Práve prebiehajú Dni dopravy zdarma. Nakúpte za viac ako 15 € v e-shopoch označených ikonou a za dopravu neplatíte.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 3 mesiacmi

Dlhá dodacia lehota a neochota pri telefonickej komunikácii

Dobrý deň, pán Pavol
    veľmi pekne ďakujeme za Vašu recenziu. Za spôsobené omeškanie sa Vám ospravedlňujeme.

• Dobré ceny, prehľadnosť e-obchodu
    • Pravdivé údaje o dostupnosti tovaru. Pri mnou zakúpenom mali uvedené do 7 prac. dní a aj tak bolo.
    • Veľmi sa mi páčila komunikácia s obchodom, bez problémov, volal som a zodvihli hneď, pani bola ochotná, pozrela mi stav na sklade, ktorý korešpondoval s tým, čo mali na stránkach. Pani bola veľmi milá a ochotná.
    • Neviem, či je to nevýhoda, snáď len toľko, že tých 7 dní... človek proste musí čakať. Ale moja skúsenosť je, že keď majú uvedené do 7 dní, že je to reálne. Takže nie je to vyslovene nevýhoda, ako skôr len konštatovanie faktu. Uvádzajú do 7 dní a je to tak, tovar doručený do 7 dní.

Ja som spokojný a určite ak budem zasa niečo zháňať, uprednostním tento obchod. Dobrá komunikácia, dobré ceny a hlavne platia dodacie lehoty, ktoré majú uvedené na stránkach, taká je moja skúsenosť. A ak sa chcete niečo opýtať, dvíhajú telefón, čo nemôžem povedať o istom nemenovanom obchode obdobného zamerania (má v názve notebooky)...

Dobrý deň, pán Rastislav
    veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie a čas venovaný recenzii. Vaša spokojnosť nás veľmi teší a poháňa vpred.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 3 mesiacmi

Pokiaľ tovar nepotrebujete ihneď tak dlhá dodacia nevadí ale majú najnižšiu cenu ale aj to nie je výhoda lebo medzitým zlacnie aj iný obchod

Reakcia obchodu InterStore.sk

ďakujeme aj za Vašu recenziu. Objednávka Vám bola potvrdená na 7 pracovných dní. Do týchto dní sa nerátajú víkendy ani sviatky.
    Objednávka je od 03.09.2018 pripravená k osobném odberu.

• osobný odber free
    • opakovaný nákup, obchod už poznám
    • kamenná predajňa
    • dlhá dodacia doba
    • produkt nebol skladom
    • produkt nebol najlacnejší z ponuky

Síce bolo písaných aj dodržaných 7 pracovných dní pri produkte, no celkovo to trvalo + víkend a + sviatok, takže som mala pocit, že to chodí 2 týždne a pritom to bol darček, takže som ho chcela čo najskôr.
    Pri eshope s elektronikou by som predpokladala, že majú skladom väčšinu.

Neboli ani najlacnejší oproti iným eshopom, ale potrebovala som kamennú predajňu kvôli prípadnej reklamácii a odber free.

Reakcia obchodu InterStore.sk

Dúfame, že v budúcnosti budete mať s našim e-shopom len dobré skúsenosti. Zapracujeme na každom našom nedostatku.

• žiadna
    • klamanie zákazníkov - na stránke uvádzajú platbou kartou a tá nie je možná

neseriózny obchod, už tu viac nenakúpim

Dobrý deň, pán Dominik
    ďakujeme aj za Váš názor. Na výdajnom mieste máme zavedené platobné terminály, ale momentálne sú odstavené z technických príčin.
    Našich zákazníkov o tejto skutočnosti informujeme prostredníctvom sms správy.
    Dúfame, že v budúcnosti budete mať s našim e-shopom len dobré skúsenosti. Neustále na sebe pracujeme.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 5 mesiacmi

• Rýchla dodávka tovaru, som spokojná.

Dobrý deň, pani Lujza
    veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie a čas venovaný recenzii. Vaša spokojnosť nás nesmierne teší.

Dobrý deň, pán Michal
    veľmi pekne ďakujeme aj za Váš názor. Teší nás Vaša spokojnosť s našim e-shopom. Veríme, že nám zostanete verný aj naďalej. Tešíme sa na Váš ďalší nákup.

Prehľadné stránky, rýchle dodanie

Reakcia obchodu InterStore.sk

veľmi pekne ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie.
    Nesmierne nás teší Vaša spokojnosť s našim e-shopom. Tešíme sa na Váš ďalší nákup.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 3 mesiacmi

Už chcú hodnotenie a tovar tu ešte nie je zaujimave

Dobrý deň, pán Vlado
    veľmi pekne ďakujeme aj za Váš názor. Teší nás, že ste boli s našimi službami spokojný.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 4 mesiacmi

• Sortiment
    • Ceny
    • Doprava
    • Komunikácia

Dobrý deň, pán Richard
    ďakujeme aj za Vašu recenziu. Vážime si každé jedno hodnotenie našich zákazníkov. Dúfame, že aj v budúcnosti budete mať s našim e-shopom len dobré skúsenosti.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 3 mesiacmi

• nečakal som na tovar dlho.

