Spokojnosť, krásne hodinky MK za výbornú cenu, dodanie podľa obch.podmienok na ich stránke že 2-7 dní na tovar skladom, čiže u mňa spokojnosť

Rýchle doručenie tovaru.

Tovar dorazil za 1 mesiac

• spoľahlivosť,

žiadne

Dobrý deň pán Štefan,

ďakujeme Vám veľmi pekne za Váš čas venovaný napísaním recenzie. Budeme aj naďalej robiť všetko preto aby sme boli ešte lepší v poskytovaní našich služieb.

• Rýchle dodanie tovaru.

Tím Hodinkár.sk

• Veľmi dobrá komunikácia,informovali ma o tom kde sa nachdza moja objednávka,ochota pri komunikácii.
    • Pri omeškaní mi poslali malú pozornosť,potešila,ďakujem.

Dobrý deň pán Michal,

• Ponúkajú dobrý tovar
    • Veľmi dlhá čakacia doba od objednania po dodanie

Reakcia obchodu Hodinkar.sk

ďakujeme Vám veľmi pekne za Vaše hodnotenie a čas ktorý ste tomu venovali. Vážime si každé jedno hodnotenie našich zákazníkov. Taktiež Vám veľmi pekne ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť ohľadne omeškania dodania Vašej objednávky.

Vyborné

Dobrý deň pani Eva,

ďakujeme Vám veľmi pekne za Vaše hodnotenie a čas ktorý ste tomu venovali. Vážime si každé jedno hodnotenie našich zákazníkov. Taktiež Vám veľmi pekne ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť.

Výber nemá chybu

Reakcia obchodu Hodinkar.sk

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Nesmierne nás teší Vaša spokojnosť s našim e - shopom, veríme že tomu bude tak aj naďalej. Urobíme maximum preto aby tomu tak bolo, aj naďalej sa budeme snažiť robiť maximum pre našich zákazníkov.

Tím Hodinkár.sk

Obchod prebehol bez problémov a rýchlo.

Tím Hodinkar.sk

Áno som spokojná s nákupom,tovar bol doručený v poriadku a načas odporúčam nakupovať

Tím Hodinkár.sk

tovar došie skor a v poriadku. Som spokojny

Reakcia obchodu Hodinkar.sk

ďakujeme Vám veľmi pekne za Vaše hodnotenie a čas ktorý ste tomu venovali. Vážime si každé jedno hodnotenie našich zákazníkov.Taktiež Vám veľmi pekne ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť.

Tím hodinkár.sk

• Dodržanie termínu dodania

Hodinky za veľmi prijateľnú cenu. Dodanie v termíne.

Reakcia obchodu Hodinkar.sk

ďakujeme Vám za Vaše hodnotenie a veríme, že aj naďalej budete s našimi službami spokojný. To je pre nás veľmi dôležité a našou prioritou aby bol náš zákazník spokojný od vytvorenia objednávky až po jej doručenie.

Tím Hodinkár.sk

• rýchle a seriózne jednanie, informovanosť a skoré dodanie objednávky

Dobrý deň pán Miroslav,

ďakujeme Vám veľmi pekne za Váš čas venovaný napísaním tejto recenzie. Veľmi nás teší Vaša spokojnosť, ktorá nás ženie vpred, a to byť v poskytovaní našich služieb ešte lepší ako doteraz.

• Rychlost

Mozem len doporucit, dobra cena, rychle dodanie

Dobrý deň pán Martin,

• Promptne dorucenie

Kvalitny tovar, siroky vyber, najnizsie ceny a promptne dorucenie...som spokojna, dakujem

Dobrý deň pani Eva,

• Doručený o tri dni skôr. Ďakujem

Tím Hodinkár.sk

Uplne bez problemov. Odporucam!

• Sortiment a ceny lepšie ako na iných stránkach v SR, EU a Ebay

Dobrý deň

Tovar dorazil za 1 mesiac

Spokojnosť

Dobrý deň pán Ladislav,

Tím Hodinkar.sk

• Skvelé ceny a perfektný pristup urcite objednám uz len s tejto stránky!

Dobrý deň pani Zuzana,