• Ceny, široký výber,
    • Komplikovaná komunikácia
    • Nemajú prehľad o tovare skladom
    • Zdĺhave riešenie problému s objednávkou

• rychle vybavenie

Vážený zákazník,

Ďakujeme Vám za Vaše pozitívne hodnotenie. Vaše názory sú pre nás dôležité a pomáhajú nám vylepšovať naše služby.

Radi by sme Vám tiež zdôraznili, že ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa našich produktov alebo objednávok, náš zákaznícky servis je k dispozícii emailom alebo prostredníctvom chatu na našom webe, kde sú naši ochotní kolegovia pripravení pomôcť Vám s akýmkoľvek typom požiadaviek.

• rýchle doručenie

Vážený zákazník,

Objednávky prijaté do 13:00 expedujeme v daný pracovný deň, aby ich dopravcovia mohli doručiť nasledujúci pracovný deň.

Zároveň, ak máte akékoľvek otázky k produktom alebo objednávkam, náš prozákaznícky servis pracuje v plnom režime a v prípade akýchkoľvek požiadaviek sa môžete kedykoľvek obrátiť na našich ochotných kolegov, ktorí vám radi pomôžu.

S pozdravom tím Fixservis.sk

Len dobré skúsenosti. Kiež by aj iné obchody fungovali v tejto kvalite.

• Rýchla dodacia doba

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a zároveň ďakujeme za Vašu prejavenú dôveru pri nákupe. Vaša spokojnosť nás úprimne teší a už teraz sa tešíme na ďalšiu spoluprácu.

S pozdravom tím FixServis-u.

• Komunikácia
    • Dodacia doba
    • Kvalita výrobkov

• Rýchlosť dodania

S pozdravom tím Fixservis.sk

24.4. som si objednala baterku do vysávača, ktorú mali na sklade a doručenie malo byt do 24 hodín na pobočku. Do dnes 1.5. sa mi neozvali. Priateľ sa tam bol pýtať a ze na pobočke ju ešte nemajú. Hrozne dlhá dodacia doba na to, ze to mali len presunúť zo skladu na pobočku..

Vážený zákazník,

Ďakujeme Vám za Vaše hodnotenie. Vaše názory sú pre nás dôležité a pomáhajú nám vylepšovať naše služby.
    Objednali ste si produkt, ktorý aktuálne nemáme skladom. Informácia o dostupnosti bola uvedená aj na našom webe ako aj v notifikačnom emaily.
    V tomto prípade objednávku nevieme vybaviť do 24 hodín keďže objednaný tovar skladom nie je.

Dobrý výber
    Primerané ceny

Pružnosť a rýchlosť

S pozdravom tím Fixservis.sk

vpohode VELKA SKODA ZE POSIELAJU POSTOU !

S pozdravom tím Fixservis.sk

Bleskové doručenie, tovar dôkladne zabalený. Odporúčam.

• vyber
    • komunikacia

Spokojny

ok

Vážený zákazník,

S pozdravom tím FixServis-u.

Z Fix servisom som veľmi spokojná tovar vždy dorazí v poriadku a rýchlo ak sú veci skladom ak nie vždy dodajú v krátkom čase vrelo odporúčam

• Ochota pomoct
    • Ustretovost
    • Ziadne

vsetko fajn, komunikacia + doručenie

S pozdravom tím Fixservis.sk

Dobre ceny, rychlost dodania, oznamenie sledovania baliku. Minusom je komunikacia s obchodom ohladom doplnujucich informacii. Info linka neodpoveda

Vážený zákazník,

V prípade, ak máte problém kontaktovať našu infolinku, skúste prosím osloviť aj kolegov z eshop oddelenia na [email protected], ktorý sú pripravený Vám pomôcť.