• Prehľadný e-shop
    • Priaznivé ceny
    • Žiadna konunikacia
    • Tovar nedorazil
    • Na mail neodpovedali

žiaden mail o nakupe, podla inych recenzii som zrejme naletel podvodnikom

Peniaze boli zaslané ,tovar nedorazil,žiadna komunikácia na moje maily,tel.neexistujúci!

Tovar vôbec neprišiel, obchod nereaguje, peniaze nevrátili

• Tovar zaplateny ale nedodaný. Komunikacia žiadna, telefonne čislo neexistuje, na maily nereaguju. Podvodnici !!!!!!!!

Po dvoch týždňoch žiaden tovar, žiadna reakcia... Celé zle...
    Nefungujúce telefónne číslo, na mail vôbec nereagujú...

Objednal som si hodinky a ani po 3 týždňoch nedorazili.

• Tovar nedoručili ani po dátume
    • Peniaze za objednávku mi ešte neboli vrátené ani po 14 dňoch od stornovania objednávky - stále sa na niečo vyhovárajú
    • Komunikujú až po niekoľkých mailových výzvach
    • Dovolať sa im nedalo

Budem musiet kontaktovať SOI, aby nenaleteli ďalší ľudia.

Spokojnosť, krásne hodinky MK za výbornú cenu, dodanie podľa obch.podmienok na ich stránke že 2-7 dní na tovar skladom, čiže u mňa spokojnosť

Rýchle doručenie tovaru.

Tovar dorazil za 1 mesiac

• spoľahlivosť,

žiadne

Dobrý deň pán Štefan,

ďakujeme Vám veľmi pekne za Váš čas venovaný napísaním recenzie. Budeme aj naďalej robiť všetko preto aby sme boli ešte lepší v poskytovaní našich služieb.

• Rýchle dodanie tovaru.

Tím Hodinkár.sk

• Veľmi dobrá komunikácia,informovali ma o tom kde sa nachdza moja objednávka,ochota pri komunikácii.
    • Pri omeškaní mi poslali malú pozornosť,potešila,ďakujem.

Dobrý deň pán Michal,

• Ponúkajú dobrý tovar
    • Veľmi dlhá čakacia doba od objednania po dodanie

Reakcia obchodu Hodinkar.sk

ďakujeme Vám veľmi pekne za Vaše hodnotenie a čas ktorý ste tomu venovali. Vážime si každé jedno hodnotenie našich zákazníkov. Taktiež Vám veľmi pekne ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť ohľadne omeškania dodania Vašej objednávky.

Tím Hodinkár.sk

Ťažko môžem posúdiť niečo čo mi ešte nebolo doručené. Na strane druhej dodacia doba mesiac mimo exponovaneho obdobia vianočných sviatkov je príliš dlhá.

Dobrý deň pani Jana,

veľmi nás mrzí oneskorené dodanie Vašej objednávky, ktoré bolo žiaľ spôsobené omeškaním dodania tovaru zo strany nášho dodávateľa. Do budúcna pokiaľ sa u nás rozhodnete znovu nakúpiť, veríme a urobíme preto maximum aby sa podobná situácia nezopakovala a tovar Vám bol dodaný čo najskôr.

Tím Hodinkár.sk

• Email na ohodnotenie hodinkar.sk mi prišiel ešte pred doručením zásielky. Takže zatiaľ ju teda nemôžem ohodnotiť.

Tím Hodinkár.sk

Doteraz som neobdržala žiadny tovar.

Tím Hodinkar.sk

Vyborné

Dobrý deň pani Eva,

ďakujeme Vám veľmi pekne za Vaše hodnotenie a čas ktorý ste tomu venovali. Vážime si každé jedno hodnotenie našich zákazníkov. Taktiež Vám veľmi pekne ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť.

Tím Hodinkár.sk

• Na e-shope majú tovar zadaný ako dostupný, objednávaka prebehne hladko, no neskôr zistíme, že vlastne tovar nemajú , takže rušia objednávku. Mali by ste si na to dávať pozor a nezavádzať zákazníkov

Reakcia obchodu Hodinkar.sk

mrzí ma daná situácia, tak ako ste boli informovaná, pred Vami boli ďalšie objednávky a žiaľ dodávateľ vypredal hodinky/vybavil pred Vami objednávky a následne sme Vás hneď kontaktovali aby ste bola informovaná. Robíme všetko preto, aby bol každý zákazník spokojný a je to naša priorita.

Tím Hodinkár.sk

• tovar zatial nedodaný, mal by prísť 13.12.2019...

Reakcia obchodu Hodinkar.sk

žiaľ ako ste uviedli tovar nieje ešte dodaný nakoľko doba dodania je 13.12.2019 tak ako bolo aj pri vytvorení objednávky s ktorou ste súhlasili.