-
Veľká nespokojnosť... objednali sme dvere do sprchového kúta čakáme už pomaly mesiac... potom prišiel email kde sa písalo že už ich majú na sklade že sú na balení a najneskôr štvrtok alebo piatok su u nás... dnes je pondelok a dvere nikde... volal som pánovi povedal že toto sa v emaile určite nepísalo... mám screenshot takže viem to dokázať a on mi toto povie... že asi boli rozbité a skladník nedal vedieť tak objednali ešte raz... tak prosím pekne to je váš problém že medzi sebou nekomunikujete a nie môj...moja prvá a zároveň posledná objednávka z tohto eshopu!
-
Aj ja som mal žiaš negatívnu skúsenosť... Požiadal som ich o výzorovo podobnú batériu k vani (poslal som im akú chcem k umyvadlu) no a oni mi povedali, že tú a tú. Tak som ich obe kúpil a keď mi ich vodár nahodil, tak strach a hrúza, každá výzorovo iná.
Vravím si, budiž, ale napísal som im a poslal aj fotky. Ostalo to bez reakcie, anilen prepáčte (viac - výmenu som ani nedúfal). Smutné. -
Takže,
objednal som si 100ks balenie bielych vianočných ozdôb, stým že to mám na skok, tak zaplatím na mieste a osobne vyzdvihnem.... Najskôr sa vôbec neozvali, kedy bude tovar naskladnený a môžem si ho prísť vyzdvihnúť ! to som sa musel dopytovať...potom ho bol vyzdvihnúť otec, nakoľko ja som bol v kancelárii a daný týždeň preč teda...Gule ani neskontrolovali a boli niektoré špinavé, so šmuhami.. NA email, kde som to napísal sa ani neuráčili odpovedať ! proste prístup k zákazníkovi, typický slovenský.. zobral si a mám ťa v .... obchod vzhľadom na kvalitu a prístup aboslútne neodporúčam, komunikácia je mizerná až žiadna ! -
Dobrý deň. V žiadnom prípade neodporúčam a ako tak čítam tak to že nam prišiel sprchový kut rozbitý nieje po prvé a nie len u nas. Rozbitý kút vám samozrejme nevezmú naspäť, pretože ste si ho neskontrokovali pri prevzatí, no bohužial ak vam kurier zavolá a povie stojím dole máte tu balík a vy ste v robote tak ste rad, že niekto vam ten tovar preberie a na parkovisku veľké teleso nerozoberá. Po zistení rozbitého kutu vas odbiju, že aké sú podmienky a problém ďalej neriešia. Čiže ignorácia z ich strany neskutočná a bez vyriešenia problému. Ohľad na zákazníka neberú, proste firma pod úroveň.......komunikácia najprv krasna a pri probléme žiadna. V živote nikdy z tejto firmy či obchodu Heavenshop ......fuj
-
Skvelý eshop, rychle dodanie, tovar bezchybne zabalený. Vrelo odporúčam!