Ochotní milí zamestnanci :) hodinky síce neboli na sklade..Ale ani nie 2 týždne a máme ich doma...ďakujeme

Dobrý deň pani Janka,

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Nesmierne nás teší Vaša spokojnosť s našim e - shopom, veríme že tomu bude tak aj naďalej. Urobíme maximum preto aby tomu tak bolo, aj naďalej sa budeme snažiť robiť maximum pre našich zákazníkov.

• Rychle, prehladne, bezkonkurencne ceny

Dobrý deň pán Michal,

Vaša spokojnosť nás veľmi teší a poháňa vpred, preto sme presvedčený o tom , že s nami budete mať aj do budúcna len dobré skúsenosti.

Tím Hodinkar.sk

• Vyborny pristup v mail komunikacii
    • Kvalita aj dorucenie v poriadku

Dobrý deň pani Tatiana,

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše hodnotenie a za čas jemu venovaný. Nesmierne nás teší spokojnosť našich zákazníkov.

Tím Hodinkar.sk

5 pracovných dní doručenie aj keď tovar nebol na sklade.

Dobrý deň pán Rudolf,

ďakujeme Vám veľmi pekne za Vaše hodnotenie a čas ktorý ste tomu venovali. Vážime si každé jedno hodnotenie našich zákazníkov.

Tím Hodinkar.sk

• rýchle dodanie, top cena a tovar

Dobrý deň pani Alexandra,

Tím Hodinkar.sk

Odoslanie do dvoch prac.dní sa zmenilo na 3 týždne stáleho čakania, a navyše bez akéhokoľvek prvotného upozornenia zo strany obchodu, aj keď už vedeli, že objednávku nestihnú včas vyexpedovať.

• Výborne cena
    • Kvalita

Dobrý deň pani Radka,

Veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie a čas venovaný recenzii.

Tím Hodinkar.sk

• tovar kvalitný , dodávateľ o.k.

Dobrý deň pán Ján,

• Promtne vybavenie objednavky
    • Vsetko podla popisu dodane

Dobrý deň pán Rudolf,

• nízka cena

Dobrý deň pani Lenka,

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše hodnotenie. Veľmi nás teší Vaša spokojnosť s nami poskytovanými službami. Spokojnosť nášho zákazníka je pre nás prvoradá a robíme pre to maximum.

Tím Hodinkar.sk

• včasnosť a serioznosť v jednani

Dobrý deň pán Ivan,

ďakujeme Vám veľmi pekne za Váš čas venovaný napísaním recenzie. Budeme aj naďalej robiť všetko preto aby sme boli ešte lepší v poskytovaní našich služieb.

• dobrá cena

Dobrý deň pán Michal,

Tím Hodinkar.sk

Tovar objednany 25.12.2018 nebol na sklade doba dorucenia bola stanovena na 8.1.2019.

Dobrý deň pán Miroslav,

veľmi nás mrzí daná nepríjemná situácia, ktorá nastala pri Vašej objednávke. Pri expedovaní tovaru od nášho dodávateľa, sme neboli informovaný, že nám jeden model hodiniek dodať neviem., zistili sme to až pri preberaní tovaru. táto situácia sa nám stala 1 krát a sme presvedčený že aj posledný.

• Dobrý výber tovaru
    • Možnosť objednať tovar, ktorý iné predajne nevedia dodať
    • Neviem

Objednaný tovar dodali v určenom termíne, bez problémov

Dobrý deň pán Juraj,

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie a čas venovaný recenzii.

Tím Hodinkar.sk

Objednany tovar,ktory nebol momentalne na sklade bol dodany v co najkratsej lehote a tovar dosiel v poriadku

Dobrý deň pán Milan.

veľmi pekne Vám ďakujeme za hodnotenie, veľmi si to vážime.

• Výborné ceny, krásny tovar

Dobrý deň pani Daniela,

ďakujeme krásne za Vaše hodnotenie a čas jemu venovaný.

• dobrá cena,prehľadnosť

Dobrý deň pán Milan,

Spokojnosť

Dobrý deň pán Jozef,

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie a čas venovaný recenzii.

Tím Hodinkar.sk

Veľmi rýchle dodanie tovaru, ďakujem, odporúčam. A potešil aj drobný darček.

Dobrý deň pani Miriam ,

Tím Hodinkar.sk

• Super cena dodanie skvor ako deklarovany termin
    • Zatial nepoznam

Dobrý deň pán Peter,

ďakujeme krásne za Vaše hodnotenie,veľmi nás teší spokojnosť našich zákazníkov.