• Prehľadný e-shop

• Žiadna
    • Komunikácia O%
    • Odstúpenie od zmluvy neprevzaté
    • Podvod

Budem sa žiaľ len opakovať ako aj v predchádzajúcich recenziách, PODVODNÍCI!!!!
    Tovar objednaný v novembri ako darček na Vianoce, samozrejme nebol nikdy dodaný. Telefónne číslo neexistuje, neodpovedajú na FB, email či poštové zásielky. Kedysi som cez nich už objednávala bolo to pár rokov dozadu a všetko bolo v poriadku avšak teraz som na to doplatila....

žiaden mail o nakupe, podla inych recenzii som zrejme naletel podvodnikom

Peniaze boli zaslané ,tovar nedorazil,žiadna komunikácia na moje maily,tel.neexistujúci!

• Tovar nedorazil
    • Na email neodpovedajú
    • Telefónne číslo neexistuje
    • Stránka je lákavo upravená no tovaru a peňazí či odpovede sa nedočkáte
    • Neodporúčam

• Dodanie žiadne!
    • Bez komunikácie!
    • Peniaze v nedohľadne!
    • Nič neobjednávať!!!
    • Neseriózna firma!
    • Podvodníci!
    • Stránka stále funguje, kde sa dá nakupovať aj keď neexistujú!!!

Tovar objednaný v novembri, neprišiel doteraz, samozrejme zaplatený.
    Na maily a telefón nereagujú (zrejme falošné)!!!
    Písala som odstúpenie od zmluvy, list sa vrátil späť ako neprevzatá zásielka a P.O.BOX ZRUŠENÝ!
    Výdajne miesto- údajne v Nitre na Štúrovej 33- NEEXISTUJE!!! (osobne sme si to overili)
    Stránka však funguje stále, aby mohli ďalších ľudí obrať o peniaze!!!
    Na stránke sa tvária seriózne ale sú to podvodníci!!!
    Nič neobjednávajte!!!
    Dala by som mínusové hviezdičky, ak by sa dalo!!!
    Podávam návrh na SOI.

Tovar vôbec neprišiel, obchod nereaguje, peniaze nevrátili

• Tovar zaplateny ale nedodaný. Komunikacia žiadna, telefonne čislo neexistuje, na maily nereaguju. Podvodnici !!!!!!!!

Po dvoch týždňoch žiaden tovar, žiadna reakcia... Celé zle...
    Nefungujúce telefónne číslo, na mail vôbec nereagujú...

• Výhoda neexistuje
    • Neseriózna firma je slabé slovo. Moje skúsenosti s ňou sú také, že hodinky mi prišli po troch mesiacoch. A keď sa mi ešte v záručnej dobe pokazili, nemám ich komu reklamovať- čísla uvedené na ich stránke sú falošné, na e-mail mi neodpovedali. Takže značkové hodinky Garmin, ktoré neboli lacné môžem zahodiť. ( Asi kupujú tovar z potopenej čínskej lodi) Ale stránku majú " peknú", kde sa tvária seriózne a kde lákajú ľudí, aby u nich nakupovali. Od hodinkar.sk by som nechcel už nič ani zadarmo! Nikomu neodporúčam túto povodnicku firmu!
    • Neseriózna firma

Neseriózna firma je slabé slovo. Moja skúsenosť s nimi je taká, že objednaný tovar mi prišiel až po troch mesiacoch. Ako som sa dočítal, našťastie bol na dobierku, ináč by mi asi doteraz neprišiel!
    A keď sa mi značkové hodinky ešte v záruke pokazili a chcel som ich reklamovať, nemám ich komu-uvedené tel. čísla sú falošné a na e-mail mi neodpovedali.
    Ale stránku majú stále peknú, kde ľudí lákajú, aby u nich nakupovali...
    Ako som sa dočítal, nie som prvý, koho "obabrali" Od hodinkar.sk by som nechcel už nič ani zadarmo! Mal by im správca siete zrušiť stránku!
    Nikomu neodporúčam túto povodnicku firmu!

Objednal som si hodinky a ani po 3 týždňoch nedorazili.

• Nijaka
    • Podvodnici!!! Neseriozny obchod!!!!
    • Nechcu mi vratit peniaze za neforuceny tovar!!!
    • Nekomunimuju ani mailom a neda sa im dovolat!!!
    • Podvodny obchodnici!!!

Nekupujte nic z tohto obchodu!!! Su to podvodnici!!!! Za objednany tovar som zaplatila vopred kartou este v aprili 2020. Do dnesneho dna (03sep20) mi neposlali ani tovar, ani nevratili platbu, 134 Eur. Zadala som podnet na SOI. Hodinkar. sk vobec nereaguje na maily a neda sa im vobec dovolat. Dajte si na nich pozor, je to banda podvodnikov!!!! Dufam, ze sa mi podari ziskat spat moje peniaze. Moju objednavku akoze zrusili, ale peniaze mi vobec neposlali. Prosim, nenalette im!!!!!

• žiadny
    • žiadny

Nikto odtiaľto nekúpil, pomaly pred 3 mesiacmi neprišiel čas! Nikto nie je zastihnuteľný! Ani na email neodpovedajú !!!

• žiadna!!!!
    • Otrasný prístup

Budem takisto kontaktovať SOI!! Hodinky poslané na reklamáciu dňa 16,7.2020 sa mi vrátili ako neprevzatá zásielka, mala som ich len dva týždne, pred zaslaním mi ešte odpísali na mail, na akú adresu mám poslať reklamáciu, tá bola zhodná s adresou v ich obchodných podmienkach, odvtedy nekomunikujú, telefóny nedvíhajú, ešte si aj mám zaplatiť poštovné za spätné zaslanie reklamácie!!!!!

• Tovar nedoručili ani po dátume
    • Peniaze za objednávku mi ešte neboli vrátené ani po 14 dňoch od stornovania objednávky - stále sa na niečo vyhovárajú
    • Komunikujú až po niekoľkých mailových výzvach
    • Dovolať sa im nedalo

Budem musiet kontaktovať SOI, aby nenaleteli ďalší ľudia.

• nesprávne údaje
    • stránka plná chýb

Check som si objednať hodinky, zvolil som voľbu kartou nakoľko sa jednal o darček, vyskytla sa chyba na stránke pri presmerovaní na platbu, objednávku som robil na mobile. Tak som to skúsil na počítači a rovnaká chyba potom mi prišli emaily, že som si objednal 2 hodinky. Neviem ako je to možné ak som ich neplatil.
    Tak som sa pokúšal na infolinku, číslo nefungovalo. Kontkatný formulár nešiel odoslať, opäť chyba

Spokojnosť, krásne hodinky MK za výbornú cenu, dodanie podľa obch.podmienok na ich stránke že 2-7 dní na tovar skladom, čiže u mňa spokojnosť

Rýchle doručenie tovaru.

Tovar dorazil za 1 mesiac

• spoľahlivosť,

žiadne

Reakcia obchodu Hodinkar.sk

Dobrý deň pán Štefan,

ďakujeme Vám veľmi pekne za Váš čas venovaný napísaním recenzie. Budeme aj naďalej robiť všetko preto aby sme boli ešte lepší v poskytovaní našich služieb.

Tím Hodinkár.sk

• Rýchle dodanie tovaru.