• Neochota pri reklamacii

• Zlý prístup
    • Reklamácia
    • Kvalita

• Rýchle dodanie,ústretovost,ochota

Chcela by som veľmi pekne poďakovat pracovníčke zákazníckeho centra e obuv, menovite Marte Koutnikovej za mimoriadnu ochotu a veľmi pozitívny prístup a ústretovú komunikáciu pri vybavení mojej objednávky.
    Martina

Ja neviem čo tu píšú niektorý do recenzie,ale asi to bude konkurencia!..nakupoval som v obchode prvý krát a poviem vám úprimne som nadmieru spokojný!..volal som kvoli tymto negatívným recenziám do obchodu,či tovar je o.k. Originál,mal som strach,ale dvihli telefón na prvý raz,príjemný ženský hlas,zavolali aj späť,ohladom objednaného tovaru..takže zhrniem to!..totálne originálný nový výrobok bez škrabanca za polovičnú cenu!dostal som to do 24hodín!komunikácia email telefón 100%!..takže netárajte ludia blbosti..odporúčám každému tento obchod!!!..

• neprofesionalny pristup
    • neochota

Po necelom roku sa mi na teniskách Converse odlepila podrážka, na jednej tenise v podstate vypadával celý predok a druhá už bola načatá tiež a to som tenisky nosil len sporadicky.

Odpoveď: neopodstatnená reklamácia.

Podotýkam tovar obyčajne skoro nikdy nereklamujem ak to nieje niečo výrazné.

Absolútne neodporúčam tento obchod!!!

Jediná výhoda rýchlosť dodania, ktorá je ale samozrejme na nič vzhľadom na prístup obchodu.

• žiadna
    • Neprofesionálny prístup
    • Zavádzanie zákazníka
    • Klamanie
    • Komunikácia
    • Prístup k zákazníkov
    • Riešenie reklamácii
    • NEODPORÚČAM

Čižmy som reklamovala, lebo boli široké, mala som ich vyskúšané a nezraklamovali mi ich lebo tvrdia, že som ich nosila,
    vraj mi poslali fotky, ktoré samozrejme neprišli, lebo "nemáte nadstavený email pre prijímanie správy s takouto prílohjou, čo sú fotky vašich vrátených topánok" čo je blbosť! a potom, že vrátia topánky do 5 dní, ktoré ani nevrátili, čiže nemám ani peniaze ani topánky!

• Nieje žiadna! Vyplnené, iba z nutnosti
    • Komunikácia
    • Prístup k zákazníkovi
    • Riešenie reklamácii

Po vrátení tovaru - nakoľko nesadla veľkosť - bolo vrátenie z Ebouv zamietnuté nakoľko boli "topánky používané".
    Tovar som prevzal z výdajného miesta 9:37 (potvrdené na preberacom hárku), následne som ho previezol domov, kde som vyskúšal 1 topánku a zistil, že je malá a teda budem ich okamžite vracať. Obuv som vrátil cca 11:00 (potvrdené podacím listom Slov. Pošta).
    Spoločnosť Eobuv mi reklamáciu zamietla, nakoľko obuv bola používaná a znehodnotená!!! Podotýkam:
    - obuv som "vlastnil" cca hodinu a pol
    - obuv mala všetky bezpečnostné náležitosti, ktoré mala aj keď som ju prijal (etikety a hlavne jedna topánka s druhou boli spojené sťahovacou páskou!!!)
    Prešli 2 mesiace a dodnes som nedostal odpoveď na moje nesúhlasné vyjadrenie k ich stanovisku, tj. nemám ani topánky ani peniaze (cca 50 €)
    Nedoporučujem nikomu nakupovať v tomto eshope.
    PS: podľa stanoviska Eobuv sa domnievam, keďže som topánky, ktoré boli spojené približne 10 cm dlhou páskou používal, že som v nich asi tú hodinu a pol skákal :-).....takýto "inteligentní" ľudia u nich pracujú.

Spokojnosť. Objednávala som už viackrát - dodanie rýchlo, tovar v poriadku nepoškodený.

