• doručenie cca 4dni

Dobrý deň pán Zdeno,

Vaša spokojnosť nás veľmi teší a poháňa vpred, preto sme presvedčený o tom , že s nami budete mať aj do budúcna len dobré skúsenosti.

Tím Hodinkar.sk

• Tovar som si objedmal minuly mesiac. Termin dodania mal byt do 8 dni(pokial nie je na sklade) Do dnesneho dna nic neprislo. Ani informacia. Keby tam manzelka nevolala a nepisala asi by sa ani nikdy neozvali.

Dobrý deň pán Martin,

veľmi sa Vám ospravedlňujem za neskoré kontaktovanie ohľadne omeškania dodania Vašej objednávky. Môžeme Vás ubezpečiť, že by ste boli kontaktovaný z našej strany, nakoľko si na tom dávame veľmi záležať aby boli naši zákazníci informovaný.
    Urobíme maximum preto,aby sa podobná situácia do budúcna už nezopakovala a veríme, že s nami do budúcna budete mať len a len dobré skúsenosti.
    Tím Hodinkar.sk

• Bol som telefonicky informovany o predpokladanej lehote dodania
    • najlepsia cena na trhu
    • mensi sortiment na sklade, za to ale transparentne lehoty a vyborne ceny, na dodavku sa teda oplati pockat

Dobrý deň pán Stano,

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Nesmierne nás teší Vaša spokojnosť s našim e - shopom, veríme že tomu bude tak aj naďalej. Urobíme maximum preto aby tomu tak bolo, aj naďalej sa budeme snažiť robiť maximum pre našich zákazníkov.
    Tím Hodinkar.sk

Hodinky mali remienok na zensku ruku a deklarovane boli ako panske

Dobrý deň pán Otto,

mrzí nás Vaše hodnotenie. Jedná sa o výlučne pánske hodinky, nedovolili by sme si Vám odoslať niečo iné ako ste mali objednané. Nakoľko každý máme iný obvod zápästia a poniektoré hodinky nemajú rovnakú dĺžku, je potrebné sa vopred informovať o veľkosti remienku. Každý deň sú na našu stránku pridané nové modely hodiniek, žiaľ nie pri všetkých sú hneď uvedené parametre k hodinkám, a preto máme k dispozícii aj našu infolinku alebo online chat, kde by Vám naši pracovníci na otázku dĺžky remienku isto zodpovedali. Veríme však, že do budúcna budete mať s nami už len dobré skúsenosti.

Tím Hodinkar.sk

• Dodržiavanie dodacej lehoty,kvalitný výrobok,doprava zdarma

Dobrý deň pán Miroslav,

• uz som si 2x zakupila hodinky a bola som spokojna

Dobrý deň pani Janka,

• Rýchle vybavenie

Dobrý deň pán Ivan,

Tím Hodinkar.sk

• Super ceny, široký výber.

Kvalitné hodinky za bezkonkurenčné ceny.Vynikajúca komunikácia.

Dobrý deň pani Katka,

ďakujeme Vám veľmi pekne za Vaše hodnotenie a čas jemu venovaný. Veľmi nás teší Vaša spokojnosť s našim e shop a veríme, že tomu tak bude aj naďalej. Ďakujeme.

Tím Hodinkar.sk

• Takmer žiadná komunikácia so zákaznikom
    • Zabudli na objednávku?

Dobrý deň pán Vilinam,

veľmi sa ospravedlňujeme za oneskorené informovanie dodania Vašej objednávky. Naše pracovníčky Vás informovali o omeškaní dodania prostredníctvom online chatu.

Tím Hodinkar.sk

Nízke ceny, ale mám pocit že väčšinu tovaru nemajú na sklade a až na základe objednávky objednajú tovar. Tovar bol objednaný 5.3 s tým že jedna položka nebola na sklade a predpokladaná doba dodania bola 3-7 dní. Dnes je 15.3 a tovar mi stále nedorazil. Kvalitu výrobku zatiaľ neviem ohodnotiť.

