• Veľmi dobrá komunikácia,informovali ma o tom kde sa nachdza moja objednávka,ochota pri komunikácii.
    • Pri omeškaní mi poslali malú pozornosť,potešila,ďakujem.

Dobrý deň pán Michal,

ďakujeme Vám veľmi pekne za Váš čas venovaný napísaním recenzie. Budeme aj naďalej robiť všetko preto aby sme boli ešte lepší v poskytovaní našich služieb.

• Ponúkajú dobrý tovar
    • Veľmi dlhá čakacia doba od objednania po dodanie

Reakcia obchodu Hodinkar.sk

ďakujeme Vám veľmi pekne za Vaše hodnotenie a čas ktorý ste tomu venovali. Vážime si každé jedno hodnotenie našich zákazníkov. Taktiež Vám veľmi pekne ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť ohľadne omeškania dodania Vašej objednávky.

Tím Hodinkár.sk

Ťažko môžem posúdiť niečo čo mi ešte nebolo doručené. Na strane druhej dodacia doba mesiac mimo exponovaneho obdobia vianočných sviatkov je príliš dlhá.

Dobrý deň pani Jana,

veľmi nás mrzí oneskorené dodanie Vašej objednávky, ktoré bolo žiaľ spôsobené omeškaním dodania tovaru zo strany nášho dodávateľa. Do budúcna pokiaľ sa u nás rozhodnete znovu nakúpiť, veríme a urobíme preto maximum aby sa podobná situácia nezopakovala a tovar Vám bol dodaný čo najskôr.

Tím Hodinkár.sk

• Email na ohodnotenie hodinkar.sk mi prišiel ešte pred doručením zásielky. Takže zatiaľ ju teda nemôžem ohodnotiť.

Tím Hodinkár.sk

Doteraz som neobdržala žiadny tovar.

Vyborné

Dobrý deň pani Eva,

ďakujeme Vám veľmi pekne za Vaše hodnotenie a čas ktorý ste tomu venovali. Vážime si každé jedno hodnotenie našich zákazníkov. Taktiež Vám veľmi pekne ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť.

Tím Hodinkár.sk

• Na e-shope majú tovar zadaný ako dostupný, objednávaka prebehne hladko, no neskôr zistíme, že vlastne tovar nemajú , takže rušia objednávku. Mali by ste si na to dávať pozor a nezavádzať zákazníkov

Reakcia obchodu Hodinkar.sk

mrzí ma daná situácia, tak ako ste boli informovaná, pred Vami boli ďalšie objednávky a žiaľ dodávateľ vypredal hodinky/vybavil pred Vami objednávky a následne sme Vás hneď kontaktovali aby ste bola informovaná. Robíme všetko preto, aby bol každý zákazník spokojný a je to naša priorita.

Tím Hodinkár.sk

• tovar zatial nedodaný, mal by prísť 13.12.2019...

Reakcia obchodu Hodinkar.sk

žiaľ ako ste uviedli tovar nieje ešte dodaný nakoľko doba dodania je 13.12.2019 tak ako bolo aj pri vytvorení objednávky s ktorou ste súhlasili.

Tím Hodinkár.sk

Veľmi dlhá čakacia doba, napriek objednávke priamo na pobočku.
    Neodporúčam nikomu.
    Nakoľko človek ktorý chce hodinky ako darček musí objednať mesiac dopredu.

Reakcia obchodu Hodinkar.sk

ďakujeme, na našej stránke pri vytvorení objednávky je uvedená doba dodania pre daný model a taktiež, či je model na objednávku alebo skladom. Pri vytvorení Vašej objednávky ste si zvolila model, ktorý bol na objednávku a bola tam doba dodania dlhšia , teda súhlasila ste s dobou dodania hodiniek. Máme v ponuke aj hodinky, ktoré sú na sklade a vieme ich hneď vyexpedovať a zaslať na Vašu adresu/alebo zvolené odberné miesto. Mrzí nás Vaša nespokojnosť a do budúcna pokiaľ sa u nás rozhodnete znovu nakúpiť, veríme a urobíme preto maximum aby Vám tovar bol dodaný čo najskôr.

Výber nemá chybu

Reakcia obchodu Hodinkar.sk

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Nesmierne nás teší Vaša spokojnosť s našim e - shopom, veríme že tomu bude tak aj naďalej. Urobíme maximum preto aby tomu tak bolo, aj naďalej sa budeme snažiť robiť maximum pre našich zákazníkov.

Tím Hodinkár.sk

Obchod prebehol bez problémov a rýchlo.

Tím Hodinkar.sk

Áno som spokojná s nákupom,tovar bol doručený v poriadku a načas odporúčam nakupovať

Tím Hodinkár.sk

neviem kde je tovar...obj pred 10 dňami...

Dobry den Peter,
    dakujeme za Vas nazor, v potvrdeni objednavky ako aj pri jej realizacii ste mal uvedeny datum mozneho dodania 4.10.2019 s cim ste suhlasil potvrdenim objednavky. Dnes je 30.9.2019 cize z nasej strany je termin dodrzany a hodinky budu expedovane v najblizsich dnoch a uvedeny termin bude dodrzany.
    Podla vsetkeho ste prehliadol uvedeny termin prehliadol ale i napriek tomu verime, ze s hodinkami budete spokojny a z nasej strany bude termin dodrzany.
    Jana, Hodinkar.sk

tovar došie skor a v poriadku. Som spokojny

Reakcia obchodu Hodinkar.sk

ďakujeme Vám veľmi pekne za Vaše hodnotenie a čas ktorý ste tomu venovali. Vážime si každé jedno hodnotenie našich zákazníkov.Taktiež Vám veľmi pekne ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť.

Tím hodinkár.sk

• Dodržanie termínu dodania

Hodinky za veľmi prijateľnú cenu. Dodanie v termíne.

Reakcia obchodu Hodinkar.sk

ďakujeme Vám za Vaše hodnotenie a veríme, že aj naďalej budete s našimi službami spokojný. To je pre nás veľmi dôležité a našou prioritou aby bol náš zákazník spokojný od vytvorenia objednávky až po jej doručenie.

Tím Hodinkár.sk

• rýchle a seriózne jednanie, informovanosť a skoré dodanie objednávky

Dobrý deň pán Miroslav,

ďakujeme Vám veľmi pekne za Váš čas venovaný napísaním tejto recenzie. Veľmi nás teší Vaša spokojnosť, ktorá nás ženie vpred, a to byť v poskytovaní našich služieb ešte lepší ako doteraz.

• Rychlost

Mozem len doporucit, dobra cena, rychle dodanie

Dobrý deň pán Martin,

• Promptne dorucenie

Kvalitny tovar, siroky vyber, najnizsie ceny a promptne dorucenie...som spokojna, dakujem

Dobrý deň pani Eva,

• Doručený o tri dni skôr. Ďakujem

Tím Hodinkár.sk

Uplne bez problemov. Odporucam!