• velký vyber, super ceny, rýchle dodanie, super komunikacia :) nakupujem opakovane

• Rýchle dodanie, dobrá komunikácia.

• Rýchle dodanie a dobrá komunikácia.

• rychle dodanie, vyborna komunikacia

• Dobré ceny
    • Komunikácia informovanie

• Rychle dodanie,bezproblémova komunikacia

• ústretovosť, komunikacia, chapanie poziadavky s cielom vyhoviet zakaznikovi

• ochota komunikácie aj mimo zákazníckej linky (piatok 11:30 hod.)
    • široký sortiment
    • nemožnosť výmeny/vrátenia tovaru
    • nižšia kvalita tovaru
    • nesolídny prístup k zákaznikovi

Pokiaľ nakupujete tovar na s.r.o. a zistíte, že tovar Vám nesedí, resp. nevyhovuje, dodávateľ Vám tovar nevymení a ani nie je ochotný prijať ho späť a vrátiť Vám peniaze. V mojom prípade sa jednalo o radiator v sume 80,- EUR, pričom hodnota celej objednávky bola 1 060,- EUR. Čiže ústretovosť vyhovieť a pomôcť zákazníkovi určite nečakajte.
    Okrem prvej objednávky, ktorá mi bola doručená s omeškaním 1 deň, som zároveň pri prvej objednávke robila aj druhú objednávku na tovar, ktorý nemali skladom, ale dodanie bolo uvedené do 10 dní. Avšak po objednaní a zaplatení, mi prišla informácia, že tovar dodajú až o 18 dní. Medzitým mi bola doručená 1.objednávka a po skúsenostiach po prvom nákupe v tomto eshope som sa rozhodla zrušiť druhú objednávku. Z môjho pohľadu je to nesolídny prístup k zákazníkovi, keďže dodávateľ odmietol prevziať späť nepoškodený (nerozbalený) tovar.

Reakcia obchodu HeavenShop

Dobrý deň prajem pani Ivana,
    v prípade ak spoločnosť objednáva tovar cez e-eshop, platí naň zákon celoeurópsky, ktorý bol stanovený pre nákupy cez internetový predaj. Jedná sa o zákona č. 513/1991 Zb. Obchodný zákonník.
    Ak objednávku vytvoríte na spoločnosť, nie je možnosť odstúpenia od zmluvy do 14 dní, ako to platí pre fyzické osoby.
    V podnikateľskej sfére je vždy lepšie mať vedomosť o zákonoch pri obchodovaní, aby nedošlo k nedorozumeniu pri obchodných vzťahoch. 99% obchodov aplikuje rovnaké podmienky vrátenia tovaru pre firemných zákazníkov. V budúcnosti však budeme uvažovať o rozšírení vrátenia tovaru aj pre právnické osoby , aby sme čo najviac vyšli v ústrety našim zákazníkom.
    Prajeme pekný deň, krásne vianočné sviatky a veľa pracovných úspechov v roku 2024.
    S pozdravom Tím Heavenshop

• Výborná komunikácia a dodržanie termínu dodania

• Rýchle dodanie. Dobrá cena a komunikácia.

• Perfektna komunikacia,rychle dodanie , 100% zabaleny tovar.⭐

• Rýchle dodanie, dobrá komunikácia

• Rýchlosť
    • Komunikacia
    • Perfektne prevedenie výrobkov
    • Zaraďujeme si dom a veľa veci objednávame z tejto stránky, ani jeden výrobok neprišiel poškodený alebo nekvalitný
    • Za prijateľnú cenu perfektne produkty