Dobrý deň pán Roman,

vo Vašej objednávke ste mali objednané dva modely hodiniek, avšak ako bolo uvedené aj na našej stránke, jeden z nich sme skladom nemali,kde hneď pod tlačítkom do košíka, bol uvedený dátum kedy Vám vieme Vašu objednávku kompletnú dodať. Pri každom modely hodiniek máme uvedené či tovar skladom je alebo nie. Pokiaľ je pri tovare uvedené, že je na objednávku, hneď pod tým je uvedený aj dátum, kedy Vám objednávku dodať vieme. Objednávka Vám bola dňa 15.3. expedovaná a následne na ďalší pracovný deň doručená.

Tím Hodinkar.sk

Pre tento obchod som sa rozhodol hlavne kôli cene a dostupnosti tovaru. Samotný obchod som niako neriešil a zaujímal ma iba jeden konkrétny produkt, takže rozsah sortimentu, dostupnosť, ceny produktov, atď. neviem posúdiť.

Dobrý deň pán Mário,

Tím Hodinkar.sk

• ta dee je moja objednavka pici s vami

radsej kupujte v inom piciskom obchode

Dobrý deň pán Mário,

Mrzí nás Vaše hodnotenie, nakoľko dobu dodania spĺňame, ako to bolo uvedené aj na našej stránke.
    Vaša objednávka Vám expedovaná včera a dnes Vám bola doručená . Objednávku ste si vytvorili koncom februára, pri vami objednanom modely hodiniek bolo uvedené, že sú hodinky neni na sklade ale na objednávku a že Vám ich vieme dodať 12.3.-13.3.2019. Pokiaľ by nastala zmena a objednávku by sme Vám v čas dodať nevedeli, kontaktovali by Vás naše kolegyne telefonicky alebo emailom.
    Pri každom modely hodiniek je uvedené hneď pod statusom či skladom sú ale nie aj dátum, kedy Vám ich vieme dodať.

• Žiadna komunikácia
    • Tovar do dnes nedoručený

Dobrý deň pán Milan,

Vašu objednávku ste si vytvorili dňa 29.2. vo večerných hodinách. Pri Vami objednanom modely hodiniek bola uvedená dostupnosť na objednávku a hneď pod tým, bolo uvedené, že hodinky vieme dodať 11.3.2019, čo sme aj splnili a objednávka Vám bola presne v ten deň doručená. Pokiaľ by sme Vám Vašu objednávku nevedeli dodať včas, kontaktovali by Vás naše kolegyne ohľadne omeškania dodania.

• ponuka tovaru

Dobrý deň pán Vladimír,

Tím Hodinkar.sk

Bleskové doručenie, bezkonkurenčná cena. Proste top.
    Odopínanie ocelového remienku trochu zadrháva pri otváraní, ale asi sa to musí rozjazdiť...

Dobrý deň pán Martin,

ďakujeme Vám za Vaše hodnotenie a veríme, že aj naďalej budete s našimi službami spokojný. To je pre nás veľmi dôležité a našou prioritou aby bol náš zákazník spokojný od vytvorenia objednávky až po jej doručenie.

Tím Hodinkar.sk

• Skvelá komunikácia so zákazníkom, poštovné zdarma, nízke ceny, kvalitné a krásne hodinky
    • Maximálna spokojnosť

Dobrý deň pani Alexandra,

Tím Hodinkar.sk

• Presny cas dorucenia obiednavky sedel s mailom ktory som dostla pri obiednavke
    • Lacnejsie ako ine e shopy a kvalitné
    • Nemám

Obchod prehladnost ceny ddodanie za mna super maximalne spokojny

Dobrý deň pán Patrik,

Tím Hodinkar.sk

• Emailovo ma kontaktovali a ubezpecili, ze balík sa iba omeskal a spytali sa, či mi to vyhovuje a ci súhlasím.

Dobrý deň pani Ivanka,

ďakujeme Vám veľmi pekne za Váš čas venovaný napísaním recenzie. Budeme aj naďalej robiť všetko preto aby sme boli ešte lepší v poskytovaní našich služieb.

• Promtnoť

Dobrý deň pán Jaroslav,

Tím Hodinkar.sk

• Všetko prebehlo tak ako malo
    • rýchlosť

Som spopkojný