• Veľký vyber
    • Super ceny
    • Zlavy
    • Zľavove kódy
    • Dĺžka dodania

Všetko v poriadku, iba dlhšia doba dodania (6 dní). Po prvej skúsenosti s prvou objednavkou, kedy mi bol tovar doručený veľmi rýchlo, som čakala rýchlejšie dodanie.

• prvýkrát čo objednávam tovar - dlhá doba dodania

• široký sortiment
    • nízke ceny
    • veľmi pomalá doprava - zrejme preto že to posielajú z Poľska - objednané v pondelok, v ten istý deň odpísali že je tovar na ceste cez DPD, avšak mne to prišlo až v piatok

• Bohatý výber
    • User frendly ceny
    • Logistika v Poľsku
    • Pomalé doručenie
    • Nekorektnosť-netransparentná komunikácia

E-shop sa navonok tvári že má dostatočné skladové zásoby, deklaruje doručenie po zadaní objednávky do 48 hod, následne sa 2 dni nič nedeje až potom informuje o neskoršom dodanì.
    Absentuje tranparenstná komunikácia na zákaznìka

Reakcia obchodu eobuv.sk

ďakujeme Vám za spätnú väzbu, ktorá je pre nás veľmi dôležitá. Na spokojnosti klientov nám skutočne záleží a preto i vďaka Vám podnikneme kroky, aby sme podobným nepríjemnostiam v budúcnosti predišli. Zásielku evidujeme doručenú 07.12.2021. Príjmite prosím naše úprimné ospravedlnenie za predĺžený termín dodania, ku ktorému došlo z dôvodu v tom čase prebiehajúcej akcie Black Friday.

S priateľským pozdravom a prianím krásneho dňa

Za tím Eobuv.sk
    Janka P.
    Špecialista zákazníckej podpory

• Spoľahlivý
    • Doba dodania pridlha

Spoľahlivý obchod, doba dodania pri fakt snahe je dlhšia

• Tovar som objednala riadne zaplatila no aj po dlhej dobe platba neprešla. Nie som tým nadšená keďže sa len naťahuje doba doručenie