Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. Rozumiem

Ako prihlásený užívateľ máte možnosť nastaviť si zobrazenie Heureky.

Zobraziť pôvodnú Heureku

Zobraziť recenzie

Zákazníci pri obchode za posledný polrok najčastejšie zmieňujú

• zakúpené v HeavenShop pred 1 týždňom

Rýchle vybavenie, super komunikácia a spoľahlivá doprava

• zakúpené v HeavenShop pred 1 týždňom

• rýchle, bezproblémové dodanie tovaru
  • zakúpené v HeavenShop pred 2 týždňami

Remo držiak na utierky mi nebol doručený neviem z akého dôvodu ale faturované áno . Földiová

Reakcia obchodu HeavenShop

Dobry den Földiová,

Ospravedlnujeme sa za vzniknuty problem. Prosim kontaktujte eshop v pripade, ze nastala chyba pri baleni/expedicii na sklade. Preveril som komunikaciu a ziadny email sme od Vas nedostali co sa tyka tejto staznosti. Do 10dni sme schopni podla kamerovych zaznamov na sklade preverit spravnost obsahu balikov a paliet. Ak nastala chyba na nasej strane urcite Vam bude chybajuci tovar doposlany.

S pozdravom,
    HeavenShop.sk

• zakúpené v HeavenShop pred 2 týždňami

• Dobry sortiment za super ceny

dobrá kvalita , rýchlosť doručenie

• zakúpené v HeavenShop pred 2 mesiacmi

• Serióznosť
    • Ochota pomôcť
    • Kvalitný tovar aj doručenie
    • Žiadnu som nepostrehol

Kupovali sme sprchovú zástenu walk in, nakoľko sme vybrali nesprávny rozmer ochotne nám objednávku stornovali, tovar sme vrátili a vybrali sme si novú. Všetko prebehlo podľa dohodnutých podmienok a s nákupom som veľmi spokojný. Budem odporúčať ďalej. Ďakujem.

• zakúpené v HeavenShop pred 3 týždňami

• Veľmi rychle dodanie
  • zakúpené v HeavenShop pred 1 mesiacom

Tovar mi bol doručený neskôr ako mi bolo oznámené, objednané 16.8.2021- doručené 30.8.2021. Este mi pani po telefóne hovorila, že vo štvrtok mi to určite dovezu. Prišlo až v pondelok. Potrebovali sme sprchovú zábranu na víkend, keďže sme sa potrebovali v novom dome osprchovať. Že to mi určite dovtedy pride. Nebolo mi ani oznámené, že tovar je už na ceste ku mne, samozrejme som nebola doma, zháňala som susedu, takže kuriérska služba úplne nezodpovedná. Ale tovar bol doručený v poriadku.

• zakúpené v HeavenShop pred 1 mesiacom

Drez je krásne veľký, doručenie ok,objednala som si biely, lenže biela z kameňa nie je biela,ale bledosiva,to som im odporúčala na eshope opraviť, nakoniec si to suseda k mramorovej pracovnej doske prebrala a ja si objednám biely z firmy,od ktorej má moja dcéra biely, keď si tu farbu v ponuke opravia,tak odporúčam tento obchod,hoci objednala som si iba drez.

• zakúpené v HeavenShop pred 3 týždňami

• Tovar bol dovezeny na drevemom stojane, ktory som musel odstránit na moje náklady.
  • zakúpené v HeavenShop pred 3 mesiacmi

• Super pristup,dodavka tovaru

• rýchle dodanie
  • zakúpené v HeavenShop pred 3 mesiacmi

• veľmi dobré

veľmi dobré, pekné, zásielka doručená v krátkom čase

• zakúpené v HeavenShop pred 1 mesiacom

• Prijemne, rychle a ucinne jednanie, tovar mi bol doruceny na druhy den.
  • zakúpené v HeavenShop pred 1 mesiacom

• Som veľmi spokojná aj s doručením aj so samotným tovarom. Nemám žiadne výhrady
    • Nic
  • zakúpené v HeavenShop pred 1 mesiacom

• Spoľahlivý predajca tovar je kvalitný
    • Rýchle doručenie tovaru
    • Kvalita za výborné ceny
  • zakúpené v HeavenShop pred 1 mesiacom

• Batéria bola v originálnom balení žiaľ od výrobcu poškodená , obchod hneď na moju urgenciu reagoval a zaslali mi hneď v ten deň novú batériu . Personal bol veľmi úslužný a ochotný chybu napraviť . Na reklamáciu reagovali promptne a hneď ju vybavili k mojej spokojnosti.

• sortiment
    • prehľadnosť

• Vyber z mnozstva sortimentu
    • Dobra komunikacia
    • Rychle dodanie

Tovar som objednala a do troch dni som ho mala doma. Tovar som si len na rychlo prezrela nakolko este nedoslo k jeho “namontovaniu” a tym padom k jeho uzivaniu. Uvidime casom aka bude kvalita tovaru, bo zatial som spokojna.

super