Spokojnosť. Objednávala som converse tenisky, dodanie 2 dni, tovar v poriadku nepoškodený, jediné čo by som považovala za nevýhodu je veľkostná tabuľka, ktorá veľmi nepasuje ale to asi každý kto má tieto tenisky vie

• Ziadna
    • Komunikacia 0 bodov

Neodporucam...chcela som si objednat 2 topanky..a po 3 dnoch im pisem..ze kde su,ked maju na stranke uvedene ,ze do 24hod.posielaju...a ona ze jedny topanky nie su na sklade..a mozno budu o tyzden...mozno nie..pricom na nete ich maju oboje skladom.tak sa pytam,ze ktore su skladom ,zoberiem aspon tie.a pani mi pise,ze tuto info mi neposkytuje sklad...ako nechapem..tak pisem znovu ..a ziadna odozva

Nechapem
    Nikdy viac.

• poštovné zdarma
    • tvrdé neforemné topánky

Topánky prišli, dcéru tlačili na pätách, peniaze nám vrátiť chceli, ale len 30 percent po 5 dňoch a reklamáciu neuznali, vyjadrenie reklamačné v poľskom jazyku.

• Vačší výber
    • Nekvalitné druhotriedne topánky
    • Najmä pri kožených topánkach je vždy povrch doškriabaný
    • Ani nie po roku nosenia popraskala na Bugatti topánkach na oboch celá podrážka naprieč,čo svedčí o druhotriednej kvalite. Do topánok teda tečie a samozrejme reklamáciu neuznali,že sme si to mechanicky spôsobili sami.
    • Nikdy viac odtiaľ už nenakúpime a neodporúčam to ani nikomu inému,pretože sa ukázalo,že nie sme takí bohatí,aby sme kupovali lacné veci-radšej si priplatím v SLOVENSKOM kamennom obchode za kvalitu

Mám aktuálnu skúsenosť. Poslala som tovar späť ako obvykle, len z dôvodu poštového som dala tovar z 2 objednávok do jednej krabice. Spätná väzba mi prišla na jednu objednávku 23.7.2018 schválené, bez výhrad, na druhú objednávku mi prišla odpoveď 26.7.2018,zamietavá s vyjadrením, že obuv prejavuje známky nosenia. Prekvapená som odpísala, že nesúhlasím s tvrdením,lodičky som skúšala v interiéri niekoľkokrát a tento priestor neopustili.Opatovná odpoveď, že lodičky sú na päte špinavé, podrážka aj podpätok poškriabané. Dostala som dve možnosti,a to, buď mi vrátia tovar alebo odškodnenie činí 80% z ceny tovaru. Vzala som druhú možnosť, ale nie som s tým stotožnená. Urazilo ma to. Som presvedčená, že došlo k zámene, veď prečo bol posudzovaný tovar z jednej zásielky v tak rozdielnych termínoch .
    Na tomto eshope nakupujem dlho,veľa a za veľa,značkové....Veľa krát som vracala tovar,toto sa mi ešte nestalo. Podotýkam nikde ani v kamenných predajniach.
    Úsudok nech si urobí každý individuálne.

• Rychle dodanie.
    • Uz 2x sa mi stalo, ze som si objednala topanky, ktore som si pred tym vyskusala v predajni a velkost mi absolutne nesedela. Islo o znacku Converse a Adidas. Neviem ako je mozne, ze si objednam presne ten isty model, odskusany v predajni a topanka z eobuv je minimalne o 2 cisla mensia.?

Komunikácia je veľmi neprofesionalna a je lepšie nemať problém s objednaným tovarom ...Je to jednoducho otras,ale to je asi u väčšiny obchodníkov s Centrálou v Poľsku...nedoporučujem vôbec tento shop!!!
    Je lepšie asi využiť kúpu tovaru v kamennom obchode,ako zažiť zlú skúsenosť s takýmito neprofesionálnymi Šuflikantami...

• dostupná cena

Možno majú široký výber topánok a za prijateľnejšie ceny, ale keď príde na reklamáciu, pravdy sa nedovoláte. Ja som reklamovala jedny topánky (značkové, drahé topánky, ktorých cena bolo 85 EUR - presne si nepamätám), ktoré som nosila len zopár mesiacov a okrem toho, že mi poslali znenie reklamácie v poľskom jazyku, tak mi ju neuznali. Na žiadosť, mi poslali potom znenie reklamácie v slovenskom jazyku, kde sa píše: "Nesúlad obuvi s veľkosťou nohy ako aj jej individuálnych vlastností anatómie..." Fakt smiešne. Asi neviem, aké číslo topánok si kupujem. Oni si pravdu vždy nájdu a niečim vás odbijú. S kúpou topánok cez e-shop a hlavne eobuv.sk som nadobro skončila. Takýto spôsob reklamácie, mi nestojí za to.

