• Sortiment a ceny lepšie ako na iných stránkach v SR, EU a Ebay

Dobrý deň

ďakujeme Vám veľmi pekne za Váš čas venovaný napísaním tejto recenzie. Veľmi nás teší Vaša spokojnosť, ktorá nás ženie vpred, a to byť v poskytovaní našich služieb ešte lepší ako doteraz.

Tím Hodinkár.sk

• Nizsie ceny, no zbytocne, kedze tivar nedorazi nikdy!!!
    • Slaba komunikacia so zakaznikom
    • Nedodrziavanie terminov

Objednavka vytvorena dna 21.5., doteraz nedorazila. Neustale odsuvanie terminov, neinformovanie zakaznika o nich, az ked sa dozadujete a zahlcujete ich mailami. Velmi neseriozne jednanie. Neda sa zvacsa dovolat na uvedene t.c. (asi maju vela stazovatelov naraz). Nemam problem zverejnit mailovu komunikaciu. Neviem ci mam objednavku uz definitivne zrusit, kedze ani na ich treti termin tovar nedorazil a na email neodpovedali. Doposial som nezazila horsi servis. Neprofesionalita na vsetkych urovniach. Vyhovaranie sa na dodavatela, pricom si nemyslim, zeby dodavatela mal riesit koncovy clanok. Neodporucam naozaj nikomu. Radsej si priplatte a chodte cestou eshopov vaziacich si zakaznika.

• Skvelé ceny a perfektný pristup urcite objednám uz len s tejto stránky!

Dobrý deň pani Zuzana,

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Nesmierne nás teší Vaša spokojnosť s našim e - shopom, veríme že tomu bude tak aj naďalej. Urobíme maximum preto aby tomu tak bolo, aj naďalej sa budeme snažiť robiť maximum pre našich zákazníkov.

Tím Hodinkar.sk

• Najlepšia cena na trhu.
    • Rýchlosť dodania tovaru.
    • Nemá

Dobrý deň pán Ján,

Tím Hodinkar.sk

• Bol som telefonicky informovany o predpokladanej lehote dodania
    • najlepsia cena na trhu
    • mensi sortiment na sklade, za to ale transparentne lehoty a vyborne ceny, na dodavku sa teda oplati pockat

Dobrý deň pán Stano,