• nakúpil v obchode Hodky.cz pred 1 mesiacom

• Výber hodiniek
    • Dobré ceny
    • Dodržaný termín dodania
    • Výborná komunikácia pred kúpou

Chválim za komunikáciu pri mojich otázkach ohľadne produktu. Aj vďaka tomu som sa rozhodol nakúpiť tu.

• nakúpil v obchode Hodky.cz pred 1 mesiacom

• rychle dorucenie
    • velky vyber
  • nakúpil v obchode Hodky.cz pred 2 mesiacmi

Som veľmi spokojný s hodinkami , Veľmi dobrá cena , rýchle dodanie , a kvalita produktu je super .. ďakujem

• rýchlosť doručenia
    • pomerne obsiahla ponuka
    • akceptovateľná cena
    • absencia relevantného návodu k hodinkám

Objednaný tovar, ktorý bol skladom, bol rýchlo doručený. Jednalo sa o digitálne značkové dizajnové hodinky Danish Design by Anna Gotha, ktoré na ovládanie a nastavovanie majú iba dve tlačítka. Predávajúci na svojich stránkach píše:
    "Hodinky obdržíte v originální výrobcem dodávané krabičce spolu s českým návodem. Součástí balení je většinou i originální booklet (brožurka) od výrobce."
    Pri týchto digitálnych hodinkách bol priložený český návod k všeobecným analógovým (ručičkovým) hodinkám, ktoré s digitálnymi nemajú absolútne nič spoločné!!! Súčasťou balenia bohužiaľ nebol ani originálny návod, či booklet (brožúrka) od výrobcu.
    Ak človek nie je vyslovene blbý, tak po nejakej dobe laborovania samozrejme príde na to, ako sa hodinky nastavujú a ovládajú, pričom zistí aj nepríjemný fakt, že hodinky nemajú podsvietenie (čo na stránke produktu ani nie je uvedené), ale keď to má byť darček, tak absencia akéhokoľvek návodu je veľmi nepríjemná.
    Predajca je zo zákona povinný prikladať k tovaru návod na obsluhu v zrozumiteľnom jazyku, v tomto prípade nebol priložený ani originálny návod na obsluhu! Po emailovej komunikácii mi bolo oznámené, že ak nie som spokojný, môžem tovar vrátiť. Ale takto to fungovať nemôže! Predajca vedome poruší zákon a potom, ak to nechcete akceptovať, vám veľkoryso ponúkne ako možnosť samozrejmú vec, na ktorú máte zo zákona právo!
    Tie hodinky som nakoniec nevrátil ani ja, pretože by som sa tým už dostal do časovej tiesne, ale považujem to za zneužívanie zákazníkov. Je to škoda, lebo inak by som bol s obchodom úplne spokojný.
    Takže ak niekto vyžadujete k hodinkám aj konkrétny návod na obsluhu a nastavovanie, v tomto obchode nemáte istotu, či ho aj dostanete.

pane Biel,

tak ako sme Vás už informovali emailom, u "jednoduchých" dizajnových hodiniek Danish Design, zobrazujúci len digitálny čas, výrobca žiadny rozsiahly návod neposkytuje. Jednoduchý návod originál priložený priamo výrobcom, sme Vám poslali spolu s hodinkami, rovnako tak sme priložili univerzálny český návod.

s pozdravom

• nakúpil v obchode Hodky.cz pred 2 mesiacmi

• najlepsie ceny
    • prehladny , dobra komunikacia so zakaznikom
    • rychle dodanie

S nakupom na hodky .cz som maximalne spokojny, rychle dodanie az domov aj par dni pred vianocami.

• nakúpil v obchode Hodky.cz pred 3 mesiacmi

• Moja objednavka prebehla bez problemov, objednavala som z Ceskej republiky na Slovensko, objednavka prisla do par dni
    • Zasielka prisla neporusena, este s original obalom
    • Vyhodna cena

• rýchlosť

• Vyborna komunikacia
    • Rychlosť dodania
    • Žiadna

Super obchod , super komunikacia nieje čo vytknúť

• nakúpil v obchode Hodky.cz pred 4 mesiacmi

• Málo tovaru skladom, slabá komunikacia so zákazníkom.

Na tovar som čakal 2 týždne a potom mi oznamili, že dodávateľ nemá tovar na sklade.

pane Staník,

je nám ľúto, že sa nám nepodarilo realizovať vašu objednávku hodiniek Suunto.

Avšak opakovane sme sa vám ospravedlnili a ponúkli zľavu 15% na iný tovar a mali sme za to, že vzniknutú situáciu v čase pred Vianocami, kedy sa stav u dodávateľov mení niekoľkokrát do hodiny, dokážete pochopiť.

• nakúpil v obchode Hodky.cz pred 3 mesiacmi

Objednavku som sice musela zrusit,lebo dlhsie malo trvat dodanie,ale jednanie bolo super.Nemali problem hned vratit platbu aj potvrdenie odoslat..pristup k zakaznikovi hodnotim na 1

• nakúpil v obchode Hodky.cz pred 4 mesiacmi

Urcite odporucam nakup z tejto stranky, rychle a seriozne jednanie i dodanie tovaru.

• nakúpil v obchode Hodky.cz pred 4 mesiacmi

Tovar mi bol doručený v termíne dohodnutom telefonicky.

• nakúpil v obchode Hodky.cz pred 4 mesiacmi

Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• nakúpil v obchode Hodky.cz pred 5 mesiacmi

Išlo o moju prvú skúsenosť s daným obchodom. Výber a ceny hodiniek sú super. Dodacia doba sedí tak, ako ju obchod uvádzal, hoci išlo o ten druhý údaj (bolo uvádzané 1-3 dni, pripravené boli na 3 deň).. ale nevadí mi to, najnižšia cena to pokojne vynahradí.

• nakúpil v obchode Hodky.cz pred 5 mesiacmi

• skvely pristup
    • rychle dodanie
    • tovar skladom
  • nakúpil v obchode Hodky.cz pred 6 mesiacmi

• Zdvihajú telefóny, ochota komunikovať, odchádzala som v piatok na dovolenku. Poradili mi ako dosiahnuť aby sa tovar nevrátil späť do čr.
    • V pondelok objednané ale predpokladám že naozaj to skladom 1-3 dni nemajú. Lebo to poslali až vo štvrtok. A tým pádom som sa k tomu dostala az po týždňovej dovolenke.

Ináč super. Príjemný pán. Tovar super.

• nakúpil v obchode Hodky.cz pred 6 mesiacmi

Hodinky som si vybrala v nedelu vecer a v utorok som si ich bola vyzdvihnut cez sluzbu Zasielkovna.. take rychle dodanie som necakala. S hodinkami som spokojna :)

• Rýchlosť vybavenia objednávky
    • Slušné ceny tovaru aj dopravy
    • Široký výber hodiniek

žiadnu som nepostrehol

• nakúpil v obchode Hodky.cz pred 7 mesiacmi

PRI HODINKÁCH JE DODACIA DOBA NAJNESKOR 21 DNÍ, STÁLE MI NEPRIŠLI

Pani R.,

dodacia doba uvedená na stránke produktu je: "12 - 21 pracovných dní (odošleme v tomto termíne)", pričom objednávku ste urobila 9.8. a teraz 3.9. kedy nám dávate recenziu je "ešte len" 16. deň.

Z našej strany nedošlo k žiadnemu pochybeniu alebo uvádzanie nepravdivých informácií.

Barbora Černá
    podpora predaja