Dlhá doba dodania aj napriek úhrady tovaru vopred kartou. Na tovar som čakala viac ako týždeň.

• Do teraz to fungovalo
    • Zla komunikacia, peniaze za vrateny tovar mi poslali na iny učet.

• pri kupe nieje ziadny problem, topanky vam poslu vsetkymi desiatimi

Ak vsak topanky reklamujete, uz maju VELKY problem.Kupila som si sandale znacky Guess v hodnote 97 eur. Po par mesiachoch sa mi roztrhol remienok a poslala som ich na reklamaciu. Podotykam, ze tovar nie je starsi ako rok, cize by som mala dostat vyjadrenie z certifikovanej skusobne. Prisiel mi mail, ze reklamaciu povazuju sa neopodstatnenu a ze tovar posielaju spat. Tak som im hned volala, ze co je dovodom, ze reklamaciu neuznavaju, odpovedali, ze mi poslu mailom vyjadrenie. Vyjadrenie mi nakoniec prislo , ale v polskom jazyku od zamestnanca eobuv, ktoremu bohuzial nerozumiem.
    Z casti som pochopila, ze topanky som poskodila mechanicky a ze oni za to nemozu, avsak, to ze je nekvalitny material, predsa nemozem ja...Podam staznost na europske spotrebitelske centrum a medzitym poslem topanky do statnej skusobne.
    Takze vysledkom toho je, ze tento internetovy obchod NEODPORUCAM!!!!
    MAJU NEKVALITNY TOVAR A DRAHE POSTOVNE A KADZU REKLAMACIU POSUDIA AKO NEOPODSTATNENU!
    PS: POZRITE SI CESKE RECENZIE, TAKTIEZ VACSINA NEGATIVNYCH

• Rýchlosť dodania tovaru
    • Nechcú reklamovať chybný tovar
    • Nevážia si zákazníka a jeho peniaze

Zlá skúsenosť! Nedoporučujem tento obchod, radšej si kúpte topánky a kabelky niekde inde. Som sklamaná, pretože predošlé objednávky prebehli bez problému-áno keď niečo kupujete z eobuv.sk je všetko v poriadku, tovar Vám príde rýchlo, ale keď chcete tovar reklamovať, je tu problém! Tovar som reklamovala 2x z dôvodu, že na topánkach UGG za 210 EUR!!! sa urobil na päte výbežok, asi zlý šev, alebo sa tam zgrcla kožušina a pri používaní obuvy ma to tlačilo tak, že mi na päte odieralo pokožku do krvy a dlho sa mi to hojilo. Po prvej reklamácií mi napísali, že to nieje vada a že si v podstate za to môžem sama, tým, že som obuv nosila, podotýkam boli to cca 3-4 mesiace občasného používania, čo je za obuv za 210 EUR absurdné, pretože so značkou UGG mám len dobré skúsenosti a takáto vec sa mi nikdy nestala-ktovie či naozaj nepredávajú fejky ako sa všade píše! Takže na reklamáciu som sa odvolala, kedy mi prišli topánky zasa naspäť a nové vyjadrenie, že VLOŽKY NA OBOCH TOPÁNKACH SÚ V PORIADKU A NEPODLIEHAJÚ REKLAMÁCIÍ - pričom o vložkách nebola vôbec nikdy reč, tobôž na oboch topánkach, vada je iba na ľavej topánke na mieste päty - takže z toho usudzujem že si zo mňa robia len srandu a topánky nikdy nikto nemal v rukách, reklamácie si tam píšu z brucha ešte aj po Poľsky, ktovie kto to prekladá. Dala som si kopu námahy s reklamáciami a odvolávaním, topánky som vždy poslala 1.triedou a oni mi na moju reklamáciu odpovedia niečo úplne iné-tak to svedčí len o tom, že sú maximálne neprofesionálni, s takýmto prístupom som sa ešte nestretla! Nedoporučujem všetkymi desiatimi, 210 EUR je doslova v kýbli - topánky nosiť kvôli vade nemôžem, nechcú mi ich vymeniť ani za iný tovar a o vrátení peňazí môžem len snívať!