• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 1 mesiacom

• Nepáči sa mi, že posielajú dotazník spokojnosti a tovar ešte nemám.

Dobrý deň, pani Mariana
    ďakujeme aj za Váš názor. Dotazníky spokojnosti systém posiela automaticky. Nevieme to žiaľ ovplyvniť.

• Rychle dodanie tovaru.

Dobrý deň, pani Irena
    veľmi pekne ďakujeme za Váš názor. Veľmi nás teší, že ste boli s našimi službami spokojná.

• dobré ceny
    • prehľadná stránka
    • na stránke bolo uvedené, že je tovar na sklade, pričom nebol
    • zo 7 dní doručenia to bolo 14
    • Objednávku som zrušila, na čo mi odpísali, že tovar posielajú s darčekom, ako kompenzáciu za dlhú lehotu dodania. Samozrejme, žiadny darček v balíku nebol.
    • Ak vám nesúri dodanie tovaru, obchod odporúčam. Ak niečo potrebujete súrne, objednajte tovar inde.

Moja prvá skúsenosť s týmto obchodom, žiaľ zlá. Už 7 dní, ktoré obchod uvádza na dodanie tovaru je dosť, oproti ostatným. Napriek tomu som si u nich tovar objednala. Zo 7 dní to bolo 14. Takže.. nikdy viac!

Dobrý deň, pani Jana
    veľmi pekne ďakujeme za Vašu recenziu. Tovar bol na objednanie od nášho dodávateľa. Darček sme Vám včera dodatočne doposlali. Mrzia nás vzniknuté nepríjemnosti. Neustále na sebe pracujeme.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 2 mesiacmi

Tovar zatial nedorazil, ale volali mi osobne prečo a vyšli mi v ústrety . Poslali email kedy tovar doručia a tiež volali.

Reakcia obchodu InterStore.sk

ďakujeme aj za Váš názor. Pre našich zákazníkov sa snažíme robiť maximum. Dúfame, že aj v budúcnosti budete mať s našim e-shopom len dobré skúsenosti.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 2 mesiacmi

• Dlhé dodacie doby, ak vôbec tovar príde - po 11 dňoch ešte neprišiel.

Dobrý deň, pán Jozef
    ďakujeme aj za Vašu recenziu. Objednávka Vám bola potvrdená na 7 pracovných dní. Do týchto dní sa nerátajú víkendy ani sviatky. Objednávka Vám bola dňa 16.07.2018 expedovaná na Vami zvolenú adresu. Ako ospravedlnenie za omeškanie ste mali dopravu zadarmo a o všetkom ste boli informovaný. Zapracujeme na našich nedostatkoch.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 2 mesiacmi

• Sľubujú, že zistia kedy bude objednávka doručená a do dneska.
    • Slabá komunikácia medzi ekonomickým oddelením a obchodom. Neskorá informácia o mojej platbe.

Dobrý deň, pán Ramon
    veľmi pekne ďakujeme aj za Vašu recenziu. Keďže ste si zvolili platbu prevodom na účet objednávka Vám bola potvrdená až po pripísaní finančný prostriedkov na náš účet. Ak máte inú banku prevod trvá dlhšie. Dúfame, že v budúcnosti budete mať s našim e-shopom len dobré skúsenosti.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 2 mesiacmi

Prehľadnosť stránok obchodu, rýchlosť dodávky, super

Dobrý deň, pani Eva
    veľmi pekne ďakujeme za Váš názor. Dúfame, že aj v budúcnosti budete mať s našim e-shopom len dobré skúsenosti.

• spokojnost
    • ok

Dobrý deň, pán Ján
    veľmi pekne ďakujeme za Vašu recenziu. Teší nás, že ste boli s našimi službami spokojný. Dúfame, že aj v budúcnosti budete mať s našim
    e-shopom len dobré skúsenosti.

• mozno nizsie ceny

treba dlhsie cakat ako 7 dni co mal tovar uz dorazit

Dobrý deň, pán Milan
    ďakujeme aj za Váš názor. Objednávka Vám bola potvrdená na 7 pracovných dní. Do týchto dní sa nerátajú víkendy ani sviatky. Vaša objednávka Vám bude dnes doručená. Dúfame, že v budúcnosti budete mať s našim e-shopom len dobré skúsenosti.

• Kartou sa da platit len nad 100 eur

Reakcia obchodu InterStore.sk

ďakujeme aj za Váš názor. Platba kartou je možná nad 100€ a našich zákazníkov o tom informujeme prostredníctvom sms správy. Ďalšia možnosť je platba vopred/ prevodom na náš účet.

• Lacný tovar
    • Dodacie lehoty sa predĺžili z 3 dní na 7 pracovných dní

OK

Dobrý deň, pán Pavol
    ďakujeme aj za Váš názor. Objednávka Vám bola potvrdená na 7 pracovných dní. Tovar Vám bol aj v tomto termíne doručený. Dúfame, že v budúcnosti budete mať s našim e-shom len dobré skúsenosti.

• Dobra cena

Dobrý deň, pán Martin
    veľmi pekne ďakujeme za Vašu recenziu. Nesmierne nás teší, že ste boli s našimi službami spokojný. Tešíme sa na Váš ďalší nákup.

• Vsetko zle

Dobrý deň, pán Miroslav
    ďakujeme aj za Váš názor. Boli ste telefonicky informovaný o tom, že Vami objednaný tovar je momentálne nedostupný. Objednávku sme teda na Vašu žiadosť stornovali.
    Tim InterStore.sk

• Kvalitná komunikácia
    • Dobré ceny
    • platba kartou pri osobnom odbere iba nad 100 €

Dobrý deň, pán Ivan
    veľmi pekne ďakujeme aj za Vašu recenziu. Platba kartou je možná nad 100€ a našich zákazníkov o tom informujeme prostredníctvom sms správy.

• Dobrá cena
    • Nedá sa dopredu platiť kartou a ani pri vyzdvihnutí sa nedá platiť kartou, za mňa veľké mínus ☹️☹️☹️

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 2 mesiacmi

• dlhá dodacia doba, bez oznámenia jej ďalšieho predĺženia

Reakcia obchodu InterStore.sk

ďakujeme aj za Vašu recenziu. Objednávka Vám bola potvrdená na 7 pracovných dní. Do týchto dní sa nerátajú víkendy ani sviatky. Našich zákazníkov o stave objednávky priebežne informujeme. Dúfame, že v budúcnosti budete mať s našim e-shopom len dobré skúsenosti.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 2 mesiacmi

Tovar bol dodany v termine.

Reakcia obchodu InterStore.sk

veľmi pekne ďakujeme aj za Váš názor. Nesmierne nás teší Vaša spokojnosť s našim e-shopom. Neustále na sebe pracujeme.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 2 mesiacmi

Nákup prebehol v poriadku.

Dobrý deň, pán Julo
    aj Vám veľmi pekne ďakujeme za Vašu recenziu. Dúfame, že aj v budúcnosti budete mať s našim e-shopom len dobré skúsenosti.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 2 mesiacmi

• tovar bol dodany presne v termine
    • bezproblemove parkovanie a moznsot prevziat tovar osobne az do 19:00
    • ziadne poplatky pri prevzati tovaru na pobocke

Dobrý deň, pán Matej
    veľmi pekne ďakujeme aj za Váš názor. Nesmierne nás teší, že ste boli s našimi službami spokojný.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 2 mesiacmi

• osobný odber, dobrá dostupnosť, parkovanie bez problemov
    • pri osobnom odbere platba kartou možná až od 100€

Dobrý deň, pán Dalibor