• Tovar, ktorý na stránke uvádzajú, ze majú skladom a ihned k odoslaniu, som objednala pred 9. dňami. Peniaze mi samozrejme z účtu odišli, no tovar ani informácia o stave objednávky nikde. Nereagujú ani na mail, ktorý som im poslala.

Reakcia obchodu Hodky.cz

ospravedlňujeme sa, ale minulý týždeň sme vzhľadom na štátne sviatky 1. a 8.5. mali dovolenku, pričom táto informácia bola na eshope zreteľne komunikovaná vyskakovacím oknom. Domnievame sa preto, že Vaša negatívna recenzia na Heuréke je trochu zbytočná.

Hodinky Vám boli odoslané.

www.hodky.cz

• Tovar mi zatial nedirazil.
    • V kazdom maily mi oznamuju,ze su stale na dovolenke a tovar mi poslu na buduci tyzden.

Reakcia obchodu Hodky.cz

ospravedlňujeme sa, ale v čase letných prázdnin v júli sme mali 2 týždne dovolenku, pričom táto informácia bola na eshope zreteľne komunikovaná vyskakovacím oknom. Domnievame sa preto, že Vaša negatívna recenzia na Heureke je celkom zbytočná.

www.hodky.cz

Nie lacné dámske hodinky objednávané ako vianočný darček v začiatku 12/2021, doručené v priebehu 12/2021 ale ako vadný kus, po reklamovaní veľmi zlá komunikácia obchodu (takmer žiadna). Po 4 mesiacoch intervencií (telefonáty bez odozvy - odozva bola len niekedy, keď sa volalo z nového čísla, maily..) , tesne pred riešením právnou cestou boli doručené hodinky - vymenený kus bez vady ale cca začiatok 05/2022 !! Bohužiaľ, nemôžem odporúčať tento obchod aj keď sa javí (napr. recenziami) ako spoľahlivý..

Reakcia obchodu Hodky.cz

ospravedlňujeme sa, ale v januári po Vianociach sme mali dovolenku, pričom táto informácia bola na eshope zreteľne komunikovaná vyskakovacím oknom. Hodinky, u ktorých došlo zrejme počas prepravy k vybitiu batérie Vám boli vymenené za bezchybné. Avšak to nebolo za 4 mesiace, ako tu nepravdivo uvádzate.

www.hodky.cz

Obchod sa zdráha vrátiť peniaze za vrátený tovar. Ani po troch týždňoch od vrátenia tovaru mi neposlali späť peniaze.

Korec A.

Pane

Anton Korec,
    Réka 280
    04461 Zlatá Idka,

kdybyste byl schopen k zásilce, tak jak jsme vás o to žádali v emailu, přiložit průvodní dopis, kde uvedete důvod, proč nám hodinky vlastně posíláte a také číslo účtu, kam máme vrátit peníze (platil jste přes platební bránu a číslo účtu neznáme), záležitost by byla z naší strany dávno vyřízená...

S pozdravem

Barbora Černá

podpora prodeje

*****

Zakupeny tovar zodpoveda popisu na internetovej stranke a bol doruceny pomerne rychlo, 12 dni odo dna objednavky (ak odratam Vianocne sviatky ,Novy rok a nedelu mozno povedat ze sme tovar dostali v priebehu 7 pracovnych dni).

Rýchle vybavenie,dodanie, hodinky sú nádherné. Obchod určite odporúčam .

• Dobrá komunikácia
    • Rýchle vybavenie
  • Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Prehľadný web
    • Rýchla dodavka

Dobrý nákup za výhodné ceny dobrej kvality

všetko prebehlo super, škoda že tovar sa už nedá znovu objednať.

• Rychlost dodania, spokojnost s tovarom

Všetko O.K, rýchle jednanie

• tovar mi neprisiel som lahsi o 60 eur

Pane Podoj,

ve čtvrtek 30.9. jsme vás informovali, že došlo k situaci, kdy dodavatel pravděpodobně ztratil zásilku, kde byly i vaše hodinky.

Opakovaně jme se vám omluvili a měli jsme za to, že vzniklou situaci, kterou jsme nezavinili, dovedete pochopit. Současně jsem vás informovali, že hodinky jsme znovu objednali a čekáme na jejich naskladnění.

Moc teď úplně nerozumíme tomu, proč nám nyní dáváte negativní recenzi, kde uvádíte nepravdivé informace, že jste "lahsi o 60 eur"?

S pozdravem

Barbora Černá

podpora prodeje

• Rýchle dodanie, super ceny

Obchod môžem len odporučiť . Výborne ceny aj rýchle dodanie

• Kommunikacia je vynikajuca, automaticky som dostaval informacie o stavu objednavky
    • Tovar mi bol doruceny do tyzdna (na SK)
    • Dobre ceny
    • Siroky sortiment
    • Celkovo som spokojny

ok

• tovar prišiel v poriadku a rýchlo

Obchod, kde Vám vyjdú v ústrety. Ďakujem