• Tovar, ktorý na stránke uvádzajú, ze majú skladom a ihned k odoslaniu, som objednala pred 9. dňami. Peniaze mi samozrejme z účtu odišli, no tovar ani informácia o stave objednávky nikde. Nereagujú ani na mail, ktorý som im poslala.

Reakcia obchodu Hodky.cz

ospravedlňujeme sa, ale minulý týždeň sme vzhľadom na štátne sviatky 1. a 8.5. mali dovolenku, pričom táto informácia bola na eshope zreteľne komunikovaná vyskakovacím oknom. Domnievame sa preto, že Vaša negatívna recenzia na Heuréke je trochu zbytočná.

Hodinky Vám boli odoslané.

www.hodky.cz

• Tovar mi zatial nedirazil.
    • V kazdom maily mi oznamuju,ze su stale na dovolenke a tovar mi poslu na buduci tyzden.

Reakcia obchodu Hodky.cz

ospravedlňujeme sa, ale v čase letných prázdnin v júli sme mali 2 týždne dovolenku, pričom táto informácia bola na eshope zreteľne komunikovaná vyskakovacím oknom. Domnievame sa preto, že Vaša negatívna recenzia na Heureke je celkom zbytočná.

www.hodky.cz

Nie lacné dámske hodinky objednávané ako vianočný darček v začiatku 12/2021, doručené v priebehu 12/2021 ale ako vadný kus, po reklamovaní veľmi zlá komunikácia obchodu (takmer žiadna). Po 4 mesiacoch intervencií (telefonáty bez odozvy - odozva bola len niekedy, keď sa volalo z nového čísla, maily..) , tesne pred riešením právnou cestou boli doručené hodinky - vymenený kus bez vady ale cca začiatok 05/2022 !! Bohužiaľ, nemôžem odporúčať tento obchod aj keď sa javí (napr. recenziami) ako spoľahlivý..

Reakcia obchodu Hodky.cz

ospravedlňujeme sa, ale v januári po Vianociach sme mali dovolenku, pričom táto informácia bola na eshope zreteľne komunikovaná vyskakovacím oknom. Hodinky, u ktorých došlo zrejme počas prepravy k vybitiu batérie Vám boli vymenené za bezchybné. Avšak to nebolo za 4 mesiace, ako tu nepravdivo uvádzate.

www.hodky.cz

Obchod sa zdráha vrátiť peniaze za vrátený tovar. Ani po troch týždňoch od vrátenia tovaru mi neposlali späť peniaze.

Korec A.

Pane

Anton Korec,
    Réka 280
    04461 Zlatá Idka,

kdybyste byl schopen k zásilce, tak jak jsme vás o to žádali v emailu, přiložit průvodní dopis, kde uvedete důvod, proč nám hodinky vlastně posíláte a také číslo účtu, kam máme vrátit peníze (platil jste přes platební bránu a číslo účtu neznáme), záležitost by byla z naší strany dávno vyřízená...

S pozdravem

podpora prodeje
    www.hodky.cz

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

• tovar mi neprisiel som lahsi o 60 eur

Pane Podoj,

ve čtvrtek 30.9. jsme vás informovali, že došlo k situaci, kdy dodavatel pravděpodobně ztratil zásilku, kde byly i vaše hodinky.

Opakovaně jme se vám omluvili a měli jsme za to, že vzniklou situaci, kterou jsme nezavinili, dovedete pochopit. Současně jsem vás informovali, že hodinky jsme znovu objednali a čekáme na jejich naskladnění.

Moc teď úplně nerozumíme tomu, proč nám nyní dáváte negativní recenzi, kde uvádíte nepravdivé informace, že jste "lahsi o 60 eur"?

S pozdravem

podpora prodeje

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Zla komunikacia

Pane Weinfurt,

je nám ľúto, že sa nepodarilo realizovať Vašu objednávku hodiniek Tissot z 12.12. v termíne do Vianoc.

Opakovane sme sa Vám ospravedlnili a ponúkli Vám zľavu 10% na akýkoľvek produkt, pričom sme mali za to, že vzniknutú situáciu v čase tesne pred Vianocami, kedy sa mení sklad dodávateľa nie každý deň, ale každú hodinu, dokážete pochopiť. O vzniknutej situácii sme vás však obratom informovali ihneď akonáhle sme sa o nej dozvedeli.

Znovu sa vám ospravedlňujeme za vzniknuté komplikácie, situácia nás mrzí.

