• prehľadný výber
    • rýchle doručenie

Spokojnosť s rýchlym objednaním aj rýchlym dodaním

Som spokojný, no omylom odišla objednávka 2x. Tak som vám písal, že si objednávam len 1 ks. Bohužiaľ prišli kuriérom obe dodávky, tak som jednu neprevzal. Inak som spokojný.

Výborná komunikácia, poradenstvo a taktiež dodanie. Veľká spokojnosť.

Výborné ceny, široká ponuka, prijateľné poštovné

• Rýchle vybavenie

Rýchle spracovanie objednávky, dobrá komunikácia

Rýchlo - promptne, bez dlhého čakania.

veľmi dobré

• velký vyber, super ceny, rýchle dodanie, super komunikacia :) nakupujem opakovane

++++

• tovar nedorazil kedy mal
    • ani druhy tovar nedorazil kedy mal. nue je teda spolah na ziadne dodacie lehoty

• Nevýhodu som popísal v recenzii.

Žiadna uspokojivá komunikácia so zákazníkom

Reakcia obchodu HeavenShop

Dobrý deň pán Rudolf,
    ďakujeme za Váš názor. Po prijatí objednávky a následnom potvrdení, tak ako aj po odoslaní tovaru posielame informačný email na uvedený email v objednávke. Vždy odporúčame skontrolovať aj priečinok SPAM a reklamy, stáva sa, že informácie z našej strany sú prijaté presne do týchto priečinkov. Po odoslaní objednávky ste nás kontaktoval, kde sme Vás o tejto skutočnosti aj informovali aj mimo odoslaného emailu s číslom zásielky. Pravdepodobne informačné emaily boli prijaté do hore uvedených priečinkov, alebo bola zle uvedená emailová adresa, čo sa bežne stáva pri zadávaní kontaktov.
    Samozrejme ospravedlňujeme sa ak došlo k nedostatočnému informovaniu z našej strany, snažíme sa stále zlepšovať elektronickú komunikáciu v prospech našich zákazníkov.
    S pozdravom a úctou zostáva
    Heavenshop.sk

• Super prístup

• Nedodržiavajú sľúbené termíny ktoré si stanovujú, infolinka ohľadne objednávok má veľmi krátku pracovnú dobu a navyše sa na ňu ani počas tých pár hodín nedovoláte lebo to buď iba zvoní alebo je obsadené (nejaký iný nešťastník sa tiež snaží dovolať) takže celé zle... Podľa tej veľmi širokej ponuky ktorú majú na internete som očakával že nákup prebehne úplne štandarde no má moje veľké prekvapenie a sklamanie je spolupráca s nimi tragédia a preto už nikdy viac ☝️☝️☝️

• Rýchle dorucenie

Spokojnosť , rýchle dorucenie

Rýchle dodanie

Nestabilný výrobok

Nedelu som tovar objednal. Tovar ktory maju skladom do 48 hodin expeduju tovar presiel tyzden a este tovar nemam posledna vec co s toho obchosu objednavam.

• Tento nákup bol môj druhý. Objednala som umývadlo, ktoré bolo skladom u vás, nie u dodávateľa. Malo byť expedovanie do 48h.ale nestalo sa tak. Som sklamaná.