• nakúpil v obchode Hodinkar.sk pred 3 týždňami

Tovar objednany 25.12.2018 nebol na sklade doba dorucenia bola stanovena na 8.1.2019.

• nakúpil v obchode Hodinkar.sk pred 2 týždňami

• Dobrý výber tovaru
    • Možnosť objednať tovar, ktorý iné predajne nevedia dodať
    • Neviem

Objednaný tovar dodali v určenom termíne, bez problémov

• nakúpil v obchode Hodinkar.sk pred 1 mesiacom

Objednany tovar,ktory nebol momentalne na sklade bol dodany v co najkratsej lehote a tovar dosiel v poriadku

• Výborné ceny, krásny tovar

• dobrá cena,prehľadnosť
    • žiadne

Spokojnosť

• nakúpil v obchode Hodinkar.sk pred 1 mesiacom

Veľmi rýchle dodanie tovaru, ďakujem, odporúčam. A potešil aj drobný darček.

• nakúpil v obchode Hodinkar.sk pred 1 mesiacom

• Super cena dodanie skvor ako deklarovany termin
    • Zatial nepoznam
  • nakúpil v obchode Hodinkar.sk pred 1 mesiacom

• Objednala som si retiazku pre syna,, garantovali mi dodanie do vianoc,, po tyzdni mi povedali,,ze mi tovar nestihne prist do vianoc,, az po novom roku,, objednavku som samozrejme zrusila,,, a to este podotykam, ze som objednavala v predstihu

• Promtnosť dodania tovaru

Dobrý deň pani Zuzana,

veľmi pekne ďakujeme aj za Váš názor. Teší nás Vaša spokojnosť s našim e-shopom. Snažíme sa robiť maximum pre našich zákazníkov.

• široký výber tovaru

Dobrý deň pani Silvia,

ďakujeme za Vašu recenziu. Sortiment na našej stránke sa snažíme rozširovať každý deň, aby každý zákazník si našiel u nás to, čo hľadá.

spokojený...

Dobrý deň pán Vladislav,

ďakujeme krásne za Vašu recenziu. Veľmi si vážime vašej spokojnosti s našim službami.

• nakúpil v obchode Hodinkar.sk pred 2 mesiacmi

• Super komunikácia a rýchle doručenie. Určite odporúčam.

Dobrý deň pani Eliška,

ďakujeme za Vašu recenziu. Spokojnosť našich zákazníkov je u nás na prvom mieste a tak nás teší, keď ste spokojní.

Tím hodinkar.sk

maximalna spokojnost, super komunikacia, rychle dodanie.

Reakcia obchodu Hodinkar.sk

ďakujeme krásne za Vašu recenziu. Veľmi sa tešíme Vašej spokojnosti.

• nakúpil v obchode Hodinkar.sk pred 2 mesiacmi

Ešte nemám tovar, takže ten neviem ohodnotiť, ale čo sa týka cien, výberu sortimentu a komunikácie, som veľmi spokojná. Prvý potvrdzovací mail mi nedorazil, tak som im napísala sama a odvtedy nemám problém s ničím. Beriem to tak, že sme len ľudia a môže sa stať, že mail nepríde. Nemám výhrady.

Dobrý deň pani Vladimíra,

ďakujeme za Vašu recenziu. Naši pracovníci robia všetko pre to, aby každý zákazník bol informovaný o svojej objednávky a o každom probléme alebo expedícii bol informovaný. Prosím skontrolujte si priečinok SPAM alebo nevyžiadanú poštu, či Vám potvrdzujúci email, nespadol tam.

• nakúpil v obchode Hodinkar.sk pred 6 mesiacmi

• spoľahlivý predajca

Dobrý deň pán František,

ďakujeme za Vašu recenziu. Nesmierne si vážime pozitívnych spätných reakcií a teší nás, keď naši zákazníci sú spokojní s našimi produktmi a službami. Budeme robiť všetko pre to, aby to bolo tak aj naďalej.

• nakúpil v obchode Hodinkar.sk pred 2 mesiacmi

Neviem to objektivne posudit nakolko tovar nebol skladom ale na objednavku cize dlhsia doba doručenia bola znama uz pri objednavani. Teraz sa blizi termin kedy ma byt tovar k odberu. Tak uvidime.

Dobrý deň pani Katarína,

ďakujeme za Vašu recenziu. Veľmi sa tešíme Vašej spokojnosti. Vaša objednávka je pripravená na osobnom odbere v Bratislave a čaká na Vaše prevzatie.

• nakúpil v obchode Hodinkar.sk pred 3 mesiacmi

Dobrý deň pán Peter,

ďakujeme krásne za Vašu recenziu. Veľmi si vážime Vašej spokojnosti. Našim zákazníkom prinášame tovar najvyššej kvality za dostupné ceny.

• nakúpil v obchode Hodinkar.sk pred 2 mesiacmi

• Neposlali ste mi návod na obsluhu v slovenčine,k týmto hodinkám DBC 32-1AES (2888)

Reakcia obchodu Hodinkar.sk

ďakujeme za Vašu recenziu. Ku tovaru pribaľujeme návod k hodinkám, ktorý nám poskytuje dodávateľ. Prosím aby ste nás kontaktovali na info@hodinkar.sk, kde Vám veľmi radi vyhovieme a urobíme všetko pre to, aby návod Vám bol opäť zaslaný a v slovenskom jazyku.

• Rychle vybavenie objednavky
    • Dobra komunikacia
    • Rychle dodanie tovaru

Obchod ma velmi siroky sortiment.Uz som viackrat objednaval hodinky a vzdy som bol velmi spokojny.Objednavka bola rychlo vybavena a dodana.Vrelo odporucam. Dakujem

Tím hodinkar.sk