zakúpil. To, či si plní alebo neplnil svoje povinnosti predávajúci od ktorého ste tovar zakúpili, musíte vedieť Vy, nakoľko naša spoločnosť s ním nemá žiadne obchodné ani nástupnícke vzťahy. Vaše vyjadrenia ohľadom konkurzu spoločnosti "InterStore.sk" sú úplne nepravdivé. Naša spoločnosť prevádzkuje obchod na doméne InterStore.sk od novembra 2017.

Milan

Pridané: 6. januára 2018

Za mesiac ste mi neboli schopni dorucit 4 obycajne ovladace a cas dorucenia je udajne 3-14 dni. Katastrofalny pristup, ziadne oboznamenie, nic.

Reakcia obchodu InterStore.sk

ďakujeme aj za Váš názor. Danú situáciu sme Vám vysvetlili. V stredu Vám budú doručené 2 kusy a hneď ako k nám prídu ostatné 2 doručíme aj tie. Dopravu plne hradíme my. Naskladnenie tovaru u dodávateľa my ovplyvniť nevieme. Mrzia nás vzniknuté komplikácie. Neustále na sebe pracujeme. K objednávke Vám bude pribalený aj darček.

Zobrazujem 11 - 20 zo 4236 recenzií 1 [ 2 ] 3 4 5...424