Reakcia obchodu InterStore.sk

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie a čas venovaný recenzii. Vaša spokojnosť nás teší a poháňa vpred.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 3 mesiacmi

Tovar som objednávala 15.8. Piatok 24.8. mi doobedu volali že balík chceli poslať, lenže na pobočku v BA kde som chcela tovar doručiť to už nie je možné. Pričom som balík chcela doručiť do KE. Pani na telefóne som povedala že ja som to chcela do KE. Na chvíľu sa odmlčala a povedala aha pardon áno do KE. Na to hovorí, no ani na danú pobočku nie je možné doručiť. Mám si vybrať inú cez stránku. Vybrala som. Ona, že takú pobočku ani nie je možné vybrať. A ja? Ako to keď v zozname je? Ona ale ja to nevidím, potom si to už všimla. Pýtam sa kedy bude tovar doručený. Ona pravdepodobne v pondelok by mal byť. Vidím to tak, že stránke ktorá mi bola známa nezáleží na nižších objednávkach.

Dobrý deň, pani Zuzana
    ďakujeme aj za Váš názor. Za spôsobené omeškanie sa Vám ospravedlňujeme. Záleží nám na každom našom zákazníkovi.
    Dúfame, že v budúcnosti budete mať s našim e-shopom len dobré skúsenosti.
    Neustále na sebe pracujeme.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 3 mesiacmi

Neprimerane dlhé čakacie doby dodania tovaru.

Dobrý deň, pán Jozef
    ďakujeme aj za Vašu recenziu. Vážime si každé jedno hodnotenie našich zákazníkov. Zapracujeme na každom našom nedostatku.

• dlhá dodacia doba

zatiaľ na tovar čakám, zdá sa mi príliš dlhá čakacia doba oproti iným e-shopom

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 4 mesiacmi

• Veľmi dobra komunikácia a celkový prístup k zákazníkovi.

Veľmi dobrýiprístup.Odporučam.Aj keď tovar prišiel trochu neskôr,ale 14 dňová lehota bola dodržaná.Napriek tomu mi nebolo poštovne započítané.
    Tovar došiel v poriadku.Veľmi dobrá cena.

Dobrý deň, pán Ján

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 3 mesiacmi

Objednala som 10.08.2018 tovar, ktorý bol na sklade, dnes je 20.08.2018 tovar som nedostala, ani avizo,že kedy to vyskladnia.

Dobrý deň, pán Vincent
    ďakujeme aj za Váš názor. Vašu objednávku sme dnes expedovali na Vami zvolenú adresu.
    Za vzniknuté omeškanie a spôsobené nepríjemnosti sa Vám ospravedlňujeme.
    Neustále na sebe pracujeme.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 3 mesiacmi

• V dnesnej dobe nekonecna doba dlzka dodania tovaru

Objednal so si v obchode tovar. Na eshope maju tovar s dodanim "zajtra u vas" "do 7 dni" a "na centralnom sklade" . Objednaval som taky ktory bol na centralnom sklade. Kto z Vas by si myslel, ze doba dodania tovaru ktory je na centralnom sklade bude 10 dni. Ak je to sklad centralny mal by sa nachadzat tam kde ma firma centralu. Tu ma obchod v BA. Ale v dnesnej doba doba dodania 10 dni? Chore.

Dobrý deň, pán Róbert
    Do týchto dní sa nerátajú víkendy ani sviatky. Jeden produkt sa do Vašej objednávky musel doobjednať. O všetkom ste boli informovaný.
    Na Vašu žiadosť sme objednávku stornovali. Zapracujeme na každom našom nedostatku.

• Rychlo

Dobrý deň, pán Martin
    ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie. Teší nás, že ste boli s našimi službami spokojný.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 3 mesiacmi

Velmi dlhe dodacie doby. Na stranke pisu 3 dni na predajnu ale ked potvrdia objednavku uz je to 7. To je sialene na e-shop.

Dobrý deň, pán Andrej
    ďakujeme aj za Vašu recenziu. Skladové priestory nám nedovoľujú mať všetok tovar skladom.
    Do Vašej objednávky by sme museli tovar doobjednať od nášho dodávateľa.
    Objednávku sme na Vašu žiadosť stornovali.

• Jednoduchá objednávka zo stránky

Dobrý deň, pani Agnes