• rýchlosť doručenia
    • pomerne obsiahla ponuka
    • akceptovateľná cena
    • absencia relevantného návodu k hodinkám

Objednaný tovar, ktorý bol skladom, bol rýchlo doručený. Jednalo sa o digitálne značkové dizajnové hodinky Danish Design by Anna Gotha, ktoré na ovládanie a nastavovanie majú iba dve tlačítka. Predávajúci na svojich stránkach píše:
    "Hodinky obdržíte v originální výrobcem dodávané krabičce spolu s českým návodem. Součástí balení je většinou i originální booklet (brožurka) od výrobce."
    Pri týchto digitálnych hodinkách bol priložený český návod k všeobecným analógovým (ručičkovým) hodinkám, ktoré s digitálnymi nemajú absolútne nič spoločné!!! Súčasťou balenia bohužiaľ nebol ani originálny návod, či booklet (brožúrka) od výrobcu.
    Ak človek nie je vyslovene blbý, tak po nejakej dobe laborovania samozrejme príde na to, ako sa hodinky nastavujú a ovládajú, pričom zistí aj nepríjemný fakt, že hodinky nemajú podsvietenie (čo na stránke produktu ani nie je uvedené), ale keď to má byť darček, tak absencia akéhokoľvek návodu je veľmi nepríjemná.
    Predajca je zo zákona povinný prikladať k tovaru návod na obsluhu v zrozumiteľnom jazyku, v tomto prípade nebol priložený ani originálny návod na obsluhu! Po emailovej komunikácii mi bolo oznámené, že ak nie som spokojný, môžem tovar vrátiť. Ale takto to fungovať nemôže! Predajca vedome poruší zákon a potom, ak to nechcete akceptovať, vám veľkoryso ponúkne ako možnosť samozrejmú vec, na ktorú máte zo zákona právo!
    Tie hodinky som nakoniec nevrátil ani ja, pretože by som sa tým už dostal do časovej tiesne, ale považujem to za zneužívanie zákazníkov. Je to škoda, lebo inak by som bol s obchodom úplne spokojný.
    Takže ak niekto vyžadujete k hodinkám aj konkrétny návod na obsluhu a nastavovanie, v tomto obchode nemáte istotu, či ho aj dostanete.

pane *** meno zákazníka***,

tak ako sme Vás už informovali emailom, u "jednoduchých" dizajnových hodiniek Danish Design, zobrazujúci len digitálny čas, výrobca žiadny rozsiahly návod neposkytuje. Jednoduchý návod originál priložený priamo výrobcom, sme Vám poslali spolu s hodinkami, rovnako tak sme priložili univerzálny český návod.

s pozdravom

www.hodky.cz

• Málo tovaru skladom, slabá komunikacia so zákazníkom.

Na tovar som čakal 2 týždne a potom mi oznamili, že dodávateľ nemá tovar na sklade.

pane Staník,

je nám ľúto, že sa nám nepodarilo realizovať vašu objednávku hodiniek Suunto.

Avšak opakovane sme sa vám ospravedlnili a ponúkli zľavu 15% na iný tovar a mali sme za to, že vzniknutú situáciu v čase pred Vianocami, kedy sa stav u dodávateľov mení niekoľkokrát do hodiny, dokážete pochopiť.

PRI HODINKÁCH JE DODACIA DOBA NAJNESKOR 21 DNÍ, STÁLE MI NEPRIŠLI

Pani R.,

dodacia doba uvedená na stránke produktu je: "12 - 21 pracovných dní (odošleme v tomto termíne)", pričom objednávku ste urobila 9.8. a teraz 3.9. kedy nám dávate recenziu je "ešte len" 16. deň.

Z našej strany nedošlo k žiadnemu pochybeniu alebo uvádzanie nepravdivých informácií.

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

Tovar mi ani po MESIACI nevyexpendovali!!!!!!!!

Pani Nikoleta Čekanová,

dodacia doba hodiniek Casio je uvedená na stránke produktu 12 - 21 pracovných dní, vo vašom prípade od prijatia platby.

• Informácie

Objednal som si hodinky pre 9 dňami stále nedorazili aj keď bolo uvedené do 3 prác. dní
    Vôbec neviem v akom stave je objednávka nikto má o ničom neinformuje pokial som tam sa nezavolal a od vtedy stále neviem v akom stave je objednávka pravde podobne ju budem rušiť.

Pane Dominik Le,

píšete že vás nikto neinformoval, avšak bolo by od vás korektné uvádzať pravdivé informácie. 19.2. sme vám písali email, že dodávateľ nemá hodinky skladom v Českej republike a dodacia doba bude 2 týždne.

www.hodky.cz

• Obchod so mnou nekomunikoval a na mail nereagoval. Asi majú veľa zákazníkov a jeden im nebude chýbať

Pane Milan Bencúr,

22.1. ste objednal hodinky skladom s platbou bankovým prevodom, avšak dodnes 2.2. sme od vás predmetnú platbu nedostali. Preto ste nemohol žiadny tovar obdržať.

Žiadny emailový dotaz od vás neevidujeme.

www.hodky.cz

• Objednala som si v tomto obchode tovar už vlani a ten mi vôbec nebol doručený. Za rok som to zabudla a objednala si tovar znova. Trvalo im 22 pracovných dní kým tovar doručili. Nič neporušili, ale už od nich nikdy nič neobjednám. Neskutočne dlhá čakacia doba. Rovnaký tovar som objednala na inej stránke a doma som ho mala za 4 kalendárne dni od objednania.

paní Anna Priwitzerová,

náramok Tommy Hilfiger, ktorý bol na objednávku, sme vám odoslali v súlade s uvedenou dodacou dobou na stránke produktu.

Rýchlosť doručenia prepravcom v predvianočný čas už ale bohužiaľ ovplyvniť nevieme.

Z našej strany nedošlo k žiadnemu pochybeniu alebo uvádzaní nepravdivých informácií.